Spotify opinie

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
anula8
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 marca 2014, 20:54

Re: Spotify opinie

Post autor: anula8 »

bardzo lubię ten program / aplikację. mam wersję free ale nie mam z tym problemu. czkam, aż moje wszystkie ulubione zespoły iwykonawcy pojawią się na spoti, dzięki aplikacji poznanałam wielu nowych wykonawócw z róznych gatunków muzycznych. super, tylko wkurzyła mnie ostatnia aktulaizacja, która unimożliwiła chowanie aktywnej aplikacji do paska zadań z boku, i ciągle musi być otwarta karta na dolnym pasku z innymi programami, ale może to poprawią.
Awatar użytkownika
weraa1
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 lutego 2015, 11:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Spotify opinie

Post autor: weraa1 »

Bąkmichał pisze:te reklamy nie są uciążliwe :D
Zobacz na allegro za jakie grosze można premium kupic:D
kozik262
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 lipca 2015, 15:15

Re: Spotify opinie

Post autor: kozik262 »

Ja czytałem że na youtube mają zajść zmiany, za muzykę trzeba będzie prawdopodobnie zapłacić. Ale dowiemy się dopiero jak usługa wejdzie w życie, mam nadzieję że niektóre kawałki będzie można posłuchać za darmo.
dudek123
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 15 grudnia 2015, 10:25

Re: Spotify opinie

Post autor: dudek123 »

Jest to na pewno ciekawe rozwiązanie, ja korzystam często ze spotify, ale czy ktoś woli radio czy spotify to już raczej jego osobiste preferencje.
turassio
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 12 stycznia 2016, 08:50
Lokalizacja: Krasnystaw

Re: Spotify opinie

Post autor: turassio »

Bardzo dobra stronka. Polecam! :)
letims
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2016, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Spotify opinie

Post autor: letims »

Jak najbardziej warto. Jeśli dużo muzyki słuchasz, to oczywiście, że tak. Przy okazji możesz sobie zgrać muzykę na płytkę i mieć później! :)
bastek81
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 lutego 2016, 08:49

Re: Spotify opinie

Post autor: bastek81 »

ja chyba zdecyduję się na płatną wersję. słucham sobie w telefonie spotify i codziennie odkrywam nową super muzę, której nie słyszę w tv ani radio.
milosciue
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 lutego 2016, 21:58

Re: Spotify opinie

Post autor: milosciue »

Bardzo polecam spotify. Świetny serwis, dobra jakość muzyki. Warto zapłacić. ;)
michnik643
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 lutego 2016, 11:25
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Spotify opinie

Post autor: michnik643 »

ja korzystam już jakiś czas, na początku nie byłam przekonana, ale szybko się rozprawili z obsługą dla Polski (tak, patrzę na ciebie spode łba Netflixie).
największym plusem jest bogata biblioteka, gdzie można znaleźć utwory zapomniane albo takie, gdzie nie pamiętało się nazwy albo wykonawcy. ponadto jest też opcja polecanych utworów podobnych do słuchanych przez nas, dobierana przez ludzi pracujących w Spotify, dzięki czemu nasza playlista powiększy się o nowe piosenki.
przez długi czas korzystałam za darmo, ale teraz mam pakiet premium i jest o wiele wygodniej, nie muszę ściągać żadnej muzyki i w ten sposób zagracać pamięć mojego telefonu, jakość muzyki jest nieporównywalna do ściąganej, nie ma durnych reklam i nie trzeba się martwić o połączenie z wifi.
moim zdaniem warto zainwestować co miesiąc w pakiet premium, zwłaszcza, że nie jest taki drogi w przekroju miesięcznym.
pomelkoper
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 marca 2016, 17:29

Re: Spotify opinie

Post autor: pomelkoper »

Świetny serwis, polecam gorąco.
Stanu11
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 sierpnia 2016, 18:42

Re: Spotify opinie

Post autor: Stanu11 »

Ja używam spotify od dawna i w końcu mogę się cieszyć muzyką bez ograniczeń. Całkowicie za darmo.
kubiq
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 czerwca 2016, 11:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Spotify opinie

Post autor: kubiq »

Spotify to genialny wynalazek, korzystam praktycznie codziennie. Nie znamy jednak drugiej strony medalu - artyści bardzo tracą przez Spotify, dostają od nich naprawdę śmieszne stawki.
patzar
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 września 2016, 22:15
Lokalizacja: Jasło

Re: Spotify opinie

Post autor: patzar »

Spotify jest fajne, nawet chyba działa lepiej niż TIDAL - wykupiłem jego wersję pro. Hmm na komórce świetnie, w przeglądarce TIDAL ssie.. a spotify śmiga ładnie i na komórce i w przeglądarce komputerowej.
Awatar użytkownika
szurszu
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2016, 14:11

Re: Spotify opinie

Post autor: szurszu »

Tez slyszalam dobre opinie o Spotify ale to chyba jednak nie dla mnie. Zastanawialam się raczej nad czymś takim jak radio internetowe, bo chcę sobie czasem posluchac muzyki z internetu bez włączonego laptopa. Znalazłam kilka modeli tutaj http://www.ceneo.pl/Radia_internetowe nie jestem tylko pewna jakimi parametrami powinnam sie kierować. Wiecie cos na ten temat?
ODPOWIEDZ