Zespół The flames

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Zespół The flames

Post autor: wilhelm »

Niedawno siostra gadala z kims kto chce odstapic ten zespol na wesele za rok. Pytala sie z jakich powodow no to laska zapewnila, ze z przyczyn osobistych-no ciekawe.
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Zespół The flames

Post autor: gumis138 »

Jeśli powiedziała że z przyczyn osobistych to pewnie tak jest i nie powinno to nikogo obchodzić a tak po za tym co to ma wspólnego z tym wątkiem???? :dobani:
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Zespół The flames

Post autor: wilhelm »

ma wiele wspolnego. Skoro ktos odstepuje termin to musi byc jakis powod i ja sie zastanawiam czy to nie powod niedogadania sie z czlonkami zespolu albo cena ich przerosla, a czy na pewno to przyczyny osobiste? jakie niby dla ktorych odestepuje sie komus orkiestre??
ja bylem na jednym weselu gdzie grali mi sie podobali, dlatego siostra sie interesuje tez tym zespolem. no ale przeciez sie nikt nie przyzna.
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Zespół The flames

Post autor: gumis138 »

Cena ich przerosła :mur: to po co zamawiać taki zespół jak kogoś na nich nie stać. A po za tym jak zamawialiśmy TheFlames to wszystko było czarno na białym przedstawiciel zespołu od reki objaśnił ile to będzie kosztowało itp.
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Zespół The flames

Post autor: wilhelm »

No to nie wiem nie rozumiem dlaczego ludzie zamawiaja zespol a pozniej sie wycofuja. tak samo jak i sale czy kamerzyste jak widze w ogloszeniach.
Awatar użytkownika
Fresh
Guru
Guru
Posty: 166
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 16:35

Re: Zespół The flames

Post autor: Fresh »

Trochę to dziwne. Trzeba sie liczyć ze swoją sytuacją finansową .
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Zespół The flames

Post autor: Jozin »

Tydzień temu byłem na weselu gdzie grali i powiem Wam, że byłem w szoku. Jak gość zaśpiewał "Wonderfull World" Armstronga to miałem wrażenie, że to oryginał. Są niesamowici. Facet jest strasznie wszechstronny, laska tez nieźle wymiata :))) Repertuar szeroki i na czasie. Gdybym jeszcze raz miał mieć wesele ( tfu!) to tylko oni. Nie pytałem młodych ile ich kosztowali. Zabawa była za....sta :))
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Zespół The flames

Post autor: aisza1990 »

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej.... zespół jest genialny - takiego głosu jak wokalisty to ciężko spotkać. Piosenka "Wonderfull World" którą ostatnio śpiewał na dancingu w Perle to chyba wszystkich zatkała. Zresztą ich to aż się chce słuchać :):):)
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Zespół The flames

Post autor: amaro87 »

Polecam na wesela nawet rabat maja na kamerę.
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Zespół The flames

Post autor: GCN »

Nie wiem nad czym tak się zachwycacie. Zespół owszem nienajgorszy ale takich jest setki. Według mnie zespół przeciętny. Brzmi jak cała masa innych weselnych kapel.
martita
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:52

Re: Zespół The flames

Post autor: martita »

Zapisalam celowo na to forum bo lubie mowic co mysle kiedy widze ze egoizm ludzki przerasta wszelkie ludzkie odczucia. Nie bylo mi dane tak jak wielu z tego forum byc na stodnowce czy weselu gdzie gra zespol THE fLAMES ale trafilam przypadkiem na ich strone i sluchalam demowek:) Znam sie troche na muzyce pochodze z takiej rodziny i musze stwierdzic ze sa genialni ich glosy sa przepiekne i naprawde nie odbiegaja od orginalow.Jesli cena wydaje sie wam za duza by Wasze swieto raz w zyciu bylo naprawde profesjonalnie oprawione w oprawe muzyczna to chyba nie zalezy Wam tak naprawde kto bedzie gral. Dla mnie nie ma ceny ktora bym nie zaplacila by miec impreze taka jak sobie wymarzylam . A zespol to przeciez ludzie ktorzy nie graja caly rok bo to sezonowa praca i musza jakos przetrwac by mogli znow kogos uszczesliwic czarem swego glosu.Tak jak to jest nad morzem tam ludzie tez sezonowo zyja wiec wystarczy ich troche zrozumiec a wybor nalezy do kazdego z Nas i kupujemy sobie to na co Nas stac po co te zbedne dyskusje.Ja wiem jedno bo pisze z zza granicy na tym forum gdzie nic sie nie dzieje i nikt nie gra tak pieknie za to ludzie bawia sie przy naprawde smetnym brzdekoleniu na wyjazdach od czasu do czasu...".za duzo Kochani macie i dlatego wybrzydzacie"to tak jak jesc szynke przez lata na okraglo i w koncu zachce sie kaszanki hehe :) zyjecie w swoich zamkinietych swiatach i narzekacie ...typowe dla ludzi zachowanie ale nauczcie sie doceniac to co dane jest Wam przezyc w danej chwili waznej dla Was i nie zalujscie wydawac pieniedzy na Wazne dla Was swieta ktore zdarzaja sie Wam tylko raz w zyciu na chwile ktore nigdy nie powroca...Jesli tylko mi sie uda zamawiam ten zespol na moje okragle urodziny i biore ich z zamknietymi oczami nie pytajac o cene bo to ja mam czuc sie wyjatkowo i wiem ze tak bedzie jesli The Flames dla mnie i moich gosci zagra :))) Zycze im sukcesow i by istnieli 100 lat i jeden dzien dluzej :hurra: :)
Edekkk
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:42

Re: Zespół The flames

Post autor: Edekkk »

Ja też znam się na muzyce troszkę i mam nawet te same midy co DEFLEJMS. Nie mogę uwierzyć, że ludzie dają się na to nabierać...
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Zespół The flames

Post autor: martunialla »

Edekkk, to może zarzuć jakimś swoim wspaniałym utworem i pozwól, że ocenimy, czy brzmi tak samo, jak The Flames?
Edekkk
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:42

Re: Zespół The flames

Post autor: Edekkk »

Brzmienie można ocenić tylko na weselu/imprezie, na której się gra. Nagrania puszczane w internet są g....o warte. :) a jeśli tego nie wiesz capie to zamilknij i dalej szukaj zespołów w internecie na durnym jasielskim forum. Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów! :)
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Zespół The flames

Post autor: aisza1990 »

Do edekkk........Ludzie nie maja sie na co nabierać bo na żywo to Jeszce lepiej brzmią niż ich demówki na str internetowej. kolega wyżej jak widać g... się zna na muzyce albo sie mu nudzi i głupio komentuje. :krzeslem: :krzeslem:
ODPOWIEDZ