Zespół The flames

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Zespół The flames

Post autor: gumis138 »

kolega wyżej jak widać g... się zna na muzyce albo sie mu nudzi i głupio komentuje. :krzeslem: :krzeslem:
Aisza a mi się wydaje że i jedno i drugie :hyhy:
piterS
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 22 października 2012, 10:29

Re: Zespół The flames

Post autor: piterS »

ja bym 5tys za "zywa" orkiestre nie dal chocby byla zlota! dzis nie te czasy gdzie graly na surowo bebny basy skrzypki i harmoszki tylko i tak wszystko jest przesiakniete elektronika! wiec dzis sa "zywe" duety - tria ktore tez swietnie ludzi bawia i super graja za 3krotnie mniejsze honorarjum!
martita
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:52

Re: Zespół The flames

Post autor: martita »

Z calym szacunkeim do uzytkownika nicka Edekkk,jesli na dzien dobry widze nieprawidlowo napisana nazwe zespolu swiadczy to ze albo osoba jest przepelniona zloscia ze cos komus wyszlo lepiej i jest potencjalna konkurencja lub jest na takim poziomie wyksztacenia ze trudnosc sprawia napisania prostego angielskiego slowa...ja rozumiem ze kiedys uczylismy sie rosyjskiego w szkole ale mi udalo sie nauczyc jeszcze dwoch obcych jezykow i chyba jak sie chce mozna napisac THE FLAMES zamiast DEFLEJMS. I w Pana tworczosci zapewne jest cos pieknego jesli Pan gra i zna sie na muzyce ale kazdy jest indywidualny i ma swoje punkty widzenia i nalezy je uszanowac...."Zyj z calych sil i usmiechaj sie do ludzi" :)
bello_di_notte
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 13 października 2012, 20:26

Re: Zespół The flames

Post autor: bello_di_notte »

martita pisze:Z calym szacunkeim do uzytkownika nicka Edekkk,jesli na dzien dobry widze nieprawidlowo napisana nazwe zespolu swiadczy to ze albo osoba jest przepelniona zloscia ze cos komus wyszlo lepiej i jest potencjalna konkurencja lub jest na takim poziomie wyksztacenia ze trudnosc sprawia napisania prostego angielskiego slowa...ja rozumiem ze kiedys uczylismy sie rosyjskiego w szkole ale mi udalo sie nauczyc jeszcze dwoch obcych jezykow i chyba jak sie chce mozna napisac THE FLAMES zamiast DEFLEJMS. I w Pana tworczosci zapewne jest cos pieknego jesli Pan gra i zna sie na muzyce ale kazdy jest indywidualny i ma swoje punkty widzenia i nalezy je uszanowac...."Zyj z calych sil i usmiechaj sie do ludzi" :)
Ale z językiem polskim nadal jesteś na bakier. O braku umiejętności wychwycenia ironii nie wspominając...
czarna1
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 27 stycznia 2013, 18:56

Re: Zespół The flames

Post autor: czarna1 »

Dla Edka każdy zespół to porażka i krytykuje wszystkich a niech popatrzy na swój zespół czy tak pięknie grają??? Nie powiedziałabym!!!
BiczBoży
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 listopada 2012, 18:11

Re: Zespół The flames

Post autor: BiczBoży »

Weźcie sobie nie róbcie jaj z tym zespołem! Wystarczy właśnie popatrzeć na ich zdjęcia... klawiszowiec z opisu wynika, że muzyk normalnie rangi samego Mozarta, a na focie co? iPoda czy coś o podobnym wyglądzie ma podpięte do klawisza ... rzeczywiście profesjonalista pełną gębą, wszak nie każdego stać na taki gadżet. To że się komiczny "czepek" na głowie nosi, nie czyni z kogoś jeszcze gwiazdy.

Druga rzecz spis utworów demo

1) nie działają wszystkie pliki
2) wokale dopieszczone studyjnie do perfekcji, i teraz pytanie, czy tak samo brzmią na żywo (niemożliwe!!!) czy też owo "na żywo" to pełen playback i dostajemy takiego wymuskanego gotowca jak na stronie
3) utwór Bara,Bara z reperturau .... BOYS :hyhy: i nie mam pytań

Trzecia rzecz ... wokale

Wokalista podnieca się swoimi sukcesami sprzed 10 lat :) a co się działo w międzyczasie? żadnych sukcesów? wokalista znanej grupy bluesowej "Kropla życia", a przepraszam komu znanej? chyba samemu wokaliście :hyhy: w sieci na temat zespołu z trudem znalazłem jedną maleńką wzmiankę z 2004 roku zamieszczoną na portalu krosno24.pl

Wokalistka zdobyła nawet III miejsce w konkursie piosenki gimnazjalnej Gim-Hit ... nieee no bomba jak dla mnie :hyhy:

Ta wiedza + Wasze wcześniejsze informacje na forum, że nie jest to tani zespół jak dla mnie mówią jedno: NIE ZNAM I NIE ZAMIERZAM tej "kapelki" poznawać
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Zespół The flames

Post autor: aisza1990 »

to jak ich nie znasz to się nie głupio nie wypowiadaj bo i tak mądrego nic nie napisałeś. Najpierw posłuchaj ich na żywo a potem komentuj :krzeslem:
strenght
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 stycznia 2013, 12:47

Re: Zespół The flames

Post autor: strenght »

