Kolejka 16 - (29 maja)
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 1
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Kolejka 28 - (1-2 czerwca)
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 1
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 16 - (29 maja)
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Kolejka 28 - (1-2 czerwca)
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik x
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Kolejka 28 - (1-2 czerwca)
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik x
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno x
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Kolejka 28 - (1-2 czerwca)
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Kolejka 28 - (1-2 czerwca)
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 16 - (29 maja)
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno X
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno X
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik X
Stal Sanok - Chełmianka Chełm X
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik X
Stal Sanok - Chełmianka Chełm X
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm x
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm x
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 16 - (29 maja)
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 4:2
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 2:2
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 2:0
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 0:4
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1:0
Kolejka 28 - (1-2 czerwca)
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1:1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 0:5
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 0:3
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2:3
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2:2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 2:2
Czarny Lotos
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno X
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik X
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
kuba1975
Polonia Przemysl-Karpaty Krosno 1
Stal Sanok-Lublinianka x
Chełmianka Chełm-Orleta Lukow 1
Stal Krasnik-Orzel Przeworsk 1
Tomasovia -Czarni Jaslo 1
Orleta R-P-Izolator Boguchwala 2
Avia Swidnik-PodlesieB-P 1
Polonia Przemysl-Podlesie B-P 1
Czarni Jaslo-Stal Mielec x
Orzel Przeworsk-Avia Swidnik 1
Orleta Lukow-Orleta R-P 2
Lublinianka -Tomasovia 2
Karpaty Krosno-Stal Krasnik 2
Stal Sanok-Chelmianka Chelm 1
dolo
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała X
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 1
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
JKS
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
copACABana
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
OBCY
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 1
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 1
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
carlo07
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik x
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
progres
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno x
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
Messer
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno X
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik X
Stal Sanok - Chełmianka Chełm X
Diego Forlan
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
sasza
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm x
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
Najlepszy typer 24 i 25 kolejki ( 9/14 typów trafionych ): Messer.
Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - siedem razy.
2. sasza - pięć razy.
3. OBCY, kuba1975, Czarny Lotos, Diego Forlan, Messer - cztery razy.
4. nielegalny1910, OBCY, copACABana - trzy razy.
5. Jacek1986, mop123, dolo, JKS - dwa razy.
6. kokos, Mała_Miczitanka, progres - jeden raz.
TABELA LIGI TYPERA (po 25 kolejce):
1. OBCY, Messer - 91 pkt
2. JKS - 89 pkt
3. Czarny Lotos - 88 pkt
4. Diego Forlan - 87 pkt
5. kuba1975, carlo07 - 86 pkt
6. progres - 84 pkt
7. dolo - 75 pkt
8. sasza - 71 pkt
9. Jacek1986 - 67 pkt
10. mop123 - 63 pkt
11. kokos - 56 pkt
12. copACABana - 49 pkt
13. nielegalny1910 - 38 pkt
14. Mała_Miczitanka - 35 pkt
15. rabiosa91 - 30 pkt
16. lato - 8 pkt
17. wieśniak - 3 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 4:2
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 2:2
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 2:0
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 0:4
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1:0
Kolejka 28 - (1-2 czerwca)
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1:1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 0:5
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 0:3
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2:3
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2:2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 2:2
Czarny Lotos
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno X
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik X
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
kuba1975
Polonia Przemysl-Karpaty Krosno 1
Stal Sanok-Lublinianka x
Chełmianka Chełm-Orleta Lukow 1
Stal Krasnik-Orzel Przeworsk 1
Tomasovia -Czarni Jaslo 1
Orleta R-P-Izolator Boguchwala 2
Avia Swidnik-PodlesieB-P 1
Polonia Przemysl-Podlesie B-P 1
Czarni Jaslo-Stal Mielec x
Orzel Przeworsk-Avia Swidnik 1
Orleta Lukow-Orleta R-P 2
Lublinianka -Tomasovia 2
Karpaty Krosno-Stal Krasnik 2
Stal Sanok-Chelmianka Chelm 1
dolo
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała X
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 1
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
JKS
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
copACABana
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
OBCY
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 1
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 1
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
carlo07
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik x
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
progres
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno x
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
Messer
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno X
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik X
Stal Sanok - Chełmianka Chełm X
Diego Forlan
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1
sasza
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm x
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
Najlepszy typer 24 i 25 kolejki ( 9/14 typów trafionych ): Messer.
Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - siedem razy.
2. sasza - pięć razy.
3. OBCY, kuba1975, Czarny Lotos, Diego Forlan, Messer - cztery razy.
4. nielegalny1910, OBCY, copACABana - trzy razy.
5. Jacek1986, mop123, dolo, JKS - dwa razy.
6. kokos, Mała_Miczitanka, progres - jeden raz.
TABELA LIGI TYPERA (po 25 kolejce):
1. OBCY, Messer - 91 pkt
2. JKS - 89 pkt
3. Czarny Lotos - 88 pkt
4. Diego Forlan - 87 pkt
5. kuba1975, carlo07 - 86 pkt
6. progres - 84 pkt
7. dolo - 75 pkt
8. sasza - 71 pkt
9. Jacek1986 - 67 pkt
10. mop123 - 63 pkt
11. kokos - 56 pkt
12. copACABana - 49 pkt
13. nielegalny1910 - 38 pkt
14. Mała_Miczitanka - 35 pkt
15. rabiosa91 - 30 pkt
16. lato - 8 pkt
17. wieśniak - 3 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 17 - (8-9 czerwiec)
Stal Mielec - Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm
Orlęta Łuków - Stal Sanok
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno
Zapraszam do typowania
Stal Mielec - Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm
Orlęta Łuków - Stal Sanok
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno
Zapraszam do typowania
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm X
Orlęta Łuków - Stal Sanok X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm X
Orlęta Łuków - Stal Sanok X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm x
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm x
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1