Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Sanok 1
Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm 1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik X
Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski 1 Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2
Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Sanok X
Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm 1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1
Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski X
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Sanok X
Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm 1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1
Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski X
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec X
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Sanok 1
Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm 1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1
Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski X
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Sanok 1
Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm 1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1
Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski X
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 2
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 2
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 2 - (15 sierpnia)
Polonia Przemyśl - Stal Mielec
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik - Czarni Jasło
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk
Stal Sanok - Orlęta Łuków
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Mielec - Avia Świdnik
W tym momęcie pakuje się - wyjeżdzam na tydzień (urlop).
Z racji tego, że mnie nie będzie wrzucam 2 i 3 kolejkę.
Podsumowanie zrobię po 3 kolejkach (20 sierpnia) - gdyż teraz nie mam czasu (a nie patrząc zajmuje to 20 min).
Zapraszam do typowania
P.S.
Sorki za utrudnienia.
Polonia Przemyśl - Stal Mielec
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik - Czarni Jasło
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk
Stal Sanok - Orlęta Łuków
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Mielec - Avia Świdnik
W tym momęcie pakuje się - wyjeżdzam na tydzień (urlop).
Z racji tego, że mnie nie będzie wrzucam 2 i 3 kolejkę.
Podsumowanie zrobię po 3 kolejkach (20 sierpnia) - gdyż teraz nie mam czasu (a nie patrząc zajmuje to 20 min).
Zapraszam do typowania
P.S.
Sorki za utrudnienia.
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 2 - (15 sierpnia)
Polonia Przemyśl - Stal Mielec X
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1
Stal Sanok - Orlęta Łuków X
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 2
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno 2
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Stal Mielec - Avia Świdnik X
Polonia Przemyśl - Stal Mielec X
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1
Stal Sanok - Orlęta Łuków X
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 2
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno 2
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Stal Mielec - Avia Świdnik X
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Stal Mielec 1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 2
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno 2
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 2
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno 2
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 2 - (15 sierpnia)
Polonia Przemyśl - Stal Mielec x
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk x
Stal Sanok - Orlęta Łuków x
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl x
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno x
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok x
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
Polonia Przemyśl - Stal Mielec x
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk x
Stal Sanok - Orlęta Łuków x
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl x
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno x
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok x
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
- Mała_Miczitanka
- Przyjaciel Forum
- Posty: 218
- Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Stal Mielec 2
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna x
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło x
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 2
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 2
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno 2
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm x
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik x
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski x
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna x
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło x
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 2
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 2
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno 2
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm x
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik x
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski x
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Stal Mielec x
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 2
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno x
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski x
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 2
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno x
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski x
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
2 kolejka
Polonia Przemysl- Stal Mielec 1
Avia Swidnik-Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyn Podlaski-Podlesie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski-Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik- Czarni Jasło x
Chełmianka Chełm-Orzeł Przeworsk x
Stal Sanok- Orlęta Łuków x
Karpaty Krosno-Lublinianka Lublin 1
3 kolejka
Lublinianka Lublin-Polonia Przemysl 1
Orlęta Luków-Karpaty Krosno x
Orzeł Przeworsk-Stal SAnok 1
Czarni Jasło-Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała-Stal Kraśnik 1
Podlesie Biała Podlaska-Tomasovia x
Unia Nowa Sarzyna-Orlęta Radztń Podlaski 1
Stal Mielec-Avia Świdnik x
Polonia Przemysl- Stal Mielec 1
Avia Swidnik-Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyn Podlaski-Podlesie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski-Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik- Czarni Jasło x
Chełmianka Chełm-Orzeł Przeworsk x
Stal Sanok- Orlęta Łuków x
Karpaty Krosno-Lublinianka Lublin 1
3 kolejka
Lublinianka Lublin-Polonia Przemysl 1
Orlęta Luków-Karpaty Krosno x
Orzeł Przeworsk-Stal SAnok 1
Czarni Jasło-Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała-Stal Kraśnik 1
Podlesie Biała Podlaska-Tomasovia x
Unia Nowa Sarzyna-Orlęta Radztń Podlaski 1
Stal Mielec-Avia Świdnik x
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 2 - (15 sierpnia)
Polonia Przemyśl - Stal Mielec X
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 1
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno X
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
Polonia Przemyśl - Stal Mielec X
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 1
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno X
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Stal Mielec X
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 2
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 2
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 2 - (15 sierpnia)
Polonia Przemyśl - Stal Mielec 2
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 2
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 2
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno 2
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
Polonia Przemyśl - Stal Mielec 2
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 2
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Kolejka 3 - (18-19 sierpnia)
Lublinianka Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl 2
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno 2
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 1
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm 1
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Stal Mielec - Avia Świdnik 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Stal Mielec 2
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk X
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk X
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Stal Mielec 1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator
Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2 Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator
Boguchwała 1
Stal Kraśnik - Czarni Jasło 2 Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1
Stal Sanok - Orlęta Łuków 1
Karpaty Krosno - Lublinianka Wieniawa Lublin 1