Wziąłem The flames na swoje wesele w tym roku w ciemno po przesluchaniu ich na stronie int. Dzis szukalem informacji w internecie na ich temat i jak widze co tu sie wypisuje to az sie wloos jezy na glowie. Nie wiem jak graja na zywo ale widac ze nie robia z siebie gwiazd, moozna z Panem Olkiem dogadac sie jak czlowiek z czlowiekiem,to skromny gosc a z tego co widze- ma sie czym pochwalic ( granie z Kiljanskim i Kayah na jednej scenie to sporo) jednak to zawszee bedzie kogos bolało ( np. pana Bicza Bozego). "Kropla zycia" to zespol ktory kiedys wiele nagrod zdobyl i koncertowal. Te informacje na stronie musialy byc podane dawno temu i nie sa uaktualnione. Konkurs "Gim hit" byl akurat organizowany przez szkole do ktorej chodzilem i z tego co pamietam byl on ogólnopolski wiec jako gimnazjalistka zajac 3 miejsce na cala Polske to bardzo dobrze. Jestem dumny ze zagraja na moim weselu.
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Zespół The flames

Post autor: qun »

The Flames bylem i stwierdzam ze sa pozytywni jak to komus wadzi to graja wiecej piosenk zagranicznych nich inne orkiestro zespolly tak ze sie nie przejmowac złej tanecznicy wadzi cos tam przy spudnicy hehe
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: Zespół The flames

Post autor: Anna Wal »

Fajnie grali w perle a po tej imprezie pojechałam na dyskotekę (proponowałam wokaliście i nic :)). Ten wokalista jest obłędny, zakochała bym się w nim ale kto by nam zagrał na weselu.
martita
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:52

Re: Zespół The flames

Post autor: martita »

aisza1990 pisze:to jak ich nie znasz to się nie głupio nie wypowiadaj bo i tak mądrego nic nie napisałeś. Najpierw posłuchaj ich na żywo a potem komentuj :krzeslem:
:super: :rotfl: i podpisuje sie pod tym zdaniem szkoda ze tylko krzeslem mozna w leb bronami by bylo dosadniej heheh zartuje
AnonymousBiecz
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 lutego 2013, 12:58

Re: Zespół The flames

Post autor: AnonymousBiecz »

Super Zespół!!!
Gościliśmy go na Studniówce w 2013 w Ogólniaku w Bieczu, impreza zaczeła się o godzinie 18, a już w okolicach 21-22 niektórzy członkowie zespołu byli zalani w Trzy [...]!!! OJ MIELI JAZDY, Ogólnie Pan Wokalista okazał się pod wpływem bardzo pogadany, szkoda że cierpiała na tym muzyka której w tym czasie nie było lub była przez niego zagłuszana (bardziej wtajemniczeni wiedzą że dalej szuka mikrofonu bezprzewodowego).Chciałbym także zwrócić uwagę na GWIAZDĘ WIECZORU!! Pana od klawiszy, Jest spoko dopóki nie chwyci flaszki, Okazał się dość otwartym człowiekiem pokazując nam środkowe palce, język a także kilka nieordynarnych gestów ze sceny. Awanturnik z niego. pozatym okazało się że dość słabo gra pod wpływem.Dość długo musieli go wypraszać, aż wkońcu wyszedł z rozbitym ryjem i dość mocnym przytupem, machając na wszystkie strony rękami i krzycząc ze zlością.Na zespół przyszedł czas, na ich miejscu myślałbym o zakończeniu kariery bo smrud będzie się za nimi ciągnął latami.NIGDY NIE SŁYSZAŁEM O TAKICH WYCZYNACH NA TAKICH IMPREZACH. Dziekuje. Pozdrowienia!!
martita
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:52

Re: Zespół The flames

Post autor: martita »

Ale ktos jest niezlym bajkopisarzem... ciekawe gdzie na youtube znajde te sensacje bo ja dopoki nie zobacze nie uwierze....:) ale pewnie wiekszosc polknie te bzdety...
maturzystaBIECz
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 lutego 2013, 17:02

Re: Zespół The flames

Post autor: maturzystaBIECz »

to wszystko prawda, zreszta tylko czekac az sie to wszystko sie rozniesie. Wg mnie zespol skreslony.
martita
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:52

Re: Zespół The flames

Post autor: martita »

No ,tak nie wyglada to za rozowo ale kazdy ma w swoim zyciu jakies chwile slabosci..a my nie do konca wiemy jak bylo naprawde wiec nie dajmy sie poniesc sensacjom..Czasami grupa ma swoje wewntetrzne problemy i jesli jedno z ogniw zaszwankuje odbija sie to na calym lancuszku , w tym wypadku na zespole.To zalezy od Nas samych czy zechcemy zrozumiec ta sytuacje czy ja rozdmuchamy nie znajac powodow co w naszych realiach jest na topie. Jesli to prawda to nie powinno miec miejsca ale nie powinnismy oceniac ludzi po jednym wystepku.. Kiedy ,my nie pijemy? i kto z nas nie pije? nie ma okazji zeby nie bylo powodu by to zrobic. Alkochol istnieje w srodowiskach i roznych grupach spolecznych(gwiazdy filmowe,estrady,ksieza,zuborzale srodowiska i tam gdzie sa ozanki problemu i nie widac z niego wyjscia)Rozumie sie swoj blad zbyt pozno,ale najwazniejsze to wyciagnac z tego wnioski i jesli to prawda napewno beda wyciagniete bo to bardzo inteligentni ludzie i" tylko ludzie" jak kazdy z Nas...mysle ze ich wieloletnie osiagniecia mowia same za siebie i nie przekresli to zespolu przyszlosci,w co ufam i wierze..................:)
ODPOWIEDZ