Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Messer » 21 czerwca 2013, 10:46

Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno X
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Diego Forlan » 21 czerwca 2013, 12:58

Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała X
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 24 czerwca 2013, 13:14

Kolejka 19 - (19 czerwca)

Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 2:1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 1:1
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 3:2
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 4:0
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 0:1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 1:3

Kolejka 29 - (22 czerwca)

Stal Sanok - Polonia Przemyśl 4:1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1:0
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 4:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3:0
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 5:3
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 3:2



kuba1975
ASvia Swidnik-Polonia Przemysl 1
Stal Mielec-Orleta R-P 1
Podlasie B-P-Stal Krasnik x
Izolator Boguchwala-Chelmianka Chelm 1
Czarni Jaslo-Stal Sanok x
Orzel Przeworsk-Karpaty Krosno 2
Orleta Lukow-Lublinianka 2

Stal Sanok-Polonia Przemysl 1
Chelmianka Chelm-Karpaty Krosno x
Stal Krasnik-Lublinianka 1
Tomasovia-Orleta Lukow 1
Orleta R-P-Orzel Przeworsk 2
Avia Swiodnik-Czarni Jaslo 1
Stal Mielec- Izolator Boguchwala 1

OBCY
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1

progres
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 2
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1

dolo
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno X
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło X
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1

JKS
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin x

Stal Sanok - Polonia Przemyśl x
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk x
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło x
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1

Messer
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok X
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno X
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno X
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1

Czarny Lotos
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno X
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk X
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1

copACABana
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok x
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno x
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno X
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk X
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1

Diego Forlan
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała X

carlo07
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno x
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno x
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1



ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.



Najlepszy typer 28/29 kolejki ( 12/14 typów trafionych ): progres.

Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - osiem razy.
2. sasza - siedem razy.
3. OBCY, kuba1975, Diego Forlan - pięć razy.
4. Czarny Lotos, Messer - cztery razy.
5. nielegalny1910, copACABana, dolo - trzy razy.
6. Jacek1986, mop123, JKS, progres - dwa razy.
7. kokos, Mała_Miczitanka - jeden raz.


TABELA LIGI TYPERA (po 29 kolejce):

1. OBCY - 108 pkt
2. Messer - 105 pkt
3. kuba1975 - 103 pkt
4. progres, JKS - 101 pkt
5. Diego Forlan, carlo07 - 100 pkt
6. Czarny Lotos - 99 pkt
7. dolo - 91 pkt
8. sasza - 79 pkt
9. Jacek1986 - 67 pkt
10. mop123 - 63 pkt
11. copACABana - 61 pkt
12. kokos - 56 pkt
13. nielegalny1910 - 38 pkt
14. Mała_Miczitanka - 35 pkt
15. rabiosa91 - 30 pkt
16. lato - 8 pkt
17. wieśniak - 3 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :!:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 24 czerwca 2013, 13:17

Ostatnia kolejka :)

Kolejka 30 - (29 czerwca)

Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno - Stal Sanok


Zapraszam do typowania.
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 24 czerwca 2013, 13:19

Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok X
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez JKS » 24 czerwca 2013, 16:31

Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok X
Avatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 277
Dołączył(a): 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez dolo » 24 czerwca 2013, 20:20

Kolejka 30 - (29 czerwca)

Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec X
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok X
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 384
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez kuba1975 » 24 czerwca 2013, 21:39

Podlasie B-P-Stal Mielec 1
Izolator Boguchwala-Avia Swidnik 1
Czarni Jaslo-Orleta R-P 1`
Orzel P[rzeworsk-Tomasovia 1
Orleta Lukow-Stal Krasnik 2
Lublinianka-Chelmianka Chelm 2
Karpaty Krosno-Stal Sanok 1
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez OBCY » 25 czerwca 2013, 14:32

Kolejka 30 - (29 czerwca)

Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok 1
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 390
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Messer » 26 czerwca 2013, 12:20

Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski X
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok X
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez carlo07 » 27 czerwca 2013, 00:49

Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik x
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok 1
carlo07
VIP
VIP
 
Posty: 1156
Dołączył(a): 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Diego Forlan » 27 czerwca 2013, 21:35

Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik mecz sie zakończył wynikiem 2:3
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok X
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 4 lipca 2013, 15:56

