oszukujace zespoly

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
eliminator
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 26 lutego 2013, 15:18

Re: oszukujace zespoly

Post autor: eliminator »

Internet jeżeli chodzi o zespoły to tzw. ''zguba narodu'' Słuchac na żywo i brac co się komu podoba!!! W jednym z swoich postów poleciłem zespól Whispers , słyszałem na żywo świetnie grali więc napisałem natomiast nagrania mają trochę cienkie słaba jakośc nie odzwierciedla nawet w połowie tego jak grają na żywo ,dlatego jeszcze raz mówię słuchajcie zespołów jak graja naprawdę! :wsciekly:
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: oszukujace zespoly

Post autor: Endriu997 »

kola152 pisze:czyli brać czy nie brać cool band o to jest pytanie bo nie wiem jak oni prowadzą weselę ?????????????????
...i masz nadzieję dowiedzieć się tego na forum? :)
eliminator
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 26 lutego 2013, 15:18

Re: oszukujace zespoly

Post autor: eliminator »

Podpuszcza , pewnie jest członkiem ich zespołu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: o ile taki wogóle istnieje! Po drugie to nie na tej stronie.. jak już coś ,chyba że (cool band) to oszukujący jakiś zespół to owszem! hi hi
nikita530
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 22 lutego 2013, 22:48

Re: oszukujace zespoly

Post autor: nikita530 »

Chyba tak ''oszukujący''
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: oszukujace zespoly

Post autor: Emily »

Ten temat przeradza się powoli w "koło uwielbieniowe", więc może piszcie o OSZUKUJĄCYCH ZESPOŁACH, a nie kółkach wzajemnej adoracji...
crowley
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 27 marca 2013, 15:29

Re: oszukujace zespoly

Post autor: crowley »

Proponuje założyć wątek: "Członkowie zespołów - samouwielbienie". Niestety to forum zostało opanowane przez członków jednego zespołu (bądz członka pod 3 nickami). Stało się to okropnie nudne. Tak to jest jak się nie ma zamówien, trzeba się reklamować, wypisywać o sobie wszystko w superlatywach. Innych zgnoić ze oszukują. A czy tak jest? Czy zespoły grające przykładowo z podkładu oszukują? Nie. Każdy o zdrowych zmysłach wie ze 2 osoby czy jedna puszczająca podkłady nie może grać na żywo. Dośpiewują tylko. To nie jest żadne oszustwo. Oszustwem jest jak ktoś udaje ze gra. Dotyczy się to składów złożonych ze statystów z instrumentami w pełnym składzie. Wystarczy pojechać na próbę jakiegokolwiek zespołu i wybrać sobie fragment wybranej przez siebie piosenki. Zespół taki nie wie co sie dzieje wtedy. Nie daj Boże jakby prądu brakło. Wesele zamienia sie w stype. Wątek jest o oszukujących kapelach. Ktoś wie która oszukuje - pisać. Nie oczerniać zespołów tylko ostrzegać innych przed takowymi. Podeprzeć wtedy wypowiedz faktami a nie wyssanymi z palca bzdetami. Zadnej osobie z tego forum nie radze kierować się wpisami przy wybieraniu kapeli na wesele. Najlepiej sie pofatygować i przejechać dany zespół posłuchać. Na koniec pozdrawiam niedowartościowanych członków kapel tak starających się o popularność w sieci :)
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: oszukujace zespoly

Post autor: Emily »

Dokładnie tak. Co z tego, że prawie dwie strony postów są o oszukujących zespołach, jak później (w niektórych racjach fałszywie) poleca się inne zespoły. Chyba temat był przeciwny, więc radziłabym się do niego przystosować. A jezeli ktoś zamawia zespół o takim, a nie innym składzie to niech później się spodziewa takiej reakcji gości, a nie innej. Później wesele kiczowate, a wspomnienia tym bardziej. Tak to jest, jak się tak "zna" na zespołach. ;)
eliminator
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 26 lutego 2013, 15:18

