Siec Orange

O wszystkim, czyli o niczym...
bubus1234
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 24 marca 2010, 17:32

Siec Orange

Post autor: bubus1234 »

Co sadzicie o tej sieci?
Awatar użytkownika
Diablo
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 9 kwietnia 2010, 15:09
Lokalizacja: Moderówka

Re: Siec Orange

Post autor: Diablo »

Jednym słowem zdziercy i tyle nie opłaca się ...
Awatar użytkownika
kleszczkleszcz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 290
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 21:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Siec Orange

Post autor: kleszczkleszcz »

Diablo pisze:Jednym słowem zdziercy i tyle nie opłaca się ...

dokladnie z tego za znani!
yokozuki
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 28 września 2009, 18:58

Re: Siec Orange

Post autor: yokozuki »

a moim zdaniem są dość taki za 10 zł można przetrzymać cały miesiąc z smsami ;]
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Siec Orange

Post autor: JURT »

Ja mam ich od około 8 lat (wcześniej IDEA) i myśle że jeśli chodzi o promocje i jakieś darmowe doładowania itp. to są ok,choć wcześniej było lepiej. Nie ma przynajmniej z tym takich problemów jak w sieci Play :wstyd: . Ale jeśli chodzi o zasięg to chyba jedna z gorszych sieci.Wiec za rok ja wygaśnie mi umowa zmieniam na Plusa. :cool:
Evcia
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 4 marca 2010, 21:04

Re: Siec Orange

Post autor: Evcia »

A ja jestem zadowolona z ORANGE :) Mam mixa juz chyba 6 lat i est całkiem ok :) Właśnie mi się kończy umowa więc wydzwaniają za mną z oferta :) POLECAM
edunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 marca 2010, 23:20

Re: Siec Orange

Post autor: edunia »

Zgadzam się, że z zasięgiem jest coraz gorzej. Ale jeżeli chodzi też o minuty i promocje dla klientów, którzy są z nimi wiele lat to porażka. Jestem w tej sieci już 12 lat przy abonamencie 75 zł i tak na prawdę osoby, które teraz podpisują umowy mają dużo lepsze warunki. Orange powinna dbać o stałych klientów no i są bezczelni w swoich działaniach. Informacja dla rezygnujących z abonamentu w tej sieci: Składajcie wypowiedzenia umów 3 miesiące wcześniej bo będziecie mieć przedłużane umowy automatycznie. Tak było w przypadku mojego znajomego, że przyjechał kurier z umową i nowym telefonem wprowadzając go w szok bo do końca umowy miał 1,5 miesiąca i nikt z przedstawicieli się z nim nie konsultował. Najlepsze rozwiązanie to podpisywać roczne umowy z tą siecią, która akurat ma najlepszą ofertę. Ja też rezygnuję z ich usług.
putek15
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 14:39

Re: Siec Orange

Post autor: putek15 »

Siec nawet ok , tylko nie polecam Orange Mix , jesli komus zalezy na sms-ach poniewaz ja mam go teraz od roku i moge miec ich maksymalnie 1400, wczesniej mialem Orange Twój Mix i za 5 zl mialem 500 i moglem w kazdej chwili karta zdrapka doladowac je. Jesli chodzi o abonament to duzo dodatkow jest jesli ktos dlugo ma z nimi umowe :)
pionu
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 11 maja 2009, 14:34

Re: Siec Orange

Post autor: pionu »

[wymoderowano] siec mam u nich telefon już 4 lata i ani razu nie narzekałem na nich . / NIE tolerujemy przekleństw na tym Forum
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Siec Orange

Post autor: Mała_Miczitanka »

Uważam, że jest bardzo dobrą siecią. Ma mnóstwo fajnych promocji, typu rozmowy z 3 osobami przez 2 miesiące za free, smsy po 1gr bez wykupywania pakietów, po 2 minutach rozmowy - 9 minut gratis do wszystkich sieci. Tak jest przy doładowaniu za 100zł w Orange Go. Poza tym w święta sa promocje przy doładowaniach, np 200% gratis :)
bubus1234
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 24 marca 2010, 17:32

Re: Siec Orange

Post autor: bubus1234 »

Dzieki za odpowiedzi ;)... Moim zdaniem ta siec jest dobra . Mam teraz mixa na 2 lata. Wzialem sobie nowa kome. Mi sie podoba .;) :)
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Siec Orange

Post autor: landri101 »

Ja mam ją od 6 lat i polecam w 100% ;)
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: Siec Orange

Post autor: loginspl »

ja miałem plusa 3 lata ale niedawno pszeszłem do play ze wzgledu na najkożystniejszą i najtańszą oferte hehe i jestem zadowolony ...JURT jakie masz na myśli jeśli chodzi o problemy z PLAY??
kaPsel
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 1 listopada 2008, 19:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Siec Orange

Post autor: kaPsel »

ja mam od dłuższego już czasu Playa i jestem bardzo zadowolony zarówno z zasięgu, jak i z oferty, więc również się zastanawiam o jakie problemy chodzi :D
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Siec Orange

Post autor: jaslanka »

Słyszałam, że PTK Centertel, operator sieci Orange oraz Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era i Heyah podpisały list intencyjny o współpracy w zakresie wzajemnego korzystania z infrastruktury sieciowej oraz pasm częstotliwości. Dla klientów oznacza to lepszą jakość oraz większy zasięg mobilnych usług.
ODPOWIEDZ