Muza Klubowa

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
dominik493
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2007, 22:27
Lokalizacja: JAsło

Muza Klubowa

Post autor: dominik493 »

Wpisujcie swoje ulubione kawałki od których nie mozecie sie oderwać........ja np. nie moge sie oderwać od utworu Matt Sanders- You Want To Know :hyhy: i Ian Van Dahl-Just :rotfl: A Girl...wpisujcie swoje propozycje...PZDR :D :rotfl:
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Muza Klubowa

Post autor: Kapsuta Kiszona »

A tam techno srechno. Jak już to poskaczę sobie czasem do dobrych clubowych kawałków w dobrym clubie, a nie jakieś umcyki i innego rodzaju zimne łokcie co śmigają przez jasielki rynek... :wstyd:

A mogę polecić dwa porząne MOCNE kawałki...
The Prodigy - Voodoo People (Preludum Rmx)
Joy Kitikonti - Ditry Summer
dominik493
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2007, 22:27
Lokalizacja: JAsło

Re: Muza Klubowa

Post autor: dominik493 »

''zimne łokcie'' to całkiem inna sprawa :oczami: , posluchaj na przyklad Ian Van Dahl- Just a Girl to zobaczysz:Dspodoba ci (wam) sie. lubię np. fajny wokal w niektórych utworach i nie zawsze znanych wykonawców :) Ian Van Dahl rządzi PZDR Polecam Energy 2000 Mix 1,2,3,4,5,6,7,8....:D
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Muza Klubowa

Post autor: Kapsuta Kiszona »

No właśnie takie zmine łokcie śmigają przez Rynek grając na full kolejny Energy Mix... Totalna porażka! Ian Van Dahl? Nic podniecającego w juczeniu tej baby w "Just A Girl" nie słyszałem, a ból to straszny bo moja Aśka wciąż słucha Radia Eska i tam leci w kółko... :P

Z normalnej muzyki clubowej to nawet niezły jest Armin Van Buuren, Tracey Thorn, Paul Van Dyke i Faithless i to tylko wybrane kawałki :P
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: Muza Klubowa

Post autor: Meaglar »

The Prodigy - Voodoo People (Preludum Rmx)
:padam:
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Muza Klubowa

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Wogóle to Prodigy mają fajne piosenki, wkurza mnie tylko jak przerobią ich jacyś haj mi Dj'e na umcyka i puszczą w meliniarskiej wiejskiej dyskotece. Phi! :wstyd:

A pamiętacie The Bloodhound Gang - Uhn Tiss, jak chłopcy sobie zaszaleli i zrobili takiego umc umc, ale z humorem i przyzwoicie, normalnie to był hit Sylwka 2005/06 :D
dominik493
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2007, 22:27
Lokalizacja: JAsło

Re: Muza Klubowa

Post autor: dominik493 »

tak. to była naprawde fajna nuta....a co do mixów poszczegłonych DJ'i to niektóre utwory są naprawde lepsze niż oryginalne TAKA JEST PRAWDA zreszta na tym polega praca DJ'a PZDR
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Muza Klubowa

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Jeśli Dj zna się na rzeczy to wyjdzie i co dobrego. Niekiedy wykonawcy sami rmxują swoje utwory i też są ciekawe. :hyhy:
dominik493
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2007, 22:27
Lokalizacja: JAsło

Re: Muza Klubowa

Post autor: dominik493 »

Dokladnie tak. Wszystko zależy od umiejętności DJ'a, calkowicie sie z tobą zgadzam ;) i polecam Ian Van Dahl - Just a Girl (Megara & DJ Lee Cut) jest o wiele lepsza od klasyka :) :D noi jedyny w swoim rodzaju DISCOTRONIC - NOW IS THE TIME PZDR
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Muza Klubowa

Post autor: grzybel »

Kocham muzyke, ale techniawki ani disco ani nic takiego zbliżonego nie trawie, Podziwiam panowie że cos takiego sluchacie, mi uszy więdną jak to słysze. co jest w takiej muzyce??? W utworze zwracam uwagę na tekst, melodie, ewentualnie jak w hip..na tempo, a w techno to co tam jest?? bo ja tej muzyki nie rozumie... :zalamany:
dominik493
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2007, 22:27
Lokalizacja: JAsło

Re: Muza Klubowa

Post autor: dominik493 »

wiesz, ja na przyklad nie trawie metalu i innych poszarpańców (bez obrazy dla słuchaczy) ale każdy ma swój ulubiony gatunek muzyczny.Ja np. techno uwielbiam i nie mam zamiaru sie przezucac na inny styl PZDR
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Muza Klubowa

Post autor: Kapsuta Kiszona »

grzybel pisze:Podziwiam panowie że cos takiego sluchacie
Olaboga! Tylko nie to :P Broń mnie Panie Boże, żebym takiej srajdupy słuchał (przepraszam za wyrażenie)! :hyhy: Poprostu mówię, że zdarzają się kawałki dobrego house'u lub trance'u do poskakania w clubie, nie żebym słucham, a tfu! :P

A zresztą bądź bardziej tolerancyjna dla innych odłamów muzycznych ;) Nie bede tu wspomniał o sobie, jako o zaciekłym fanie Depeche Mode nienawidzącym Modern Talking, ale siedze cicho... :hyhy:
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Muza Klubowa

Post autor: grzybel »

ups, masz racje Kapusta......oki....kurcze no dobra, o tu ja :krzeslem: a tu moj anioł wybija nietolerancje,
ODPOWIEDZ