Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez sasza » 13 czerwca 2013, 07:18

Polonia Przemysl-Lublinianka x
Karpaty Krosno-Orleta Lukow x
Stal Sanok-Orzel Przeworsk x
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 1
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 1
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avia Swidnik-Stal Mielec 2
Avatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 360
Dołączył(a): 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Messer » 13 czerwca 2013, 10:43

Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 415
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Diego Forlan » 14 czerwca 2013, 17:37

Polonia Przemysl-Lublinianka 1
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 1
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 2
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 16 czerwca 2013, 19:35

Kolejka 18 - (14-16 czerwca)

Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 0:1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 5:0
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 2:2
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1:0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 5:0
Avia Świdnik - Stal Mielec 0:1



Czarny Lotos
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2

JKS
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków x
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2


dolo
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2

Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2


OBCY
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2


carlo07
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec x

copACABana
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2


progres
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2


kuba1975
Polonia Przemysl-Lublinianka 1
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 2
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 1
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avia Swidnik-Stal Mielec 2

sasza
Polonia Przemysl-Lublinianka x
Karpaty Krosno-Orleta Lukow x
Stal Sanok-Orzel Przeworsk x
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 1
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 1
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avia Swidnik-Stal Mielec 2


Messer
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2


Diego Forlan
Polonia Przemysl-Lublinianka 1
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 1
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 2
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1



ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.



Najlepszy typer 26 kolejki ( 5/7 typów trafionych ): sasza.

Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - osiem razy.
2. sasza - siedem razy.
3. OBCY, kuba1975, Diego Forlan - pięć razy.
4. Czarny Lotos, Messer - cztery razy.
5. nielegalny1910, copACABana, dolo - trzy razy.
6. Jacek1986, mop123, JKS - dwa razy.
7. kokos, Mała_Miczitanka, progres - jeden raz.


TABELA LIGI TYPERA (po 27 kolejce):

1. OBCY - 99 pkt
2. Messer - 97 pkt
3. JKS - 94 pkt
4. kuba1975 - 93 pkt
5. Czarny Lotos, carlo07, Diego Forlan - 92 pkt
6. progres - 89 pkt
7. dolo - 82 pkt
8. sasza - 79 pkt
9. Jacek1986 - 67 pkt
10. mop123 - 63 pkt
11. kokos - 56 pkt
12. copACABana - 54 pkt
13. nielegalny1910 - 38 pkt
14. Mała_Miczitanka - 35 pkt
15. rabiosa91 - 30 pkt
16. lato - 8 pkt
17. wieśniak - 3 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :!:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 16 czerwca 2013, 19:37

Kolejka 19 - (19 czerwca)

Avia Świdnik - Polonia Przemyśl
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin

Kolejka 29 - (22 czerwca)

Stal Sanok - Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło
Stal Mielec - Izolator Boguchwała


Zapraszam do typowania :!:
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez kuba1975 » 16 czerwca 2013, 22:00

kolejka 19-19 czerwca

ASvia Swidnik-Polonia Przemysl 1
Stal Mielec-Orleta R-P 1
Podlasie B-P-Stal Krasnik x
Izolator Boguchwala-Chelmianka Chelm 1
Czarni Jaslo-Stal Sanok x
Orzel Przeworsk-Karpaty Krosno 2
Orleta Lukow-Lublinianka 2

kolejka 29-22 czerwca

Stal Sanok-Polonia Przemysl 1
Chelmianka Chelm-Karpaty Krosno x
Stal Krasnik-Lublinianka 1
Tomasovia-Orleta Lukow 1
Orleta R-P-Orzel Przeworsk 2
Avia Swiodnik-Czarni Jaslo 1
Stal Mielec- Izolator Boguchwala 1
kuba1975
VIP
VIP
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez OBCY » 17 czerwca 2013, 02:04

Kolejka 19 - (19 czerwca)

Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Kolejka 29 - (22 czerwca)

Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Avatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 384
Dołączył(a): 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez progres » 17 czerwca 2013, 06:50

Kolejka 19 - (19 czerwca)

Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 2
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Kolejka 29 - (22 czerwca)

Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Avatar użytkownika
progres
VIP
VIP
 
Posty: 610
Dołączył(a): 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez dolo » 17 czerwca 2013, 10:17

Kolejka 19 - (19 czerwca)

Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno X
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Kolejka 29 - (22 czerwca)

Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 1
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło X
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Avatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 383
Dołączył(a): 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez JKS » 17 czerwca 2013, 10:47

Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin x

Kolejka 29 - (22 czerwca)

Stal Sanok - Polonia Przemyśl x
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 1
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk x
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło x
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Avatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 276
Dołączył(a): 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Messer » 17 czerwca 2013, 14:08

Kolejka 19 - (19 czerwca)

Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok X
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno X
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Avatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
 
Posty: 415
Dołączył(a): 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Czarny Lotos » 17 czerwca 2013, 23:33

Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 1
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Kolejka 29 - (22 czerwca)

Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno X
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk X
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Avatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
 
Posty: 1112
Dołączył(a): 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez copACABana » 18 czerwca 2013, 09:40

Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok x
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno x
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Kolejka 29 - (22 czerwca)

Stal Sanok - Polonia Przemyśl X
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno X
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk X
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
Avatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
 
Posty: 112
Dołączył(a): 25 września 2012, 12:54

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez Diego Forlan » 18 czerwca 2013, 11:05

Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Avatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
 
Posty: 605
Dołączył(a): 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Postprzez carlo07 » 18 czerwca 2013, 16:45

Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 1
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 2
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Sanok 2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno x
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 2

Kolejka 29 - (22 czerwca)

Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno x
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 2
Avia Świdnik - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 1
carlo07
VIP
VIP
 
Posty: 1156
Dołączył(a): 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Typery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość