Zespół The flames

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
maturzystaBIECz
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 lutego 2013, 17:02

Re: Zespół The flames

Post autor: maturzystaBIECz »

Zgadzam sie z przedmowca, wokalistka pokazala klase.
SixthSense
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2013, 15:43

Re: Zespół The flames

Post autor: SixthSense »

zespół The Flames zawalił nam imprezę !!! To jest fakt, więc martita i inni obrońcy nawet się nie osłabiajcie durnymi tekstami aby ich wytłumaczyć.
Dziś wspólnie ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że posty martity świadczą o tym że jest członkiem tego zespołu. Przed blamażem studniówkowym ewidentnie agitowała i wychwalała się pod niebiosa, a teraz bezczelnie ich broni. Jest tylko jedna dziewczyna, której tak zależy na tym zespole? Na pewno wiecie kto. Choć z drugiej strony to i tak najbardziej pozytywna i co ważne trzeźwa twarz tego zespołu.
Nie ważne jednak kto, co i gdzie. Członkowie (członkini) zespołu mogą sobie teraz z różnych nicków pisać bzdury w swojej obronie lub odwracać uwagę ludzi ale prawda jest taka że się schlali w trupa i zapieprz..li nam najważniejszą imprezę.

Takie zachowanie trzeba piętnować, i takie zespoły jak The Flames trzeba eliminować żeby już nikomu nie zepsuli studniówki czy wesela.
Do naszego balu maturalnego przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Wybierając ten jak się okazało pseudo-profesjonalny zespół nikomu nie przychodziło do głowy, że może dojść do czegoś takiego. Opinie mieli w miare dobrą, choć jak się teraz dowiadujemy napić lubią. Jak wiadomo członkowie zespołów przeważnie nie odmawiają i niekiedy podobno różnie bywa ale przypadek z naszej studniówki jest ewenementem. Jak można zaraz po rozpoczęciu imprezy być tak schlanym? Nie słyszałem też żeby już wieczorem zabrakło zespołu na imprezie.

Ochlejmorda tak pięknie pokazywał nam na studniówce "faka" że teraz ludzie pokażą mu w naszym imieniu czerwoną kartkę i przestaną zamawiać ten zespół. Nikt chyba nie będzie ryzykował, żeby na jego imprezie doszło do podobnego incydentu. Jak w zespole są problemy alkoholowe to trzeba iść na leczenie a nie swoją głupotą i nieodpowiedzialnością psuć komuś tak ważną imprezę.
Darujcie sobie głupie posty w obronie. To nie była prywatka u szwagra w 5 osób, tylko duża impreza, ludzie z różnych stron i wiele osób przez was miało spaprany wieczór i noc. Wstyd przed dziewczynami, wstyd przed nauczycielami i rodzicami.
Zespół nie ma nawet jaj żeby napisać "przepraszam", choć z pewnością śledzi ten temat i dopisuje swoje posty.
Po takiej plamie proponuję zmienić nazwę na The Plames i grać tylko godzinne reczitale bo wytrzymać 3 godziny to już stanowczo za długo.
czekamy czy padnie przynajmniej słowo "przepraszamy"
strenght
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 stycznia 2013, 12:47

Re: Zespół The flames

Post autor: strenght »

do SixthSense:
"zespół The Flames zawalił nam imprezę !!! To jest fakt, więc martita i inni obrońcy nawet się nie osłabiajcie durnymi tekstami aby ich wytłumaczyć.
Dziś wspólnie ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że posty martity świadczą o tym że jest członkiem tego zespołu. Przed blamażem studniówkowym ewidentnie agitowała i wychwalała się pod niebiosa, a teraz bezczelnie ich broni. Jest tylko jedna dziewczyna, której tak zależy na tym zespole? Na pewno wiecie kto. Choć z drugiej strony to i tak najbardziej pozytywna i co ważne trzeźwa twarz tego zespołu".

Radze Ci uważać na słowa, ponieważ oskarżasz tę wokalistkę, że pisze rzeczy wychwalające zespol pod nickiem Martita, a nawet nie wiesz , czy jest to prawdą. Ostatnio miałem okazję poznać tę sympatyczną i inteligentną dziewczynę i daje sobie rękę uciąć, że ma ważniejsze sprawy teraz ( choćby występ z racji przejścia kolejnego etapu X Factor) niż pisanie i chwalenie swojego zespolu. Jest za mądra na robienie czegoś takiego, tym bardziej, że jej koledzy z zespołu zawalili sprawe jak piszecie, wiec czemu ma ich chwalic? Zresztą z pewnością niejeden zespół bedzie sie bić o taką solistkę więc na pewno szybko znajdzie inny lub tez nie bedzie juz musiala, bo ma duze szanse zajsc daleko.Zastanów sie zanim cos napiszesz, bo psujesz dziewczynie opinie, a to czlowiek, ktory ma dużą klasę i jak zdazylem zauwazyc, dąży do czegos w zyciu. Zagrają u mnie na weselu bo juz wplacilem zaliczke ale wodki nie bedzie na ich stole. Dopilnuje tego
reddress
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 4 lutego 2013, 19:58

Re: Zespół The flames

Post autor: reddress »

Wiecie co ludzie przeginacie i to wszyscy po kolei! Skoro tyle osób zakłada konta to raczej nie dlatego, że im się nudzi tylko że była taka sytuacja! Ale z drugiej strony, uczestnicy studniówki też trochę przekręcili fakty. Prawda jest taka,że zespół zawalił na całej lini! Klawiszowiec i Wokalista byli pijani i to bardzo, ale po interwencji paru uczniów i rodziców wokalista się "pozbierał"! A klawiszowiec miał nas dalej w D...e! Trzeba zdementować również to jakoby pan Aleksander został pobity przez Bulego! Wokalista próbował powstrzymać swojego szefa przed wejściem na scenę i odepchnął go od siebie, a to że ten człowiek stracił kontrole nad swoim ciałem i wpadł na stojące za nim krzesło to nie jego wina! Nie podoba mi się też bronienie na siłę Wokalistki. Skoro kobieta zna ich tyle (minimum 6) lat, to powinna ich umieć trochę ogarnąć! Wokalista i Wokalistka próbowali ratować zespołowi resztki reputacji i zostali do końca imprezy ! Niestety nie mogli sami grać ponieważ nie mają gotowych podkładów i bez głównego instrumentu (klawisze) byli bezsilni! Wydaje mi się, że sprawa powinna być nagłośniona tylko i wyłącznie dlatego, aby każdy kto zamówi zespół pilnował ich i nie dawał im wódki! Natomiast jedna wpadka nie powinna niszczyć im kariery, ponieważ na trzeźwo grają rewelacyjnie! Mam nadzieję że Pan Aleksander stanie na wysokości zadania i przyjedzie do szkoły i przeprosi uczniów i nauczycieli za zepsucie nam zabawy. W każdym razie na pewno w przyszłości te 250 osób nie weźmie ich na swoje wesela, ale to już ich strata.
Ps. jeśli chodzi o filmy to i ile zespół nie przeprosi to zostaną opublikowane, ale myślę, że nie powinny być. Na naszych płytach ze studniówki panowie zostaną wycięci, jednakże pan kamerzysta zatrzyma oryginały nagrań i przekaże odpowiedzialnej za organizację osobie!
ImperioPl
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2013, 20:17

Re: Zespół The flames

Post autor: ImperioPl »

Tak tak my tego nie piszemy z nudów tylko z rozgoryczenia . To miał być jedyny w swoim rodzaju bal , a co zostało w wspomnieniach ...
Także osoby które bronią zespołu przyjmą do wiadomości że taka sytuacja miała miejsce .
Do uczestników studniówki apeluje piszcie swoje opinie ale trzymajcie się tego co było , a nie dopisujecie w gniewie Bóg wie czego .
dorota20
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2013, 21:20

Re: Zespół The flames

Post autor: dorota20 »

WSZYSTKIM OBROŃCOM ZESPOŁU THE FLAMES ŻYCZĘ ABY SOBIE ICH WZIELI NA SWOJĄ IMPREZE I ABY ICH ULUBIEŃCY ZROBILI IM TAKĄ OBORE JAKĄ ZROBILI NA IMPREZIE W LO BIECZ.PANOWIE BYLI SPICI,ZACHOWYWALI SIĘ CHAMSKO,WULGARNIE,POPYCHALI JEDEN DRUGIEGI TAK ŻE JEDEN GOŚĆ ZNALAZŁ SIĘ W SZPITALU I MIAŁ SZYTĄ BRODE,---JAKIŚ OBROŃCA TAM PISZE ŻE TO NIE BYŁA JEGO WINA ŻE ROZBIŁ KUSE i MU SZYLI BO BYŁ PIJANY I NIE DAŁ RADY ZACHOWAĆ RÓWNOWAGI--TO SIĘ PYTAM KTO MU LAŁ TĄ WÓDE W GARDŁO UCZNIOWIE,NAUCZYCIELE CZY RODZICE?CZYJA TO BYŁA WINA?? NA IMPREZIE BYŁO 250 OSÓB,PANOWIE CHCIELI ZAROBIĆ 4000zł.RODZICE WYKOSZTOWALI SIĘ NA SUKNIE ,GARNITURY,POCZĘSTUNEK,DEKORACJE itd...A TU TAKIE GNOJE WSZYSTKO ZEPSULI.........POZOSTAŁ NIESMAK I ŻAL.
ImperioPl
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2013, 20:17

Re: Zespół The flames

Post autor: ImperioPl »

Wódeczkę mieli swoją :D zaopatrzyli się wcześniej ;)
reddress
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 4 lutego 2013, 19:58

Re: Zespół The flames

Post autor: reddress »

Chcieli zarobić 3000 zł, a nie 4000- kolejna nieścisłość. Ale wiecie co ludzie dajcie już sobie spokój, ja pomimo iż zespół nawalił wybawiłam się jak nigdy ;) i myśle że większość osób też ;)
ImperioPl
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2013, 20:17

Re: Zespół The flames

Post autor: ImperioPl »

No ale to była zabawa z komputerem jak na byle jakiej dyskotece , to miał być wyjątkowy wieczór , piękna oprawa , a co do kasy z zaliczką to niecałe 4000 tyś
martita
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 25 stycznia 2013, 18:52

Re: Zespół The flames

Post autor: martita »

:rotfl:
strenght pisze:do SixthSense:
"zespół The Flames zawalił nam imprezę !!! To jest fakt, więc martita i inni obrońcy nawet się nie osłabiajcie durnymi tekstami aby ich wytłumaczyć.
Dziś wspólnie ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że posty martity świadczą o tym że jest członkiem tego zespołu. Przed blamażem studniówkowym ewidentnie agitowała i wychwalała się pod niebiosa, a teraz bezczelnie ich broni. Jest tylko jedna dziewczyna, której tak zależy na tym zespole? Na pewno wiecie kto. Choć z drugiej strony to i tak najbardziej pozytywna i co ważne trzeźwa twarz tego zespołu".

