Siez Heyah

O wszystkim, czyli o niczym...
borsuk9w
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 kwietnia 2014, 12:19

Re: Siez Heyah

Post autor: borsuk9w »

na początku byłam zadowolona z Heyah, ostatnio mają coraz mniej ciekawe oferty, ale ja i tak korzystam z tych sprawdzonych i nie zamierzam zmieniać sieci :) bo to często wiąże się ze zmianą numeru, a jak ktoś nie będzie znał mojego nowego nr to się nie dodzwoni.
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Siez Heyah

Post autor: President »

borsuk9w pisze:na początku byłam zadowolona z Heyah, ostatnio mają coraz mniej ciekawe oferty, ale ja i tak korzystam z tych sprawdzonych i nie zamierzam zmieniać sieci :) bo to często wiąże się ze zmianą numeru, a jak ktoś nie będzie znał mojego nowego nr to się nie dodzwoni.
Można przecież przejść do innej siedzi pozostawiając stary nr ;) , Sam korzystam z heyah i nie mam zamiaru jak narazie nic zmieniać, aktualnie mam taryfe rok ważności konta i nie narzekam :) Sms-y mam darmowe do heyah i to wystarcza w zupełności :hyhy:
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Siez Heyah

Post autor: Pemek94 »

Boli trochę to, że w Heyah nie ma zbyt ciekawej oferty telefonów...
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Siez Heyah

Post autor: wieśniak »

President pisze:
borsuk9w pisze:na początku byłam zadowolona z Heyah, ostatnio mają coraz mniej ciekawe oferty, ale ja i tak korzystam z tych sprawdzonych i nie zamierzam zmieniać sieci :) bo to często wiąże się ze zmianą numeru, a jak ktoś nie będzie znał mojego nowego nr to się nie dodzwoni.
Można przecież przejść do innej siedzi pozostawiając stary nr ;) , Sam korzystam z heyah i nie mam zamiaru jak narazie nic zmieniać, aktualnie mam taryfe rok ważności konta i nie narzekam :) Sms-y mam darmowe do heyah i to wystarcza w zupełności :hyhy:
Rok ważności konta zrobiłem za free ,tzn za 5 zł i bez pobierania co miesiąc kasy :P teraz rok internetu za free aktywowałem :hyhy: ceny połączeń nie są wcale takie złe ,sms też w miarę ,ale biorąc pod uwagę ,że net za free to kto by się bawił w sms ;)
ODPOWIEDZ