Zespol weselny, opinie

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
sucker
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 3 września 2009, 19:19

Re: Zespol weselny

Post autor: sucker »

Ja moge polecic zespol METRUM, bylem kilka tygodni temu na weselu jak grali, procz tego slyszalem ich kiedys na jakims festynie, no i jak dla mnie rewelacja,młodzi, widac ze lubia to co robia, a do tego graja na najwyzszym poziomie.
Troche juz lat mam, slyszalem to i owo wiec wiem co mowie.
Poza tym polecam jeszcze zespol VIVA - starzy wyjadacze.
mk3
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 09:19

Re: Zespol weselny

Post autor: mk3 »

ROGU pisze:eeeeeeeeee tam, blue sky to wieśniaki są straszne-w sumie jako zespół weselny może być, ale żadnych rewelacji.
Kolega chyba z jakiegoś zakompleksionego zespołu :) Moje zdanie o zespole BLUE SKY jest całkiem pozytywne (kiedyś pracowałem w cateringu) spotykałem dość dużo zespołów, takich którzy grali "byle grać" i takich których bawiło to że ludzie szaleją na parkiecie, no i myślę że ten zespół akurat zespół należy do tych drugich. W naszym regionie jest bardzo dużo zespołów weselnych, ale naprawdę takich godnych polecenia jest tylko garstka!!!
yyy
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:28

Re: Zespol weselny

Post autor: yyy »

Co do zespołu BluSky też mam zastrzeżenia. Miesiąc temu byłam na weselu na którym własnie on grali, może dla niektórych to dobry zespół, jednak dla ludzi dużo tańczących nie grają jak to się mówi "po nogę" mało rytmicznie i strasznie długie wstępy mają nie wiadomo do jakiej piosenki się szykują, ale to tylko moje zdanie
slonko20
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 12:57

Re: Zespol weselny

Post autor: slonko20 »

jakie macie opinie o zespole Amadeus band??
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Zespol weselny

Post autor: gibson »

Slyszalem Blue Sky na festynie w Debowcu ,zagrali zawodowo a publicznosc bawila sie swietne.Kto byl to wie o czym pisze. Podsumowujac "czapki z glow" :hurra:
alicja1987
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 08:38

Re: Zespol weselny

Post autor: alicja1987 »

a czy słyszał ktoś o zespole espaniol??jakie macie opinie o nim
\m/
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 10:39

Re: Zespol weselny

Post autor: \m/ »

hmmmm zespol Axel Band.
Ostatnio zmieniony 6 grudnia 2009, 22:05 przez \m/, łącznie zmieniany 1 raz.
znawca23

Re: Zespol weselny

Post autor: znawca23 »

Axel band? nie będę sie wypowiadać na temat tego zespołu :dobani:
heineken
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 września 2009, 21:18

Re: Zespol weselny

Post autor: heineken »

witam wszystkich.a co powiecie na zespół REMIX z Cieklina??słyszałem ich kilka razy i nawet spoko grają a ten ich saxofonista wie co to jest gra.pozdrawiam
\m/
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 10:39

Re: Zespol weselny

Post autor: \m/ »

do znawca23 - co masz konkretnie na myśli ?
POlecam jeszcze zespoł BENETT ;)
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: Zespol weselny

Post autor: czxxcz »

gonia560 pisze:Ja mogę jeszcze polecić zespół Rendez-Vous, chłopaki świetnie grają ale z góry zaznaczam, że nie są tani.Jeśli jednak komuś zależy na dobrej oprawie muzycznej wesela, to nie powinien na to żałować. Podaję ich stronę internetową http://www.rendez-vous.com.pl/
a można mniej więcej wiedzieć ile biorą za wesele?
Awatar użytkownika
Patryk_MAY
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 lipca 2009, 00:15
Lokalizacja: Jasło

Re: Zespol weselny

Post autor: Patryk_MAY »

TYLKO zespół PARADOX z Frysztaka. Miałem wesele miesiąc temu i na prawdę nie żałuję ani złotówki na nich. A kosztowali mnie 3300zł co jest dość wysoką kwotą na rynku. Grali bez problemu dopóki goście siedzieli. Nie robili takich jazd że na jedną godzinę grali 25min a 35 pili i jedli. Na prawdę wszyscy moi znajomi chwalili ich po imprezie. W razie chęci podam do nich namiary bo ciężko zdobyć. Piszcie na priv
Awatar użytkownika
milano
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 09:30

Re: Zespol weselny

Post autor: milano »

Po przeczytaniu w całości tego tematu mogę stwierdzić, że wśród wielu wymienionych tutaj zespołów jest kilka, które znacznie odbiegają od reszty przeciętnych lub średnio przeciętnych zespołów (bez urazy) :P Znane zespoły na Podkarpaciu z naszego terenu to BENETT http://www.benett.pl i THE FLAMES http://www.theflames.pl . Popularny jest też RENDEZ-VOUS http://www.rendez-vous.com.pl ale oni pochodzą z Ustrzyk. Każdy z tych zespołów ma inną specyfikę, jedni grają w całości na żywo inni wspierają się dobrze przygotowanymi aranżami ale wynajęcie tego typu zespołu może gwarantować nam fajną zabawę. Wybór zespołu zależy od czynników, które są dla nas najważniejsze. Przykładowo największe zalety w/w zespołów to w przypadku The Flames – profesjonalny klawiszowiec, Benett – profesjonalna wokalistka i świetny kontakt z gośćmi, Rendez- Vous – dobre show. Wiele z lokalnych zespołów ma do zaoferowania wyłącznie niską cenę :P Jest jeszcze kilka zespołów godnych polecenia ale niestety nie w naszych okolicach (Krosno, Dębica, Mielec, Rzeszów). Wszystkie zespoły zachwalane i polecane w tym temacie za pewne mają też swoich zwolenników. Jeśli jednak ma się porównanie z innymi, wówczas rozróżniamy słabszych, lepszych i… bardzo dobrych.
Ja przy okazji swojego ślubu przerobiłem wiele tematów związanych z obsługą weselną (w tym różne zespoły) i doradzam, że chcąc przygotować dobre przyjęcie nie ma co oszczędzać w ważnych kwestiach. My mieliśmy wesele takie jak sobie zaplanowaliśmy ( w ocenie gości 6+ ). Wszystkim planującym wesele życzę znalezienia odpowiedniego zespołu dla siebie i swoich gości. pzdr
vavava
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 10:24

Re: Zespol weselny

Post autor: vavava »

fakt wokalistka benett świetnie śpiewa (śpiewa chyba również w zespole groowinscy)

ale ogólnie to dość drogi zespół biorą jakieś 4000
nie każdego stać na tyle
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Zespol weselny

Post autor: Lady_P »

Na moim weselichu grał zespół Blue Sky... mogę ich polecić z czystym sumieniem ;)
No w sumie robili dość często przerwy, ale myslę że jest to kwestia dogadania się...no i wymyślają fajne zabawy :hyhy: :ok:
Zablokowany