Zespół The flames

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
maturzystaBIECz
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 lutego 2013, 17:02

Re: Zespół The flames

Post autor: maturzystaBIECz »

oni byli w pracy, praca jak kazda inna dlaczego akurat musza chlac gorzalke w niej? a po za tym studniowka to nie wesele jednak, nadal nie rozumiem jak oni mogli sie tak napie******
alezeco
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 3 lutego 2013, 19:57

Re: Zespół The flames

Post autor: alezeco »

tak, każdy ma prawo do błędu, ale oni swoim błędem i pociągiem do alkoholu zepsuli Studniówkę. Proszę sobie wyobrazić bal maturalny bez kapeli? to już nie to samo...a poza tym to jest ich praca, dzięki której zarabiają, a z pracy trzeba sią wywiązać, a nie upić i zepsuć zabawę 250 osobom!!!! Karygodne!
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Zespół The flames

Post autor: gumis138 »

Gdzie te filmiki szukałem i jakoś nigdzie go nie ma. Widzę że nie którzy debiutanci założyli nawet konto na forum żeby specjalnie o tym napisać. Co za wielkoduszność tylko pozazdrościć :dobani:
martita
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:52

Re: Zespół The flames

Post autor: martita »

Nasza polska mentalnosc w aglomeracjach przewaznie wiejskich ale i miastach jest taka ze wystarczy jeden niewielki incydent lub cokolwiek co sie nie spodoba innej grupie ludzi a juz ta wiadomosc urosnie na dodatek wyolbrzymiona roznosi sie z predkoscia wiatru.A jak czlowiek zrobi cos dobrego nic o tym nie slychac:( Przykro sie to czyta bo jak wnioskuje to zachowanie zakorzenione jest juz w mlodych ludziach i beda dokladac i robic z igly widly juz jako rodzice kiedys....Wspolczuje i ubolewam bo takiego czegos nie ma w innych krajach Europy,niestety. Tez czekam na te filmiki. I zastanawiam sie czy maturzysci juz wytrzezwieli po imprezie i pisza to po kacu czy jeszcze w transie?? Ja dobrze wiem co sie dzieje na stodniowkach ...tez ja mialam:) I pociesze Was wszystkich ten zespol i tak bedzie gral na Naszym weselu i jak to czytam to normalnie bede zawiedziona,choc nie przepadam za %, jak sie przez te sensacje ze mna nie napija.:P
pamaunkee
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 lutego 2013, 13:03

Re: Zespół The flames

Post autor: pamaunkee »

Niestety to wszystko prawda. Jestem nauczycielem w liceum w Bieczu i byłam na tej studniówce. O dziewiątej było po wszystkim, jeden pan z zespołu najwyraźniej ma bardzo poważne problemy z alkoholem, reszta trzymała się trochę lepiej, chociaż też nie mogli się "zresetować".Ogólnie rzecz biorąc, zepsuli młodzieży studniówkę. Przykre, niektóre dziewczyny aż się popłakały. Chyba nikt nie chce mieć takich wspomnień z najważniejszego balu w życiu.
maturzystazLObiecz
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 lutego 2013, 13:52

Re: Zespół The flames

Post autor: maturzystazLObiecz »

Jestem uczniem z LO w Bieczu w którym na studniówce w dniu 02.02.13 grał właśnie ten zespół. Ogólnie rzecze biorąc zabawa było spoko do godziny 21 (czyli jakieś 3 godziny po rozpoczęciu), później już nie było tak kolorowo jak tu wszyscy wcześniej pisali. Zespół wypił sporą ilość alkoholu(wokalistka chyba nie) i wtedy nie było już do czego tańczyć. Szczerze to zespołu NIE POLECAM!!! Myślę, że panowie wyniosą z tej imprezy jakieś wnioski. Mam też nadzieję że usłyszymy przynajmniej słowo przepraszam, choć teraz to już niewiele zmieni!
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Zespół The flames

Post autor: wilhelm »

jakie to bardzo ciekawe ze wszyscy lacznie z nauczycielami tego liceum postanowili solidarnie zalozyc konto na tym wlasnie jasielskim portalu i opisac problem. jaslo4u to jakis internetowy sad czy jak?? no i wlasnie gdzie te filmiki moze podacie linka do nich, chetnie zobacze jak to wam popsuli studniowke.
martita
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:52

Re: Zespół The flames

Post autor: martita »

wilhelm pisze:jakie to bardzo ciekawe ze wszyscy lacznie z nauczycielami tego liceum postanowili solidarnie zalozyc konto na tym wlasnie jasielskim portalu i opisac problem. jaslo4u to jakis internetowy sad czy jak?? no i wlasnie gdzie te filmiki moze podacie linka do nich, chetnie zobacze jak to wam popsuli studniowke.
:cisza: :cisza: :cisza: :znudzony: :dobani: Ja tez czekam na filmiki....slowo sie rzeklo wiec ??? nie ma? dam wam tipsa zrobcie monatrzyk na fotoshopie... :zakrecony:
dominik59
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 lutego 2013, 14:30

Re: Zespół The flames

Post autor: dominik59 »

Widzę że przyjaciele zespołu nie potrafią przełknąć słów krytyki ;) Zespół był fantastyczny mogę nawet powiedzieć że grali do upadłego ;) Niestety ich upadek nastąpił dość szybko bo gdzieś około godziny 21 (studniówka rozpoczęła się o 18 i dyrektor na samym początku prosił by nie spożywać alkoholu .... widocznie zespół w tym momencie stroił instrumenty ;) lub otwierał flaszki .. nie wiem...) . Jedyne co mogę powiedzieć dobrego to to że wokalistka zespołu podeszła do tematu poważnie, ratując honor reszcie). Głos ma niesamowity i szkoda, by przez niektórych bardziej "imprezowych" członków tego zespołu jej talent się zmarnował :) Props dla niej :)
P.S Dla hejterów informacja : tak byłem na tej studniówce ;)
maturzystazLObiecz
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 lutego 2013, 13:52

Re: Zespół The flames

Post autor: maturzystazLObiecz »

Tam powyżej ktoś pisze, że założyliśmy konto żeby ich zjechać albo krytykować. No a po co jest to forum? Chyba trzeba mówić jak jest a nie owijać w bawełnę, nie? Wszyscy wiemy że członkowie zespołu lubią wypić :)
alezeco
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 3 lutego 2013, 19:57

Re: Zespół The flames

Post autor: alezeco »

na razie nie mamy płyty, ale jak tylko będzie, pokażemy, że mówimy prawdę. Dobrze jest jechać po nas, ale nie rozumiem jaki byłby sens w wymyślaniu czegoś takiego?
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Zespół The flames

Post autor: gumis138 »

jakie to bardzo ciekawe ze wszyscy lacznie z nauczycielami tego liceum postanowili solidarnie zalozyc konto na tym wlasnie jasielskim portalu i opisac problem. jaslo4u to jakis internetowy sad czy jak?? no i wlasnie gdzie te filmiki moze podacie linka do nich, chetnie zobacze jak to wam popsuli studniowke.
No wlanie kolego mnie też to ciekawi dlaczego maturzyści wybrali akurat jasielskie forum. Wasz woźny też był na tej studniówce może i on się wypowie??? hehe :rotfl:
AnonymousBiecz
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 lutego 2013, 12:58

Re: Zespół The flames

Post autor: AnonymousBiecz »

Zespoł nie podszedł do imprezy profesjonalnie. Sami sobie psują rynek, przecież wszyscy wiemy że młodzież ma całe życie przed sobą także i ich wesela!!!, głupi tylko robi sobie taką reklamę, to przecież byli ich potencjalni klienci w przyszłości!!! Kompletny brak rozumu!! Dla tych co bronią zespół: jeśli by nikomu nie podpadli to nikt by ich nie krytykował na forum do jasnej ciasnej, sami sobie są winni, każda obrona nie ma sensu, kamerzysta nagrywał co trzeba, prawde mówiąc nie chciał nagrywać za dużo jego życzliwość dla zespołu tylko i wyłącznie.WARTO WSPOMNIEĆ O WOKALISCE KTÓRA TRZYMAŁA POZIOM W PIONIE I GŁOS NA WYSOKIM POZIOMIE! to nie my się schlaliśmy na tej imprezie więc każdy na trzeźwo pamięta wszystkie akcje. Każdy maturzysta chciałby swoją studniówke zapamiętać jako najwspanialszy bal w życiu(pomijają wesele) Przydały by się przynajmniej jakieś oficjalne przeprosiny!!!!
Ostatnio zmieniony 4 lutego 2013, 16:31 przez AnonymousBiecz, łącznie zmieniany 1 raz.
alezeco
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 3 lutego 2013, 19:57

Re: Zespół The flames

Post autor: alezeco »

dokładnie! nie rozumiem waszej krytyki wobec nas, możecie się tylko cieszyć że wasze imprezy z ich udziałem były udane, bo nam zepsuli Studniówkę, nie ma to jak muzyka puszczana z laptopa mimo że w szkole gdzieś w klasie jest zespół, ale niestety nie jest on w stanie niczego zaśpiewać. Podziw natomiast należy się wokalistce, która mimo wtydu zadanego przez kolegów dała radę i próbowała ratować imię zespołu
AnonymousBiecz
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 3 lutego 2013, 12:58

Re: Zespół The flames

Post autor: AnonymousBiecz »

Drogi użytkowniku Gumis138 chciałbym sie dowiedzieć: kim jesteś dla zespołu??(Znajomy?? Brat Wokalisty?? Członek zespołu??) to bardzo ważne przy wydawaniu opinii o tym właśnie zespole!!

Także chciałbym Cie poinformować drogi użytkowniku Gumis138 ze wybraliśmy to miejsce ponieważ zespół pochodzi z naszych okolic (gorlice, jasło itd ??) a może dlatego że to temat o tym właśnie zespole?? no w sumie pewnie dużo ludzi będzie się zastanawiać czemu właśnie w temacie poświęconym the flames i właśnie na stronie Miasta z których okolic lub miasta oni pochodzą ktoś pisze o nich swoją opinie!!
Ostatnio zmieniony 4 lutego 2013, 16:38 przez AnonymousBiecz, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