Zespół The flames

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
reddress
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 4 lutego 2013, 19:58

Re: Zespół The flames

Post autor: reddress »

dorota20 pisze:DO REDDSESS----NO WIESZ WYBAWIĆ TO TY SIĘ MOŻESZ NA FESTYNIE PARAFIALNYM,ALBO JAK BĘDZIE OWSIAK NA DRUGI ROK NA RYNKU W MIEŚCIE ALBO NA ZABAWIE W REMIZIE...............ZA DARMO..........CIEKAWE JAK BY CI TAK KAPELA ZAGRAŁA NA WESELU CZY BYŚ BYŁ SZCZĘŚLIWY I ROZBAWIONY.
Nie była bym, ale tego, że się źle bawiłaś nie musisz zwalać tylko na zespół!! Ja spędziłam ten wieczór z fantastycznymi ludźmi i nawet wpadka zespołu mi go nie zepsuła.
reddress
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 4 lutego 2013, 19:58

Re: Zespół The flames

Post autor: reddress »

alezeco pisze:Reddress ty sie moze wybawilas jak podobaja ci sie spiewy spitego kolesia, inni maja z tym problem, bo wola taka impreze na wyzszym jednak poziomie. A skoro byla to jedna z najlepszych dla ciebie zabaw to moge ci tylko wspolczuc, ze masz tak nudne zycie
Widocznie to ty masz nudne życie, ja mam paczkę znajomych z którymi bawię się rewelacyjnie bez względu na to jaka jest muzyka ;)
A skoro już mowa o wyższym poziomie to proponuję powrót do 1 klasy ponieważ masz poważne problemy z poprawną polszczyzną ;P
bleblebleee
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 5 lutego 2013, 20:26

Re: Zespół The flames

Post autor: bleblebleee »

martita pisze:No ,tak nie wyglada to za rozowo ale kazdy ma w swoim zyciu jakies chwile slabosci..a my nie do konca wiemy jak bylo naprawde wiec nie dajmy sie poniesc sensacjom..Czasami grupa ma swoje wewntetrzne problemy i jesli jedno z ogniw zaszwankuje odbija sie to na calym lancuszku , w tym wypadku na zespole.To zalezy od Nas samych czy zechcemy zrozumiec ta sytuacje czy ja rozdmuchamy nie znajac powodow co w naszych realiach jest na topie. Jesli to prawda to nie powinno miec miejsca ale nie powinnismy oceniac ludzi po jednym wystepku.. Kiedy ,my nie pijemy? i kto z nas nie pije? nie ma okazji zeby nie bylo powodu by to zrobic. Alkochol istnieje w srodowiskach i roznych grupach spolecznych(gwiazdy filmowe,estrady,ksieza,zuborzale srodowiska i tam gdzie sa ozanki problemu i nie widac z niego wyjscia)Rozumie sie swoj blad zbyt pozno,ale najwazniejsze to wyciagnac z tego wnioski i jesli to prawda napewno beda wyciagniete bo to bardzo inteligentni ludzie i" tylko ludzie" jak kazdy z Nas...mysle ze ich wieloletnie osiagniecia mowia same za siebie i nie przekresli to zespolu przyszlosci,w co ufam i wierze..................:)
Prosze Cie Kobieto ale bzdety piszesz. Pijesz w pracy? Ja nie. I nikt nie powinien bo za to sie nam placi abysmy w PRACY byli dyspozycyjni i wykonywali najlepiej jak potrafimy swoje obowiazki. I wiesz co? Moja siostra z tej studniówki wrociła spłakana...Bal na który szykowała sie przez ostatnie miesiace okazal sie najwiekszym niewypalem jaki chyba mozna sobie wyobrazic. NIE, NIE CHCEMY ZROZUMIEC TEJ SYTUACJI I BEDZIEMY TO ROZDMUCHIWAC. Mam nadzieje, ze nie majac szacunku do ludzi i niszczac im bal zycia zakonczy sie rowniez ich kariera. Bo trzeba miec nas*ane w głowie zeby doprowadzic sie do stanu, w którym ponad 200osobom niszczy sie impreze zycia nadodatek obrazajac ich ze sceny wulgarnymi slowami i wymachujac srodkowym palcem. Co do tego Droga MARTITO nie bede miec usprawiedliwienia nawet w najwiekszym ich "zespolowym" problemie czy jak to Ty tam sobie naiwnie tlumaczysz......Kazdy z nas jest czlowiekiem i kazdy z nas wie co to alkohol i do czego sluzy. Ale skoro tak bardzo mieli sie ochote napic w ten wieczor mogli nei podpisywac umowy na zabawianie ludzi na tej imprezie a w zamian sami isc gdzies sie wyszalec nie niszczac przy tym kogos waznego wieczoru...
bleblebleee
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 5 lutego 2013, 20:26