Re: oszukujace zespoly

Post autor: eliminator »

crowley pisze:Proponuje założyć wątek: "Członkowie zespołów - samouwielbienie". Niestety to forum zostało opanowane przez członków jednego zespołu (bądz członka pod 3 nickami). Stało się to okropnie nudne. Tak to jest jak się nie ma zamówien, trzeba się reklamować, wypisywać o sobie wszystko w superlatywach. Innych zgnoić ze oszukują. A czy tak jest? Czy zespoły grające przykładowo z podkładu oszukują? Nie. Każdy o zdrowych zmysłach wie ze 2 osoby czy jedna puszczająca podkłady nie może grać na żywo. Dośpiewują tylko. To nie jest żadne oszustwo. Oszustwem jest jak ktoś udaje ze gra. Dotyczy się to składów złożonych ze statystów z instrumentami w pełnym składzie. Wystarczy pojechać na próbę jakiegokolwiek zespołu i wybrać sobie fragment wybranej przez siebie piosenki. Zespół taki nie wie co sie dzieje wtedy. Nie daj Boże jakby prądu brakło. Wesele zamienia sie w stype. Wątek jest o oszukujących kapelach. Ktoś wie która oszukuje - pisać. Nie oczerniać zespołów tylko ostrzegać innych przed takowymi. Podeprzeć wtedy wypowiedz faktami a nie wyssanymi z palca bzdetami. Zadnej osobie z tego forum nie radze kierować się wpisami przy wybieraniu kapeli na wesele. Najlepiej sie pofatygować i przejechać dany zespół posłuchać. Na koniec pozdrawiam niedowartościowanych członków kapel tak starających się o popularność w sieci :)
dobre :ok:
Awatar użytkownika
lumira
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 14:23

Re: oszukujace zespoly

Post autor: lumira »

Jest bardzo dużo takich zespołów którzy dogrywają tylko do gotowych podkładów muzycznych i śpiewają. Jak jest mały skład to nie da się zagrać wszystkich utworów, kiedyś rozmawiałam ze znajomym na ten temat i nie mam nic do takich ludzi. Tymbardziej klawiszowiec jak gra i jeszcze śpiewa to ciężko jest wszystko dograć na ostatni guzik. Ale takie zespoły istnieją bo znają się na muzyce prowadzeniu imprez, zabawiania ludzi itd. Dlaczego mają się marnować ? Wg mnie to jest obojętnie bo każdy kto zamawia to wie jak taki zespół gra i prowadzi imprezy:) Ja miałam okazję kiedyś być na weselu że zespoł był w pełnym składzie z perkusją grał na żywo a nie umiał wcale poprowadzić imprezy i zagdać do ludzi, zero kontaktu z gośćmi to ja dziękuję za taką imprezę;p Wolę już taki co puszcza podkłady ale śpiewa i dobrze prowadzi imprezę żeby wszyscy dobrze się bawili ;)
asikj007
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 czerwca 2013, 13:02

Re: oszukujace zespoly

Post autor: asikj007 »

witam wszystkim,
a ja opowiem Wam swoją sytuację. Razem ze swoim narzeczonym planujemy wesele na czerwiec 2014r. w lutym tego roku zaczelam szukac zespolow to na 10 telefonow 8 terminow bylo juz zajete - bylam w szoku ze ponad rok czasu i wszystko zajete juz... Zapomniałam dodać, że jestem z Rzeszowa. Bardzo dlugo szukalam zespolu, jak fajny to zajęty, jak maja wolny termin to albo kiepsko grali albo po prostu byli dla nas za drodzy..i raz trafiłam na zespół Relax. Mi się kawałki na stronie sposobały, mojemu narzeczonemu nie za bardzo, potem znalazlam jakiś filmik w internecie z jakies imprezy to znow mi się nie podobalo..wiadomo jak to jest .. na stronie można sobie pododawać, troche odjąć i kawałki idealne ... no ale jak dzwonilam do Pana z zespolu sam zapraszał, by przesłuchać ich na żywo, bo kawałki zamieszczone w internecie nie odzwierciedlają grania na żywo. Narzeczony nie chciał zbytnio jechac ale namówiłam go i z Rzeszowa pojechaliśmy na próbe. I jak to ktoś wyżej napisał - warto pojechać, posłuchać na żywo i samemu wybrać sobie kawałki do przesłuchania. Wiadomo, że zespół na pokaz wybierze swoje najlepsze... Byliśmy pewnie ponad godzine na próbie, zamówiłam sobie ze 4 kawałki, w tym też zagraniczne, mój narzeczony tak samo i powiem Wam że nam się sposobało bardzo. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni, bo jechaliśmy z takim obojętnym nastawieniem... po 2 dniach byliśmy jeszcze na weselu przesłuchać inny zespół ale już nam się tak nie podobało. I zdecydowaliśmy się wziąć zespół Relax. Też się człowiek może martwić i w ogóle bo niestety dużo pytałam ale nikt nie był na weselu ze znomych co grał ten zespół, nikt nam też nie polecił go... także obawy wiadomo że jakieś są. Ale przez to, że pojechaliśmy, przesłuchaliśmy na żywo i spodobało się nam - wzięliśmy. Chłopaki sympatyczni, a Wokalistka na żywo ma kawał fajnego głosu. Szkoda tylko, że na wielu stronach zespoły same sobie dobre komentarze stawiają i się samozachwalają - bardzo utrudniająć wybór przyszłym małżonkom. No ale to nie jest zabronione dlatego ja też powtorze to co już tu nieraz padało - WARTO POJECHAĆ CZY TO NA PRÓBE CZY NA WESELE POSŁUCHAĆ NA ŻYWO, SAMEMU SOBIE WYBRAĆ KAWAŁKI BY ZAGRALI I JEŚLI SIĘ WAM PODOBA TO BIERZCIE. A WIADOMO OD LAT WIELU, ŻE NIESTETY WSZYSTKIM GOŚCIOM SIE NIE DOGODZI. JEDNI BEDA ZADOWOLENI, INNI NIE - ALE CHOCBYSMY CHCIELI BARDZO - NIE JESTESMY W STANIE WSZYSTKIM DOGODZIC. także ja wierze, ze bedzie super i że ten najważniejszy dzień będzie wyjątkowy :) pozdrawiam przyszłych Małżonków !!
wies
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 października 2012, 10:07

Re: oszukujace zespoly

Post autor: wies »

nikita530 pisze:Mam pytanie, w zespole jest 5-6 osób a gra 2 reszta udaje, to jest oszukujący zespół??? tutaj się takie zespoły wpisuje?
do "nikita"...zadajac takie pytanie sama sie osmieszasz, jak masz dylemat to ci radze wpisz tu swoj zespol i nie "błaznuj" bo to jest wlasnie temat o oszukujacych zespolach ktorych w ostatnich latach narobilo sie z 60% dzialajacych czynnie na rynku!

>opowiem wam autentyczna historyjke...otoz mlodzi zamowili sobie zespol na wesele wszystko mialo byc cacy az tu w piatek przed weselem mlody dzwoni na ktora przyjechac zagrac pod domem i okazuje sie ze orkiestra nie jest w stanie tego zrobic bo zwyczajnie nie ma ludzi/muzykow!!! :szok: wiec na szybko trzeba bylo szukac inny sklad zeby obegrac tzw. marszowki u mlodych i przy kosciele bo zamowiony "pseudo-zespol" mogl "grac/oszukiwac" tylko na sali gdzie jeden z nich puszczal gotowce a reszta "statystowala/pajacowala" udajac muzykow!!! :szok:
zadaje zasadnicze pytanie...
>czy narod/spoleczenstwo jest tak oglupiale/ociemniale ze nie jest w stanie zweryfikowac rzeczy prawdziwych od podrobek? czy 3-5stowek taniej ma znaczenie? co ludzmi kieruje zatrudniajac oszustow zamiast prawdziwy zespol?
>czy srodowisko ludzi dzialajacych w branzy muzycznej ma jakies granice przyzwoitosci?
dawniej takie historie byly nie do pomyslenia bo na rynku dzialali prawdziwi muzycy!!! a dzis niestety narobilo sie tzw. Dj-ow czyli "operatorow PLAY" obstawiajacych sie "klaunami" no i jest jak jest...czyli Texas/Bonanza :szok:
Saxofon
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 stycznia 2010, 20:43

