Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez sasza » 4 czerwca 2013, 13:42

Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik x
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm x
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
Avatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 360
Dołączył(a): 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez copACABana » 4 czerwca 2013, 14:47

Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x
Avatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
 
Posty: 112
Dołączył(a): 25 września 2012, 12:54

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez kuba1975 » 5 czerwca 2013, 08:14

Stal Mielec-Polonia Przemysl 1
Podlesie B-P-Orlęta R-P X
Izolator Boguchwał -Tomasovia 1
Czarni Jaslo-Stal Kraśnik x
Orzeł Przeworsk-Chełmianka Chełm 1
Orleta Luków- Stal Sanok 1
Lublinianka Lublin-Karpaty Krosno 1
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Messer » 6 czerwca 2013, 10:51

Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski X
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik X
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 2
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 415
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Diego Forlan » 7 czerwca 2013, 22:23

Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 10 czerwca 2013, 20:28

Kolejka 17 - (8-9 czerwiec)

Stal Mielec - Polonia Przemyśl 2:0
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 0:1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:3
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1:4
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 0:3
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2:1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 2:0



Czarny Lotos
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X

progres
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1

dolo
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm X
Orlęta Łuków - Stal Sanok X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1

OBCY
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1

JKS
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm x
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x

carlo07
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1

sasza
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik x
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm x
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1

copACABana
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x

kuba1975
Stal Mielec-Polonia Przemysl 1
Podlesie B-P-Orlęta R-P X
Izolator Boguchwał -Tomasovia 1
Czarni Jaslo-Stal Kraśnik x
Orzeł Przeworsk-Chełmianka Chełm 1
Orleta Luków- Stal Sanok 1
Lublinianka Lublin-Karpaty Krosno 1

Messer
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski X
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik X
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 2
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X

Diego Forlan
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X



ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.



Najlepszy typer 26 kolejki ( 3/7 typów trafionych ): dolo, OBCY, carlo07, sasza, kuba1975, Diego Forlan.

Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - osiem razy.
2. sasza - sześć razy.
3. OBCY, kuba1975, Diego Forlan - pięć razy.
4. Czarny Lotos, Messer - cztery razy.
5. nielegalny1910, copACABana, dolo - trzy razy.
6. Jacek1986, mop123, JKS - dwa razy.
7. kokos, Mała_Miczitanka, progres - jeden raz.


TABELA LIGI TYPERA (po 26 kolejce):

1. OBCY - 94 pkt
2. Messer - 93 pkt
3. JKS - 91 pkt
4. Diego Forlan - 90 pkt
5. Czarny Lotos, carlo07, kuba1975 - 89 pkt
6. progres - 86 pkt
7. dolo - 78 pkt
8. sasza - 74 pkt
9. Jacek1986 - 67 pkt
10. mop123 - 63 pkt
11. kokos - 56 pkt
12. copACABana - 51 pkt
13. nielegalny1910 - 38 pkt
14. Mała_Miczitanka - 35 pkt
15. rabiosa91 - 30 pkt
16. lato - 8 pkt
17. wieśniak - 3 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :!:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 10 czerwca 2013, 20:30

Kolejka 18 - (14-16 czerwca)

Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Stal Mielec


Zapraszam do typowania :hyhy:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 10 czerwca 2013, 20:34

Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez JKS » 10 czerwca 2013, 22:58

Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków x
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Avatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 276
Dołączył(a): 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez dolo » 11 czerwca 2013, 09:59

Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 383
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez OBCY » 11 czerwca 2013, 13:57

Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 384
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez carlo07 » 12 czerwca 2013, 18:50

Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec x
carlo07
VIP
VIP
 
Posty: 1156
Dołączył(a): 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez copACABana » 12 czerwca 2013, 19:05

Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Avatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
 
Posty: 112
Dołączył(a): 25 września 2012, 12:54

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez progres » 12 czerwca 2013, 20:21

Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Avatar użytkownika
progres
VIP
VIP
 
Posty: 610
Dołączył(a): 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez kuba1975 » 12 czerwca 2013, 22:31

Polonia Przemysl-Lublinianka 1
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 2
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 1
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avia Swidnik-Stal Mielec 2
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Typery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość