Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Szkoda tego tematu i nerwow... Przeciez to jakiej muzyki sluchamy i jakich idoli mamy to zalezy indywidualnie od kazdego z nas i od naszego gustu. A jak wiadomo o gustach sie nie rozmawia i to jest swieta prawda... Reasumujac: :cisza:
Niech kazdy zapamieta Michaela Jacksona na swoj sposob... Po co o tym pisac i sie spierac... Bez sensu...
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: Insomnia »

[*] R.I.P
And that's all.
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: OBCY »

zamknijcie ten temat ! bo nie ma co onim pisac! sam sie dotego doprowadzi ! czarne nigdy nie bedzie BIALE
Shalonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 listopada 2008, 10:34

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: Shalonka »

a co wam do tego? Ci którzy go szanowali, kochali niech sobie piszą macie coś do tego? bo ja nie widze nic przeciwko temu tematowi..

Michael
[*][*][*]..[/b]
elmoelmo
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 22:26

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: elmoelmo »

czarne białe czarne białe ...bum haha
kurde wielkie halo strach pomyslec co bedzie jak madonna zejdzie z tego swiata to juz w ogole w tv nic nie ogladne procz reklam i wspomniej o niej!!!!! :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani: :dobani:
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: e-l-a-n »

Wielkie halo? Ty chyba nie wiesz jak "wielkie halo" było, kiedy zmarł Elvis Presley?! :cisza:

Ze świata odchodzą geniusze muzyczni jakich mało, niepowtarzalni, jedyni w swoim rodzaju. Elvis Presley, John Lennon, Freddie Merkury, Kurt Cobain, teraz Michael Jackson, już więcej dla nas nie zagrają. Kto kocha muzykę całym sercem wie, jak wielka strata dla świata i jak mało jest na nim w dzisiejszych czasach prawdziwych muzyków. Pzdr! :)
elmoelmo
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 10 kwietnia 2009, 22:26

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: elmoelmo »

"Elvis Presley, John Lennon, Freddie Merkury, Kurt Cobain, teraz Michael Jackson" hahah wielcy artysci????!!! dobre sobie sami narkomani pedały zarazone hiv i na deser wymieniłes białego murzyna...ja dziekuje za takie gwiazdy..WIELKIE GWIAZDY HAHAHAHAHAH
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: buła »

artystów (aktorów, muzyków) nie ocenia się za to jacy byli prywatnie. tylko za ich twórczość. Jackson nie był na pewno wzorem do naśladowania, ale jako artysta to co robił robił dobrze. tyle z mojej strony w tym temacie
Shalonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 listopada 2008, 10:34

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: Shalonka »

Buła zgadzam sie !!!!
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: e-l-a-n »

elmoelmo pisze:"Elvis Presley, John Lennon, Freddie Merkury, Kurt Cobain, teraz Michael Jackson" hahah wielcy artysci????!!! dobre sobie sami narkomani pedały zarazone hiv i na deser wymieniłes białego murzyna...ja dziekuje za takie gwiazdy..WIELKIE GWIAZDY HAHAHAHAHAH
Mam to w gdzieś co Ty sądzisz na ten temat, ponieważ wypowiadasz się w sposób beznadziejny i nieuprzejmy. Poza tym jestem kobietą, więc nie pisz do mnie w rodzaju męskim! Gwiazdy nie mierzy się miarą uzależnień czy prywatnych problemów lecz TALENTU, Ty zapewne nie masz go za grosz i Ci szkoda.

Jak to twierdzisz: "narkomanów i pedałów zarażonych HIV" można za to spotkać na pęczki w tych waszych wieśniackich imprezowanich, gdzie to się gra wielkie talenty wielkich wieśniackich gwiazdeczek popu i techna... Bleee... Tam są same wielkie gwiazdy, baa, rozgwiazdy! :D

Pzdr! :D
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: Insomnia »

e-l-a-n pisze:
elmoelmo pisze:"Elvis Presley, John Lennon, Freddie Merkury, Kurt Cobain, teraz Michael Jackson" hahah wielcy artysci????!!! dobre sobie sami narkomani pedały zarazone hiv i na deser wymieniłes białego murzyna...ja dziekuje za takie gwiazdy..WIELKIE GWIAZDY HAHAHAHAHAH
Mam to w gdzieś co Ty sądzisz na ten temat, ponieważ wypowiadasz się w sposób beznadziejny i nieuprzejmy. Poza tym jestem kobietą, więc nie pisz do mnie w rodzaju męskim! Gwiazdy nie mierzy się miarą uzależnień czy prywatnych problemów lecz TALENTU, Ty zapewne nie masz go za grosz i Ci szkoda.

Jak to twierdzisz: "narkomanów i pedałów zarażonych HIV" można za to spotkać na pęczki w tych waszych wieśniackich imprezowanich, gdzie to się gra wielkie talenty wielkich wieśniackich gwiazdeczek popu i techna... Bleee... Tam są same wielkie gwiazdy, baa, rozgwiazdy! :D

Pzdr! :D
HAHAHA! Trafnie to ujęłaś :*
bzyku
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 17 marca 2009, 00:32

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: bzyku »

to zorganizuj narodową ściepę i wybuduj mu pomnik....przy okazji napisz petycje do rządu o zorganizowanie Święta M.J...robił fajną muze, ale nic poza tym....a ludzie zachowują sie jakby był jakimś bożkiem...bez przesady
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: e-l-a-n »

Nikt tu o żadnym święcie na cześć Jacksona nie mówił. :hyhy: Bożkiem może nie był, ale nie rozumiem ludzi, którzy piszą o kimś bzdety, a nawet dobrze nie znają jego twórczości.

To wszystko, Insomnia, dziękuje! :D
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: pablo »

Normalny to On nie był :) no ale cóż sam talent przeważnie nie wystarcza aby się wybić jeszcze, jak się jest murzynem w tak rasistowskim kraju jakim było USA w tamtych czasach... Musiał przyciągnąć swoją uwagę, więc się "wybielił" :dobani: co przypłacił życiem ... :kwasny: ale trzeba mu przyznać że muzykiem to był wybitnym! a jego niektórych kawałków jak Billie Jean, Beat it czy Black or White nigdy nie zapomnę ... Respect! :ok:
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: Ypsilon »

pablo pisze:Normalny to On nie był :) no ale cóż sam talent przeważnie nie wystarcza aby się wybić jeszcze, jak się jest murzynem w tak rasistowskim kraju jakim było USA w tamtych czasach... Musiał przyciągnąć swoją uwagę, więc się "wybielił" :dobani: co przypłacił życiem ... :kwasny: ale trzeba mu przyznać że muzykiem to był wybitnym! a jego niektórych kawałków jak Billie Jean, Beat it czy Black or White nigdy nie zapomnę ... Respect! :ok:
Człowieku, co Ty gryzmolisz! To własnie T-A-L-E-N-T wyniósł Jacksona na szczyt. I oczywiście ciężka praca, ale ziarno padło na podatny grunt.
I, błagam! Nie wybielał się- jeśli w ogóle!- dla picu, tylko przede wszystkim chorował. Miał bielactwo. Zmian na skórze przybywało, stąd to owe "wybielanie". Poszperaj w necie, to zobaczysz jak to wygląda. Może sobie wyobrazisz, jak się człowiek czuje wtedy. Szcególnie, gdy ma ciemną karnację, że o czarnej skórze nie wspomnę. O tym mówiono w TV przy okazji spekulacji na temat jego zabiegów, bo - oczywiście!- tego tematu nie mogło zabraknąć.
ODPOWIEDZ