Re: oszukujace zespoly

Post autor: Saxofon »

wies pisze:
nikita530 pisze:Mam pytanie, w zespole jest 5-6 osób a gra 2 reszta udaje, to jest oszukujący zespół??? tutaj się takie zespoły wpisuje?
do "nikita"...zadajac takie pytanie sama sie osmieszasz, jak masz dylemat to ci radze wpisz tu swoj zespol i nie "błaznuj" w ostatnich latach narobilo sie z 60% dzialajacych czynnie na rynku!

>opowiem wam autentyczna historyjke...otoz mlodzi zamowili sobie zespol na wesele wszystko mialo byc cacy az tu w piatek przed weselem mlody dzwoni na ktora przyjechac zagrac pod domem i okazuje sie ze orkiestra nie jest w stanie tego zrobic bo zwyczajnie nie ma ludzi/muzykow!!! :szok: wiec na szybko trzeba bylo szukac inny sklad zeby obegrac tzw. marszowki u mlodych i przy kosciele bo zamowiony "pseudo-zespol" mogl "grac/oszukiwac" tylko na sali gdzie jeden z nich puszczal gotowce a reszta "statystowala/pajacowala" udajac muzykow!!! :szok:
zadaje zasadnicze pytanie...
>czy narod/spoleczenstwo jest tak oglupiale/ociemniale ze nie jest w stanie zweryfikowac rzeczy prawdziwych od podrobek? czy 3-5stowek taniej ma znaczenie? co ludzmi kieruje zatrudniajac oszustow zamiast prawdziwy zespol?
>czy srodowisko ludzi dzialajacych w branzy muzycznej ma jakies granice przyzwoitosci?
dawniej takie historie byly nie do pomyslenia bo na rynku dzialali prawdziwi muzycy!!! a dzis niestety narobilo sie tzw. Dj-ow czyli "operatorow PLAY" obstawiajacych sie "klaunami" no i jest jak jest...czyli Texas/Bonanza :szok:
Niestety fakty przemawiają same za siebie branza muzyczna niema przyzwoitości ,a społeczeństwo samo lgnie do samograjów puszczających gotowce i dlatego na tzw.drodze nie widzimy orkiestry
makymillian
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 października 2013, 17:32

Re: oszukujace zespoly

Post autor: makymillian »

Ta praktyka jest jeszcze na szczęście łatwa do zweryfikowania, bardzo trudno wczuć się w rolę naprawdę grającego muzyka.
PodkarpackieNowości
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 czerwca 2018, 16:36

Re: oszukujace zespoly

Post autor: PodkarpackieNowości »

Dużo prawdy w tym co opisujecie dlatego najlepiej posłuchać zespołu przed dokonaniem wyboru . U nas na weselu grał zespół HITT SIEKLÒWKA !
Goście nie mogli uwierzyć ze trzech muzyków i wokalistka potrafią zagrać na żywo ?a jednak TAK!
Wszyscy goście byli zafascynowani muzyką a my jako młode małżeństwo proponujemy zapoznać się wcześniej z muzyką przed podpisaniem umowy z jakim kolwiek zespołem ! Pozdrawiamy Małgorzata i Krzysztof
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: oszukujace zespoly

Post autor: kapustajestpusta »

SHIT SIEKLÓWKA auto reklama, odgrzebali staroć.
ODPOWIEDZ