CYPIS I JEGO POSTY.

O wszystkim, czyli o niczym...
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: jaselko »

Załozyłem ten temat ,bo wg. mnie Pan CYPIS zaśmieca za bardzo dużo tematów na tym forum i wreszcie ma pole popisu do swoich wypowiedzi.
Teraz masz Swoją stronę i możesz ją zaśmiecać.
Ze sportowym pozdrowieniem Twój ulubiony bramkarz.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: dado »

Chciałem założyć podobny wątek,przy czym miał się nazywać "rzeczowe dyskusje bez udziału Cypisa"..ale taka wersja też może być.Więc Cypis,do boju,pisz ile chcesz i co chcesz...
Ale znając jego złośliwość dalej będzie tymi swoimi wypocinami bez ładu i składu denerwował ludzi pisząc co się da i gdzie się da.
Tyle ode mnie,a teraz dajmy mistrzowi tworzyć...
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: Kapsuta Kiszona »

No cóż, ja nie zauważyłem takiego pana Cypisa, żeby zaśmiecał, ale możnaby znaleść tu na tym forum niejednego nabijacza postów. :P
kopernikus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 12 czerwca 2007, 19:03
Lokalizacja: JASŁO

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: kopernikus »

Kapsuta Kiszona pisze:No cóż, ja nie zauważyłem takiego pana Cypisa, żeby zaśmiecał, ale możnaby znaleść tu na tym forum niejednego nabijacza postów. :P
Niezauważyłeś ponieważ pan Cypis wypowiada sie przewaznie na tematy Czarnych Jasło, bardzo czesto niestety odbiegajac od tematu :kwasny:
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Yhym, to tłumaczy moją niewiedze, ja się nie udzielam na temat Czarnych Jasło ani żadnych innych klubów piłkarskich. ;) Rozumiem Waszą złość w takim razie zasłuzył na ten temacik i może jakiegoś bana, hehe.
cypis
Guru
Guru
Posty: 161
Rejestracja: 6 września 2007, 22:26
Lokalizacja: Jasło

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: cypis »

jestem b.zadowolony moja strona ktora dzisiaj znalazlem.Na poczatek chcialem przeprosic p.Lato bo pomylilem sie,ja myslalem o innym trenerze. A teraz popatrzcie na moje glupie posty dotyczace zakazu wjazdu kibicow Karpat i porownajcie je z postami ktore dotyczyly przeniesienia meczu finalowego p.p.do Sanoka . Marcin jako prezes w swoich postach podal przyczyne-brak pieniedzy.
jaślanin

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: jaślanin »

to nie jest strona tylko temat na forum :rotfl:
wisła
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 10 maja 2008, 15:59
Lokalizacja: z nieba

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: wisła »

<............................> Super że Jasełko założyłeś ten prześmieszny wątek będzie można na bieżąco śledzić twórcze myśli henia ;).
Tak więc Henio ruszaj na swojej "stronie" czekamy wszyscy z utęsknieniem.

Nie obrażaj innych użytkowników forum!!! Nie każdy jest specjalistą w każdej dziedzinie!
Ostatnio zmieniony 24 maja 2008, 11:31 przez wisła, łącznie zmieniany 1 raz.
cypis
Guru
Guru
Posty: 161
Rejestracja: 6 września 2007, 22:26
Lokalizacja: Jasło

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: cypis »

no wisla 3-posty i juz ostrzezenie.Jaselko jezeli masz tak duzo czasu dla mnie,no to wreszcie porownaj moje posty o ktore Cie prosilem,no szalej chlopie
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: dado »

Zaraz zaraz...
a Cypis jeszcze bez ostrzeżenia?Ten dopiero obraża ludzi....
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: dado »

A co to się porobiło w drużynie juniorów,u Twojego góru,że tyle już punktów na wiosnę potracili?
Powtórzę Ci jeszcze raz,ostatni...na sukces w piłce nożnej składa se WIELE czynników,trener jest tylko jednym z nich.
cypis
Guru
Guru
Posty: 161
Rejestracja: 6 września 2007, 22:26
Lokalizacja: Jasło

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: cypis »

dado zapytaj sie Prezesa dlaczego juniorzy nie trenuja! P.Dado ja sie wielu czynnikach z Toba zgadzam,ale zastnow sie ile trenerow w klubach jest zmienianych,i to dziala dla leprzej gry danej druzyny,a zeby bylo smieszniej to trener wraca np. po dwoch latach do tej samej druzyny i ci znowu lepiej graja.Dado musisz mnie przyznac racje,to jest bardzo delikatna materia. Zarzad tutaj musi byc bardzo elastyczny ,i ne trzymac sie tego ze ten trener i tylko ten trener!
Hejowiec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 6 lipca 2006, 11:54
Lokalizacja: Jasło

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: Hejowiec »

hem pisze:wisla a Ty kto?UCHMAN?
Cypis, jaki ty jestes przebiegly...


Edit: ktos temat do SMIECHOMANII przeniosl ;)
aryshia
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 stycznia 2015, 13:37

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: aryshia »

Świetna przeróbka, jedna z najlepszy tych z kategorii z hitlerem. Gratulacje dla piłkarzy za zwycięstwo z Niemcami.
___________________
sara
jasonx
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 18 marca 2015, 08:36

Re: CYPIS I JEGO POSTY.

Post autor: jasonx »

Gratulacje Cypis, musisz być ważną personą skoro nawet inni zakładają Ci tematy. :)
ODPOWIEDZ