Siec Play

O wszystkim, czyli o niczym...
arekmozer
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 6 stycznia 2015, 20:04
Lokalizacja: Toruń

Re: Siec Play

Post autor: arekmozer »

Ja przeszedłem do Mobile Vikings i mam więcej za mniej.
Róża-6334
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 17 listopada 2016, 08:44

Re: Siec Play

Post autor: Róża-6334 »

Ja korzystam z tej sieci i jestem bardzo zadowolona z ich usług.
lama1980
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 czerwca 2014, 09:38

Re: Siec Play

Post autor: lama1980 »

Ja przeszedłem niedawno do premium mobile.
Kasia255
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 października 2017, 08:19

Re: Siec Play

Post autor: Kasia255 »

Ja napotykam się ciągle na negatywne opinie, ale sama jestem w pełni zadowolona. Nie miałam problemów z tą siecią
Awatar użytkownika
kawosz
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 23:38
Lokalizacja: Jasło

Re: Siec Play

Post autor: kawosz »

Ja zrezygnowałem z sieci play po wypowiedzeniu umowy nie zaproponowali mi niczego, przeniosłem numer do Premium Mobile w tej sieci byłem 4 miesiące i przeszedłem do Redbull Mobile na abonament za 29 zł z 10 GB internetu i w opcjach na play 24 wyłączyłem pakiet podstawowy 3 GB internetu za 20 zł którego nie można podobno wyłączyć a ja znalazłem lukę w ich systemie i to się wyłączyło i płace 9 zł i mam nielimitowane połączenia do wszystkich sieci stacjonarne smsy mmmsy do wszystkich i 7 Gb internetu umowa na czas nieokreślony i jestem zadowolony z tej sieci. Play się nie postarał żeby klienta zatrzymać to już ich wybór. :-) :hurra:
Awatar użytkownika
Jaszczomp
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 listopada 2017, 13:21
Lokalizacja: Jasło

Re: Siec Play

Post autor: Jaszczomp »

Osobiście nie korzystałem ale słyszałem różne opinie. Byłem natomiast w innych, teraz jestem w T-Mobile i przyznaję - bardzo zadowolony jestem. :)
Danon22
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 lipca 2016, 17:06

Re: Siec Play

Post autor: Danon22 »

Sieć PLAY jest bardzo dobrą siecią między innymi dlatego ze ma 4G LTE itd. polecam TEZ ORANGE 2 najlepsze sieci w Polsce światłowód itd. :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Siec Play

Post autor: kamil3 »

dlatego właśnie mam u nich 4g nielimitowane LTE oraz w ORANGE światłowód pozdrawiam bardzo dobre sieci nie ma lepszych jeśli chodzi o internet itd.
Ania_870
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2018, 15:46

Re: Siec Play

Post autor: Ania_870 »

oferta jest ok, a jak oceniacie jakość połączeń i neta?
rojek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 29 stycznia 2018, 11:03

Re: Siec Play

Post autor: rojek »

ja jestem na nie, w całej mojej okolicy gubi zasięg
Ania_870
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2018, 15:46

Re: Siec Play

Post autor: Ania_870 »

własnie ten zasięg najbardziej mnie zastanawia, bo już kiedyś ktos mi wspominal o tym....
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Siec Play

Post autor: President »

Ale jeśli wam gubi zasięg noto po to jest ROAMING ( korzystanie z innych anten sieci...) wystarczy ustawić na telefonie. Nie wiem jak teraz przez chwile mi to chodziło, poźniej nie mogłem sie połączyć z inną siecią ale zadzwoniłem do obsługi klienta i mi to włączyli z powrotem możliwość korzystania z innych anten. W swoim rejonie gdzie mieszkam gdy dam Play ( okolice Jasla) to mam maxymalnie 2 kreski, ale gdy włącze T-mobile, Orange to jest praktycznie w kazdym miejscu FULL, co za tym idzie internet chodzi również o wiele lepiej. Dziwią mnie osoby, którą mówią ze w play jest zły zasięg, no dobrze może być zły bo nie macie w pobliżu żadnej anteny z Play, ale przecież po to jest to, aby korzystać z innych. MI wyszukuje na telefonie wiele opcji Plus, T mobile , Orange, i z play z 2 jakieś. Osobiście mam telefon P8 Lite, ale w wiekszośći tych troszke "nowszych" Telefonów jest mozliwość ustawienia tego w sposob : Ustawienia--->Sieć komórkowa---->Operator(wybierz operatora sieci) ----> ( i tam jest albo zeby wybieralo automatycznie albo zeby ustawić jakąś na stałe ręcznie, osobiscie nie polecam automatycznej ponieważ jakoś znajduje słabsze anteny i mam po 1 kresce, 2 zasięgu a czasem nawet zanika, jak ustawie ręcznie że np T-mobile, mam full, polecam może komuś pomoże, trzeba sprawdzić wszystkie najlepiej. Gdy wyłączymy to że automatycznie, wyłączy nam się na chwile transfer danych itp, teraz trzeba poczekać pare dobrych sekund (30?) az wyszuka dostępne anteny w twoim okręgu, klikamy i probujemy. Jakas napewno będzie okej. Osobiscie na terenie Jasła gdzie bym nie był to T-mobile lte mnie nie zawiódł. ( antena). ;)
ostrowiecc16
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:42

Re: Siec Play

Post autor: ostrowiecc16 »

Jak dla mnie to jedna z najlepszych sieci.
Ania23
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 1 kwietnia 2020, 01:02

Re: Siec Play

Post autor: Ania23 »

Ja mam telefon w Play i jestem zadowolona :)
parsi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 7 lipca 2019, 14:18

Re: Siec Play

Post autor: parsi »

dobra sieć ale lepsze są na rynku
ODPOWIEDZ