Radze Ci uważać na słowa, ponieważ oskarżasz tę wokalistkę, że pisze rzeczy wychwalające zespol pod nickiem Martita, a nawet nie wiesz , czy jest to prawdą. Ostatnio miałem okazję poznać tę sympatyczną i inteligentną dziewczynę i daje sobie rękę uciąć, że ma ważniejsze sprawy teraz ( choćby występ z racji przejścia kolejnego etapu X Factor) niż pisanie i chwalenie swojego zespolu. Jest za mądra na robienie czegoś takiego, tym bardziej, że jej koledzy z zespołu zawalili sprawe jak piszecie, wiec czemu ma ich chwalic? Zresztą z pewnością niejeden zespół bedzie sie bić o taką solistkę więc na pewno szybko znajdzie inny lub tez nie bedzie juz musiala, bo ma duze szanse zajsc daleko.Zastanów sie zanim cos napiszesz, bo psujesz dziewczynie opinie, a to czlowiek, ktory ma dużą klasę i jak zdazylem zauwazyc, dąży do czegos w zyciu. Zagrają u mnie na weselu bo juz wplacilem zaliczke ale wodki nie bedzie na ich stole. Dopilnuje tego
:rotfl: Wiesz co Drogie dziecko ubawilam sie do lez,do detektywa Ci strasznie daleko jeszcze bedziesz musial nie jedne studia skonczyc w tej zapyzialej Polsce zebys wiedzial skad ja pisze i czy jestem czlonkiem zespolu...Bardzo wczesnie wyszlam mamusi spod spodniczki i zycie a przedewszytkim ten kraj w ktorym sie znajduje nauczylo mnie jednego szacunku do drugiego czlowieka i nie oceniania pochopnie ludzi,bo taka ocena mozna kogos bardzo skrzywdzic ...dlatego dopoki nie pozna sie do konca argumentow nie nalezy dokladac ubarwiac i nie mamy prawa brac odpowiedzialnosci za zycie drugiego czlowieka przez samoosad.I jeszcze jedno Ci powiem drogie dziecko mnie na studiach uczyli ze alkocholizm to choroba ktora ma swoj poczatek przez nasilajace sie problemy...i nie byly to studia muzyczne tyko medyczne DZIECKO DROGIE Skad wiesz ze w przyszlosci nie bedziesz mial podobnego problemu??i jak Cie wtedy ocena inni?hmm wec po co rzucasz tym kamieniem?Widze ze jest pare uczciwych osob ktore mimo zalu trzymaja sie prawdy i za to takich ludzi cenie. Czy Ci sie to podoba czy nie i w tym zespole sa inteligentni ludzie i nie nalezy pociagnac czerwona linia wszystkich dlatego ze jedna osoba miala z soba problem..A na moim slubie i tak beda grac...
dorota20
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2013, 21:20

Re: Zespół The flames

Post autor: dorota20 »

DO REDDSESS----NO WIESZ WYBAWIĆ TO TY SIĘ MOŻESZ NA FESTYNIE PARAFIALNYM,ALBO JAK BĘDZIE OWSIAK NA DRUGI ROK NA RYNKU W MIEŚCIE ALBO NA ZABAWIE W REMIZIE...............ZA DARMO..........CIEKAWE JAK BY CI TAK KAPELA ZAGRAŁA NA WESELU CZY BYŚ BYŁ SZCZĘŚLIWY I ROZBAWIONY.
BiczBoży
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 listopada 2012, 18:11

Re: Zespół The flames

Post autor: BiczBoży »

Ha,Ha,Ha! A nie mówiłem jakieś niecałe 2 tygodnie temu, że śmieszna czapeczka gwizdy z nikogo nie czyni! To ludzie pokroju Martity besztali mnie, że się czepiam no i masz minęło kilkanaście dni i gwiazdy z Gorlic pokazały na co je stać. Swoją drogą dziwię się, że wszyscy wypisują tutaj wielkie żale na temat tego zespoliku, a tam gdzie faktycznie należałoby tą sprawę opisać, czyli na stronie gorlickiego portalu np. www.gorlice24.pl (bo to jest bodajże największy portal w Gorlicach) cisza jak makiem zasiał, a przecież zespół rodem z Gorlic jest więc to, że w Jaśle opisujecie ich wybryki z niewielką szkodą dla nich jest. Tam u siebie nadal będą zapewne gwiazdorzyć :hyhy:
SixthSense
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 lutego 2013, 15:43

Re: Zespół The flames

Post autor: SixthSense »

martita pisze::rotfl:
strenght pisze:do SixthSense:
"zespół The Flames zawalił nam imprezę !!! To jest fakt, więc martita i inni obrońcy nawet się nie osłabiajcie durnymi tekstami aby ich wytłumaczyć.
Dziś wspólnie ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że posty martity świadczą o tym że jest członkiem tego zespołu. Przed blamażem studniówkowym ewidentnie agitowała i wychwalała się pod niebiosa, a teraz bezczelnie ich broni. Jest tylko jedna dziewczyna, której tak zależy na tym zespole? Na pewno wiecie kto. Choć z drugiej strony to i tak najbardziej pozytywna i co ważne trzeźwa twarz tego zespołu".

Radze Ci uważać na słowa, ponieważ oskarżasz tę wokalistkę, że pisze rzeczy wychwalające zespol pod nickiem Martita, a nawet nie wiesz , czy jest to prawdą. Ostatnio miałem okazję poznać tę sympatyczną i inteligentną dziewczynę i daje sobie rękę uciąć, że ma ważniejsze sprawy teraz ( choćby występ z racji przejścia kolejnego etapu X Factor) niż pisanie i chwalenie swojego zespolu. Jest za mądra na robienie czegoś takiego, tym bardziej, że jej koledzy z zespołu zawalili sprawe jak piszecie, wiec czemu ma ich chwalic? Zresztą z pewnością niejeden zespół bedzie sie bić o taką solistkę więc na pewno szybko znajdzie inny lub tez nie bedzie juz musiala, bo ma duze szanse zajsc daleko.Zastanów sie zanim cos napiszesz, bo psujesz dziewczynie opinie, a to czlowiek, ktory ma dużą klasę i jak zdazylem zauwazyc, dąży do czegos w zyciu. Zagrają u mnie na weselu bo juz wplacilem zaliczke ale wodki nie bedzie na ich stole. Dopilnuje tego
:rotfl: Wiesz co Drogie dziecko ubawilam sie do lez,do detektywa Ci strasznie daleko jeszcze bedziesz musial nie jedne studia skonczyc w tej zapyzialej Polsce zebys wiedzial skad ja pisze i czy jestem czlonkiem zespolu...Bardzo wczesnie wyszlam mamusi spod spodniczki i zycie a przedewszytkim ten kraj w ktorym sie znajduje nauczylo mnie jednego szacunku do drugiego czlowieka i nie oceniania pochopnie ludzi,bo taka ocena mozna kogos bardzo skrzywdzic ...dlatego dopoki nie pozna sie do konca argumentow nie nalezy dokladac ubarwiac i nie mamy prawa brac odpowiedzialnosci za zycie drugiego czlowieka przez samoosad.I jeszcze jedno Ci powiem drogie dziecko mnie na studiach uczyli ze alkocholizm to choroba ktora ma swoj poczatek przez nasilajace sie problemy...i nie byly to studia muzyczne tyko medyczne DZIECKO DROGIE Skad wiesz ze w przyszlosci nie bedziesz mial podobnego problemu??i jak Cie wtedy ocena inni?hmm wec po co rzucasz tym kamieniem?Widze ze jest pare uczciwych osob ktore mimo zalu trzymaja sie prawdy i za to takich ludzi cenie. Czy Ci sie to podoba czy nie i w tym zespole sa inteligentni ludzie i nie nalezy pociagnac czerwona linia wszystkich dlatego ze jedna osoba miala z soba problem..A na moim slubie i tak beda grac...
martita, ale się osłabiasz dziewczyno.
Myślisz, że dookoła żyją same pelikany, które wszystko łykają?
Jeśli jednak chcesz pisać na tym poziomie mogę wrócić do twojej bajeczki... otóż Pani Doktor (po studiach medycznych), mająca być może blisko pięćdziesiątki (gdyż nazywasz mnie maturzystę "drogim dzieckiem"), organizująca wesele w tym wieku (zespół the flames będzie Ci grał na ślubie), znająca dogłębnie genezę choroby alkoholowej, itd. itp. dziękuję bardzo za troskę odnośnie mojej przyszłości.
A tak przy okazji przemądrzała Pani Doktor Medycyny, skoro tak dobrze przerobiłaś temat alkoholizmu na studiach, to powinnaś doskonale wiedzieć, że słowo alkoholizm pisze się przez "h", a nie przez "ch". Myślałem też, że na ślubie (który przypominam ma miejsce w kościele) gra organista lub ewentualnie jakiś zespół oazowy, a nie zespół weselny który grywa na przyjęciach weselnych. Widać faktycznie musiałbym skończyć kilka kierunków żeby zrozumieć te historie które zapodajesz nam na tym forum. Daj już lepiej spokój, bo się coraz bardziej kompromitujesz.
alezeco
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 3 lutego 2013, 19:57

