Zespol weselny, opinie

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
DJ M-Lukas
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 23:57

Re: Zespol weselny

Post autor: DJ M-Lukas »

Osobiście polecam zespół pochadzący z Czudca niejakiego Pana S.Kulińskiego :) z którym przyszło mi współpracować a niejednokrotnie zespół ten bawił publikę restauracji Venus w Moderówce podczas niedzielnych dancingów. Bliższych informacji udzielam na privie, zatem jeśli jest ktoś zainteresowany kontakt odnaleźć można wskakując na www.djm-lukas.ugu.pl
bluesjazzman
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2009, 14:30

Re: Zespol weselny

Post autor: bluesjazzman »

Żaden zespół przez Was wyżej wymieniony nie umywa się do zespołu o nazwie THE FLAMES.[/b]Kazdy tutaj pisze o zespołach znanych, grających już wiele lat. Zespół The flames nie gra długo, ale osobiście uwazam, ze nie ma lepszej kapeli. Grają wszystko, od góralskich po kawałki ambitne. Aranżacje są wybitnie zajebiste. Byłem na weselu, gdzie grali. Słyszałem od innych osób również oopinie. Ludzie czują się jak na prawdziwym koncercie przy okazji świetnie bawiąc się, tańcząc. Umieją rozkręcić imprezę, nie potrzeba nawet drużby. Świetny saksofonista, klawiszowiec- muzyk wielkiego formatu, co wyprawia na klawiszach- masakra w dobrym tego słowa znaczeniu! Wokalista i gitarzysta- showman, swietny glos, swietna gra, a wokalistka- piękna kobieta, o zajebistym głosie i wielkim talencie. I z tego co wiem, biorą za wesele ok. 2 500 zł, są oblegani. Polecam i wiem, co mówię!
omka
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, 13:27
Lokalizacja: tu i tam:)

Re: Zespol weselny

Post autor: omka »

ja byłam gościem na weselu, na którym grał zespół Krater...
Grają zarówno dla młodszych pokoleń jak i dla starszych...
Tu ich stronka..http://www.krater.net.pl/
kupiekeyboard
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2009, 12:19

Re: Zespol weselny

Post autor: kupiekeyboard »

cest la vie
contra
albatros
Kasia123
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2009, 21:50

Re: Zespol weselny

Post autor: Kasia123 »

:cool: Cześć przypadkiem trafiłam na tą stronkę i zobaczyłam że poszukujecie dobrego zespołu.Z własnego doświadczenia wiem że świetny jet zespół VIVA gra na żywo ,wszyscy goście się dobrze bawią i w ogóle:) zamieszczam link do ich stronki www.zespol-viva.blog.onet.pl oraz www.zespolviva.blog.onet.pl polecam
noki01
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwietnia 2009, 20:59

Re: Zespol weselny

Post autor: noki01 »

polecam rafa z bajd graja naprawde zawodowo:D :cwaniak: pozdrawiam was chlopaki
Jargumja
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2009, 14:20

Re: Zespol weselny

Post autor: Jargumja »

Polecam zespół EDEN. Grali Na moim weselu :serce: :serce: i wszyscy się świetnie bawili :ok:
mk3
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 09:19

Re: Zespol weselny

Post autor: mk3 »

Zespoły godne polecenia :
- Revers
- Blue Sky
- Contra
- The Flames
- Silver

:ok:
antus
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 09:17

Re: Zespol weselny

Post autor: antus »

a moglibyscie cos wiecej powiedziec o zespole Blue Sky?
Stanislaw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 10:15

Re: Zespol weselny

Post autor: Stanislaw »

jak przeglądam ten temat a dość często to się zdarza to mam wrażenie że większość z tych postów piszą członkowie tychże właśnie kapel. Założy konto napisze jaki zespół poleca i tyle go widać. A opinia taka jest szczerze mało wiarygodna. Ja osobiście bardzo często jestem na weselach (kilka razy w miesiącu ze względu na prace) i wiem jak wygląda ten rynek. Są zespoły naprawdę dobre jak np. Relax w tej chwili Tequila, Silver, Metrum, Blue Sky, Camber z Osobnicy to z tych co grają na żywo. Takie co wspomagają się aranżacjami to na pierwszym miejscu bym umieścił The Flames. Osobiście wole muzykę zespołu który gra bez aranżów, dlatego nie mam w tej chwili w głowie innego zespołu który by im dorównał a napewny bym zapamiętał gdyby pokazali się z dobrej strony. To tyle.
Pozdrawiam wszystkich grających na weselach.
Stanislaw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 10:15

Re: Zespol weselny

Post autor: Stanislaw »

camacamillion w swoim poście nie chciałem wam umniejszać osiągnięć wiem że bardzo dobrze gracie. Mówisz, że jedna osoba z zespołu musi ułożyć aranż, powiem ci że w niewielu zespołach grających z aranżem coś takiego ma miejsce, najczęściej wójek google pomoże.
tak jest i dlatego podzieliłem zespoły na takie kategorie. zaraz mi powiesz, że powinienem dodać trzecią. Tylko po co sobie życie utrudniać. camacamillion uważam was za jeden z lepszych zespołów na jasielskim rynku - naprawdę.
pozdrawiam tak na marginesie stary znajomy :)
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Zespol weselny

Post autor: magnesik19 »

Laura Diaz pisze:U nas akurat był HIT, chłopaki dobrze grają, choć są ciężcy do dogadania się :]

Jest chyba we Wrocance zespół, bodajze Szurki się nazywają (to jest nazwisko, nie nazwa zespolu), byłam na kilku weselach z ich udziałem, i grają naprawdę świetnie, zagrają ci co zechcesz, z klasą i w ogóle :)



jeden z woklaistow nazywa sie Szurek, a nieoficjalna nazwa zespolu to rewers (wrocanka oczywiscie)
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Zespol weselny

Post autor: magnesik19 »

a co do zespolu Camber z Osobnicy, to kto w nim gra? nie czasem Dorota P.?? byc moze w duecie z Mirkiem G.??
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Zespol weselny

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Panowie Szurki z Wrocanki sa bardzo fajni :) Super sie bawilam na weselu przy ich muzyce :)
antus
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 09:17

Re: Zespol weselny

Post autor: antus »

a był ktos na weselu gdzie grał zespół Blue Sky? lub Albatros? i co sądzicie o nich?
Zablokowany