Re: Zespół The flames

Post autor: bleblebleee »

gumis138 pisze:Gdzie te filmiki szukałem i jakoś nigdzie go nie ma. Widzę że nie którzy debiutanci założyli nawet konto na forum żeby specjalnie o tym napisać. Co za wielkoduszność tylko pozazdrościć :dobani:
Ci "debiutanci" zalozyli konto aby w ten sposob "podziekowac" zespolowi i przestrzec przed nim innych. Nie za fajnie miec roz******lona studniowke-wiesz? I ciesz sie ze Ci "debiutanci" wysilili sie na zalozenie konta tylko po to aby przyszloroczni studniowkowicze czy nowozency nie musieli w przyszlosci najwazniejszych wieczorów swojego zycia wspominac z pewnym niesmakiem i zazenowaniem, ze nie bylo tak jak o tym marzyli cale zycie...bo widzisz, kapela robi caly klimat imprezy. W tym wypadku kapeli brak-> brak klimatu typowego dla studniowki, brak szalonych tancow, wygłupow, czy nawet glupich zabaw typu "chusteczka" czy "kaczuchy"...
dorota20
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2013, 21:20

Re: Zespół The flames

Post autor: dorota20 »

DO REDDRESS---jeszcze raz ci pisze bo udajesz albo nie widzisz prostej różnicy- zabawa i zabawa to różnica.Można się bawić w gronie przyjaciół wydając 2 zł na orężade i iść w dresach, ale to miała być kameralna impreza.Ciekaw jak byś się czuł gdyby cię ktoś zaprosił np. do teatru albo opery a tam Ferdka Kiepskiego ci wyświetlili?
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Zespół The flames

Post autor: gumis138 »

Ciekaw jak byś się czuł gdyby cię ktoś zaprosił np. do teatru albo opery a tam Ferdka Kiepskiego ci wyświetlili?
:ok: Ja tam bym się ucieszył hehe
alezeco
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 3 lutego 2013, 19:57

Re: Zespół The flames

Post autor: alezeco »

Na stronie The Flames sa juz przeprosiny
dorota20
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2013, 21:20

Re: Zespół The flames

Post autor: dorota20 »

TAK SA PRZEPROSINY I ZARAZEM STWIERDZENIE ZE ZESPÓŁ WYWIĄZAŁ SIE ..........CZYLI ODDANIE ZADATKU W PODWÓJNEJ WYSOKOŚCI T WYWIĄZANIE SIĘ Z UMOWY?
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: Zespół The flames

Post autor: Anna Wal »

Bardzo ciekawe przeprosiny na stronie.
reddress
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 4 lutego 2013, 19:58

Re: Zespół The flames

Post autor: reddress »

dorota20 pisze:TAK SA PRZEPROSINY I ZARAZEM STWIERDZENIE ZE ZESPÓŁ WYWIĄZAŁ SIE ..........CZYLI ODDANIE ZADATKU W PODWÓJNEJ WYSOKOŚCI T WYWIĄZANIE SIĘ Z UMOWY?
Nie chodzi o to, że zespół się wywiązał, tylko że szkoła się wywiązała się z warunków ;) Takiego dopisku domagał się nasz dyrektor!
gosik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 19:48

Re: Zespół The flames

Post autor: gosik »

Czy zespół ma obecnie stronę internetową? ponieważ http://www.theflames.pl/ nie działa
kasiakam
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 14:03

Re: Zespół The flames

Post autor: kasiakam »

Jestem świeżo po wlasnym weselu i tak .. :) polecam zespoł THE FLAMES jest po prostu genialny :) wiem, że mieli wpadke na studniowce w bieczu i sama tez obawialam sie ich ale jak widac wyciagnęli wnioski ze swojego bledu i jest juz ok. naprawde tak jak oni potrafia bawic ludzi to jest nieprawdopodobne... grają świetnie, wokalista ma piękną barwe glosu, wszyscy goscie weselni go chwalili, w dodatku ma swietne poczucie humoru :) naprawde szczerze polecam :))))
co do zespolu OSKAR, to bylam na weselu na ktorym grali i nie specjalnie mi sie spodobal, strasznie gwiazdorza , po drugie robia strasznie dlugie przerwy, mlo staraja sie zeby bawic ludzi,,, nie zaproponowali goscia zadnych zabaw ani nic,,, mi sie ten zespol nie bardzo spodobal
asik76
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 września 2013, 21:20

Re: Zespół The flames

Post autor: asik76 »

witam z czystym sumieniem moge ten zespol polecic graja muzyke na czasie jak i tez potrafia sie dostosowac do oczekiwan gosci ...a wokalista poprostu boski swietna barwa glosu niema dla niego chyba utworu ktorego by niezaspiewal :) ps znam wokaliste :) osobiscie wiec te slowa krytyki pod jego adresem sa dla mnie nie do przyjecia. :) pozdrawiam zespol jak i wszytskich tutaj wchodzacych
martita
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:52

Re: Zespół The flames

Post autor: martita »

A moje zdanie nie zmienilo sie nigdy i nadal uwazam ze " Caly sklad zespolu jest boski" a znam go od roku:) ps. tez znam wokaliste i nic dodac nic ujac sa swietni jako zespol i prywatnie jako ludzie :)
ODPOWIEDZ