Kolejka 30 - (29 czerwca)

Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 0:1
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 0:0
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 0:3
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2:3
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1:0
Karpaty Krosno - Stal Sanok 1:1



Czarny Lotos
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok X

JKS
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok X

dolo
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec X
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok X

kuba1975
Podlasie B-P-Stal Mielec 1
Izolator Boguchwala-Avia Swidnik 1
Czarni Jaslo-Orleta R-P 1`
Orzel P[rzeworsk-Tomasovia 1
Orleta Lukow-Stal Krasnik 2
Lublinianka-Chelmianka Chelm 2
Karpaty Krosno-Stal Sanok 1

OBCY
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok 1

Messer
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski X
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok X

carlo07
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik x
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok 1

Diego Forlan
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 2
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 1
Czarni 1910 Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik mecz sie zakończył wynikiem 2:3
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 1
Karpaty Krosno - Stal Sanok X



ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.



Najlepszy typer 30 kolejki ( 5/7 typów trafionych ): Czarny Lotos, JKS, Messer, carlo07.

Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - dziewięć razy.
2. sasza - siedem razy.
3. OBCY, kuba1975, Diego Forlan, Czarny Lotos, Messer - pięć razy.
4. nielegalny1910, copACABana, dolo, JKS - trzy razy.
5. Jacek1986, mop123, progres - dwa razy.
6. kokos, Mała_Miczitanka - jeden raz.


TABELA LIGI TYPERA (po 30 kolejce):

1. OBCY - 111 pkt
2. Messer - 110 pkt
3. JKS - 106 pkt
4. carlo07 - 105 pkt
5. Czarny Lotos, kuba1975, Diego Forlan - 104 pkt
6. progres - 101 pkt
7. dolo - 94 pkt
8. sasza - 79 pkt
9. Jacek1986 - 67 pkt
10. mop123 - 63 pkt
11. copACABana - 61 pkt
12. kokos - 56 pkt
13. nielegalny1910 - 38 pkt
14. Mała_Miczitanka - 35 pkt
15. rabiosa91 - 30 pkt
16. lato - 8 pkt
17. wieśniak - 3 pkt

Jak bym się pomylił to pisać :!:

I zakończyliśmy III Edycja Typera Czarni Jasło, w tym roku na każdym podium stoi tylko jedna osoba, chodź rywalizacja była zacięta.
Gratulację dla zwycięscy typera: OBCY, który to w każdej edycji zdobył jakieś podium - w końcu 1 miejsce.
Gratuluję też składam typerom: Messer oraz JKS, za zajęcie kolejno drugiego i trzeciego miejsca.
Najlepszym typerem został carlo07 deklasując wszystkich dziewięć razy był najlepszy, nie mniej jednak nie znalazło to przełożenia na miejsce w tabeli generalnej to jak to było w II Edycji.

Łączni typowaliśmy 225 meczy, zwycięzca trafni wytypował 111 meczy co daje 49,33 % - myślę, że to dobry wynik, porównywalny z tamtym rokiem.

No cóż szkoda tylko że Czarni Jasło nie pozostali w III Lidze. Zobaczymy co teraz.

Dzięki wszystkim za miłą rywalizację, uczciwość co do czasu typowania oraz komunikację, bo jak to bywa czasami można się pomylić, a jak to nastapiło moglem liczyć na wasze priv wiadomości.

Zapraszam do IV Edycji Typera Czarni Jasło :!:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Messer » 4 lipca 2013, 17:34

Dzięki Czarny Lotosie za poświęcony na prowadzenie typera czas :ok: gratulacje dla JKS i Obcego za miejsca na podium i podziękowania dla wszystkich uczestników typera za rywalizację i dobrą zabawę :) do następnego :ok:
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 417
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez OBCY » 5 lipca 2013, 02:51

Rowniez dziekuje za dobra zabawe i uzytkownikowi Czarny Lotos za prowadzenie tego typera i za poswiecony czas ! Gratulacje dla kolegow Messer i JKS za zajecie 2 i 3 miejsca ;) gratulacje rowniez naleza sie pozostalym zawodnikom za dobra walke ! Do nastepnego ;) Pozdrawiam
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 390
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Poprzednia strona

Powrót do Typery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości