Siez Heyah

O wszystkim, czyli o niczym...
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Siez Heyah

Post autor: Sabina88 »

Jak to pieniądze z konta Ci giną?
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Siez Heyah

Post autor: wieśniak »

dirtyang3el pisze:a wy tez macie tak,ze gina wam pieniadze z konta?
Samo nic nie ginie .Zadzwoń do obsługi i powiedz aby wyłączyli wszystkie quizy i inne pierdoły które "zjadają" 2.44- 3.66 zł na tydzień za jednego durnego sms :dobani:
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Siez Heyah

Post autor: paulo06 »

wieśniak pisze:
dirtyang3el pisze:a wy tez macie tak,ze gina wam pieniadze z konta?
Samo nic nie ginie .Zadzwoń do obsługi i powiedz aby wyłączyli wszystkie quizy i inne pierdoły które "zjadają" 2.44- 3.66 zł na tydzień za jednego durnego sms :dobani:
tylko ze ja tego nie włączałam..zadzwonie moze cos to da
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Siez Heyah

Post autor: lustro »

a może w telefonie masz włączoną opcję szukania sieci? ja ten problem miałam przez 2 razy, co doładowałam konto za 20 pln, po paru godzinach znikało, w końcu poszłam do tego gościa co w Bogumile ma ten boxik z komórkami i ten mi powiedział, że telefon sam łączył się z Internetem, ściągał mi jakieś pliki, a ja na to wpływu nie miałam. Wyłączył mi tą opcję w telefonie i teraz już wszystko gra, włączam Internet tylko wtedy kiedy mi pasuje.
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Siez Heyah

Post autor: President »

dirtyang3el pisze:
wieśniak pisze:
dirtyang3el pisze:a wy tez macie tak,ze gina wam pieniadze z konta?
Samo nic nie ginie .Zadzwoń do obsługi i powiedz aby wyłączyli wszystkie quizy i inne pierdoły które "zjadają" 2.44- 3.66 zł na tydzień za jednego durnego sms :dobani:
tylko ze ja tego nie włączałam..zadzwonie moze cos to da

Daj znać czy coś pomogło jak wykonałeś telefon do obsługi :P co ci tam powiedzieli. Czyżby banda zlodzieji? :cisza:
justa93
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 10 stycznia 2009, 23:31

Re: Siez Heyah

Post autor: justa93 »

Słyszał ktoś może info o tym że mają znieść darmowe sms-y do sieci w heyah? Doszły mnie takie słuchy od paru osób, ale nie wiem ile w tym prawdy
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Siez Heyah

Post autor: jasnowidzroman »

justa93 pisze:Słyszał ktoś może info o tym że mają znieść darmowe sms-y do sieci w heyah? Doszły mnie takie słuchy od paru osób, ale nie wiem ile w tym prawdy
Ja słyszałem że mają zabijać wszystkich na literę L,K.Z,A,M i N ,niewiem czy to prawda ,ale moi znajomi tak mówią :rotfl:
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

Re: Siez Heyah

Post autor: michalr607 »

bo nie ma to jak siec Play.ja przeszedłem z heyah do play na abonament i jest o niebo lepiej.
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Siez Heyah

Post autor: bond »

troche sie tam im w dupach przewraca....teraz biorą bodajze 4 gr za sprawdzenie konta a ostatnio przysyłali mi smsy co 5 min o tej samej treści......no zobaczymy jak to dalej bedzie
irek35
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 17:13

Re: Siez Heyah

Post autor: irek35 »

niem jak to sieć Plus już 9 lat
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21

Re: Siez Heyah

Post autor: kamilmilus11 »

A co to jest Siez? :/
Awatar użytkownika
Fresh
Guru
Guru
Posty: 166
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 16:35

Re: Siez Heyah

Post autor: Fresh »

Tak, słyszałem o tym że mają wycofać darmowe sms'y. Na wp swego czasu o tym pisało :)
sylwusiakxD
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 7 kwietnia 2012, 01:28

Re: Siez Heyah

Post autor: sylwusiakxD »

Od 19.03.2013 usluga "Rok waznosci konta po kazdej rozmowie" bedzie platne 3 zlote na 30 dni ;/ w d*** sie im poprzewracalo
Krzysiek92
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 19 maja 2009, 20:58

Re: Siez Heyah

Post autor: Krzysiek92 »

w tamtym roku konto miałem ważne caly rok miałem kasę na koncie nie musialem doładowywać i bylo dobrze. ale teraz od stycznia zablokowali mi konto i musze doladowywac co miesiac zeby miec aktywne konto... sprawdzalem u kumpla i innych osob maja na rok wazne konto..
wiec nie wiem czy trzeba jakis kod wpisac zeby miec znowu na rok wazne konto czy jak to jest???
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Siez Heyah

Post autor: after »

Krzysiek, korzystales może z promocji Sięgaj po więcej przed blokada konta? te kody które dostaje się po doładowaniu, żeby odebrać nagrody?
ODPOWIEDZ