Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: BodeineBrazy »

Prawilnie przypominam, że dezaprobata, nieprzychylna recenzja czy krytyczne nastawienie nie zawsze musi wynikać z zawiści, zazdrości czy nie nieuzasadnionej niechęci.
Może to być wynik np. bardziej wyrafinowanego gustu, który takie dzieła obrażają.
Dla mnie jest ok. Pan Rąpała jest tragiczną postacią jasielskiej sceny, taki człowiek renesansu dla ubogich - więc nie oczekiwałem zbyt wiele.
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: MalcolmX »

O gustach się nie dyskutuje, po prostu nie oglądam jak mi się nie podoba i rozumiem ludzi, którzy patrzą się na mnie jak na idiotę jak słucham z long playa Louisa Armstronga z 1956.
A disco polo po pierwszych taktach znieść nie mogę wyłączam, ale jak komuś się podoba - świetnie.
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: BodeineBrazy »

MalcolmX pisze:O gustach się nie dyskutuje, po prostu nie oglądam jak mi się nie podoba i rozumiem ludzi, którzy patrzą się na mnie jak na idiotę jak słucham z long playa Louisa Armstronga z 1956.
A disco polo po pierwszych taktach znieść nie mogę wyłączam, ale jak komuś się podoba - świetnie.
Moim zdanie zbyt dosłownie potraktowałeś to powiedzenie.Nie dyskutuje się o gustach ale o ich jakości.
To takie słowo wytrych na brak argumentów w rozmowie " O gustach się nie dyskutuje"- bzdura!
Oczywiście, że o gustach się dyskutuje- mało tego-kategryzuje się je, mierzy i opisuje.
Oczywiście, że jeden może lubić przysłowiowego sprita a drugi coca-cole ale trzeba wymagać minimum jakości nawet od tego przaśnego utworu powyżej.
Takie utwory, jak również różne Radia Eska, RMF, wszelkie talent show czy "Pytanie na śniadanie" to morderstwo na tkance społecznej tego narodu, który z każdym dniem baranieje.
Każdy lubi to co lubi, ale można wymagać minimum przyzwoitości nawet od Disco-Polo- czyli równego wokalu czy jakiegokolwiek mixu o masteringu z litości dla twórcy już nie wspominam.
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: MalcolmX »

Pytanie, czy w tej kategorii istotna jest jakość? Czy oczekują tego odbiorcy tej muzyki?
Mary
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 234
Rejestracja: 24 sierpnia 2007, 13:04
Lokalizacja: gdzieś w okolicy

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: Mary »

Osobiście nie przepadam za disco polo , ale skoro istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju utworu to czemu ich nie tworzyć. Jedynie co to najbardziej dziwi mnie przeskok autora piosenki - od hip hopu do disco :D Cóż podejrzewam , że na tych terenach to lepiej się zarabia na tym drugim gatunku ;)
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Utwór disco polo z Jasła: Rompey - Selfi

Post autor: mlody1 »

Wiiidzieliście?!
Obrazek
ODPOWIEDZ