Re: Zespół The flames

Post autor: alezeco »

Reddress ty sie moze wybawilas jak podobaja ci sie spiewy spitego kolesia, inni maja z tym problem, bo wola taka impreze na wyzszym jednak poziomie. A skoro byla to jedna z najlepszych dla ciebie zabaw to moge ci tylko wspolczuc, ze masz tak nudne zycie
Amy30
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 8 listopada 2011, 22:21

Re: Zespół The flames

Post autor: Amy30 »

martita pisze::rotfl:
strenght pisze:do SixthSense:
"zespół The Flames zawalił nam imprezę !!! To jest fakt, więc martita i inni obrońcy nawet się nie osłabiajcie durnymi tekstami aby ich wytłumaczyć.
Dziś wspólnie ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że posty martity świadczą o tym że jest członkiem tego zespołu. Przed blamażem studniówkowym ewidentnie agitowała i wychwalała się pod niebiosa, a teraz bezczelnie ich broni. Jest tylko jedna dziewczyna, której tak zależy na tym zespole? Na pewno wiecie kto. Choć z drugiej strony to i tak najbardziej pozytywna i co ważne trzeźwa twarz tego zespołu".

Radze Ci uważać na słowa, ponieważ oskarżasz tę wokalistkę, że pisze rzeczy wychwalające zespol pod nickiem Martita, a nawet nie wiesz , czy jest to prawdą. Ostatnio miałem okazję poznać tę sympatyczną i inteligentną dziewczynę i daje sobie rękę uciąć, że ma ważniejsze sprawy teraz ( choćby występ z racji przejścia kolejnego etapu X Factor) niż pisanie i chwalenie swojego zespolu. Jest za mądra na robienie czegoś takiego, tym bardziej, że jej koledzy z zespołu zawalili sprawe jak piszecie, wiec czemu ma ich chwalic? Zresztą z pewnością niejeden zespół bedzie sie bić o taką solistkę więc na pewno szybko znajdzie inny lub tez nie bedzie juz musiala, bo ma duze szanse zajsc daleko.Zastanów sie zanim cos napiszesz, bo psujesz dziewczynie opinie, a to czlowiek, ktory ma dużą klasę i jak zdazylem zauwazyc, dąży do czegos w zyciu. Zagrają u mnie na weselu bo juz wplacilem zaliczke ale wodki nie bedzie na ich stole. Dopilnuje tego
:rotfl: Wiesz co Drogie dziecko ubawilam sie do lez,do detektywa Ci strasznie daleko jeszcze bedziesz musial nie jedne studia skonczyc w tej zapyzialej Polsce zebys wiedzial skad ja pisze i czy jestem czlonkiem zespolu...Bardzo wczesnie wyszlam mamusi spod spodniczki i zycie a przedewszytkim ten kraj w ktorym sie znajduje nauczylo mnie jednego szacunku do drugiego czlowieka i nie oceniania pochopnie ludzi,bo taka ocena mozna kogos bardzo skrzywdzic ...dlatego dopoki nie pozna sie do konca argumentow nie nalezy dokladac ubarwiac i nie mamy prawa brac odpowiedzialnosci za zycie drugiego czlowieka przez samoosad.I jeszcze jedno Ci powiem drogie dziecko mnie na studiach uczyli ze alkocholizm to choroba ktora ma swoj poczatek przez nasilajace sie problemy...i nie byly to studia muzyczne tyko medyczne DZIECKO DROGIE Skad wiesz ze w przyszlosci nie bedziesz mial podobnego problemu??i jak Cie wtedy ocena inni?hmm wec po co rzucasz tym kamieniem?Widze ze jest pare uczciwych osob ktore mimo zalu trzymaja sie prawdy i za to takich ludzi cenie. Czy Ci sie to podoba czy nie i w tym zespole sa inteligentni ludzie i nie nalezy pociagnac czerwona linia wszystkich dlatego ze jedna osoba miala z soba problem..A na moim slubie i tak beda grac...
A na tych studiach to ortografii nie nauczyli? ;)

Współczuję zepsutej imprezy :(
ODPOWIEDZ