Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
TomekDJ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 08:23
Lokalizacja: Jasło

Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: TomekDJ »

Król Popu odszedł
[*]-kopiować wklejać
wpisujmy jego pisoenki które lubimy :(
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: wodzu »

R.I.P

Will You Be There
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: lato »

Czy wy jestesmcie normalni?Temat do zamkniecia.Codziennie umieraja miliony ludzi i jakos nikt im tematów nie zakłada.Admin proszę o zamkniecie wątku.Jesli ktos ma w sercu jakąs osobę,która odeszła to nie musi chyba afiszowac sie z tym na necie. :mur:
speeeddd.
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 19:05

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: speeeddd. »

lato pisze:Czy wy jestesmcie normalni?Temat do zamkniecia.Codziennie umieraja miliony ludzi i jakos nikt im tematów nie zakłada.Admin proszę o zamkniecie wątku.Jesli ktos ma w sercu jakąs osobę,która odeszła to nie musi chyba afiszowac sie z tym na necie. :mur:
100% Racji ! zgadzam sie.. temat do zamknięcia :ok:
Awatar użytkownika
PrO.
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 19 lipca 2008, 15:55
Lokalizacja: Krajowice/Jasło

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: PrO. »

Michael Jackson haha ten koles to chyba pedał był :krzeslem:
speeeddd.
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 19:05

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: speeeddd. »

nie był pedałem.. tylko bardzoo bardzoo lubił dzieci... (pedofil)
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: e-l-a-n »

Jak coś macie do Jacksona, to się nie wypowiadajcie. Ja uważałam go za wspaniałego artyste, każdy może się pogubić w życiu...

Billy Jean, oczywiście. :)
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: sieno »

Nie znam żadnej z jego piosenek.
Dla mnie wogóle nie był artystą.
A pozatym był pedofilem.
Wczoraj zmarła wielka aktorka Farrah Fawcett i jakoś nikt nie założył tematu.
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: Miś »

lato pisze:Czy wy jestesmcie normalni?Temat do zamkniecia.Codziennie umieraja miliony ludzi i jakos nikt im tematów nie zakłada.Admin proszę o zamkniecie wątku.Jesli ktos ma w sercu jakąs osobę,która odeszła to nie musi chyba afiszowac sie z tym na necie. :mur:
Tak, tylko, ze to jest Michael Jackson, osoba medialna, popularna, widze ze nie mniej kontrowersyjna, nie każdy z czarnego zrobił się białym, nie każdemu odpada nos, nie każdy jest królem popu, etc. Malo jest chyba ludzi na świecie którzy go nie znają,kochają, nienawidzą, lubią, cokolwiek, ktorych interesuje co się z nim dzieje, i tak jest na wielu portalach, jak również tutaj na jaslo4u.pl i nie widzę żadnego powodu żeby usuwać temat, myślę ze niektórzy dowiedzieli sie o jego smierci czytając ten temat.
PrO. pisze:Michael Jackson haha ten koles to chyba pedał był :krzeslem:
speeeddd. pisze:nie był pedałem.. tylko bardzoo bardzoo lubił dzieci... (pedofil)

Skąd to wiecie ? Nie interesowałem się nim jakoś szczególnie ale z tego co mnie wiadomo to tyle samo jest dowodów na to, jak na to ze nim nie jest. Ale przecież był murzynem. To i pewnie automatycznie był pedofilem.

sieno pisze:Wczoraj zmarła wielka aktorka Farrah Fawcett i jakoś nikt nie założył tematu.
Ale żalisz się ? Masz pretensje do kogoś ? Czy o co Ci chodzi ? Czy nie wiesz jak się temat zakłada ?


Suma summarum, wy znacie go z bycia pedałem, ja będę go kojarzył ze kilkoma świetnymi kawałkami.

Zdrowia.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: Pemek94 »

Ja postaram się wypowiedzieć na temat tego tematu a więc: dla mnie był to wielki artysta a to co robił poza śpiewaniem to są jego prywatne sprawy... Billy Jean, Beat it, Black or White... :padam: Michael będziesz wielki na zawsze [*]
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: Ypsilon »

lato pisze:Czy wy jestesmcie normalni?Temat do zamkniecia.Codziennie umieraja miliony ludzi i jakos nikt im tematów nie zakłada.Admin proszę o zamkniecie wątku.Jesli ktos ma w sercu jakąs osobę,która odeszła to nie musi chyba afiszowac sie z tym na necie. :mur:
A gdyby rzecz była o JPII, to tez bys tak napisał(a)?
To jest FORUM i ludzie pisza, o czym chca. O tym, co ich dotyka.
A dla tych szybkich do "preferowania wyrokow" jak powiedzialby Beger mam to:
http://www.polityka.pl/archive/do/regis ... id=3362667
Ktora ulice w Jasle na Micheala Jacksona?
:P
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: lato »

Do osoby powyżej.Ty porównujesz Jasksona do JP II?To ja nie mam juz pytań. :/
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: Cassandra »

lato pisze:Do osoby powyżej.Ty porównujesz Jasksona do JP II?To ja nie mam juz pytań. :/
Zanim coś napiszesz następnym razem to przeczytaj posty innych kilkakrotnie i policz powoli do 10 :zly:
Nie widzę tu żadnego porównania do papieża, ani też sensu takich porównań. Więc proszę Cię nie prowokuj zbędnych i niesmacznych dyskusji.

Ypsilon miał zapewne na myśli to, że dla kogoś MJ mógł być ważną osobą. Ktoś zapewne wychowywał się na jego muzyce, z nim będzie się komuś kojarzyć taki, a nie inny okres życia, a jego muzyka przywoływać pewne wspomnienia. Dla innych może być nic nie znaczącą osobą, ale to jednoczenie nie daje nikomu prawa do deptania pamięci o nim.
Ypsilon
VIP
VIP
Posty: 522
Rejestracja: 31 marca 2009, 12:21

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: Ypsilon »

lato pisze:Do osoby powyżej.Ty porównujesz Jasksona do JP II?To ja nie mam juz pytań. :/
Pewnie zbyt czesto nie masz pytań i stad zapędy w stylu "zamknąc watek".
Nie tyle porównałem - bo rzecz nie dotyczy przywódców dychowych - co unaoczniłem, że w obu przypadkach mamy do czynienia z kims odziałującym w skali globalnej.
Pisaleś o anonimowych ofiarach dnia codziennego, ale czy ten argument zastosowałbys w przypadku doniesien o smierci JPII? Wątpię! A przeciez Jackson miał chociaz rodzinę, podczas gdy JPII -wg Twej logiki- nie miał nawet kto opłakiwać.
Tak więc o co TAK NAPRAWDĘ chodzi? O anonimową jednostkowość rzekomo, czy może raczej osobistą percepcję Jacksona? A pamietaj, że wiele kwesti moralnych nie było mu obojetnych i nie pozostawał bierny. Dla wielu osob-jak np. JPII, choc w mniejszej skali zapewne- byl może pewnym autorytetm, oprócz bycia niekwestionowanym artstą.
dee
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 16 kwietnia 2008, 19:07
Lokalizacja: z Jasła xd

Re: Michael Jackson R.I.P 1958-2009 R.I.P

Post autor: dee »

Wstyd mi za Was ludzie :kwasny:
Ten temat nie został założony po to,żeby Go krytykować ! Jak dla mnie odeszła ikona popkultury. Nikt Go nie zastąpi,a On nigdy nie umrze,bo zawsze będą ludzie,którzy będą o nim pamiętac i go kochać .

Ulubione piosenki ?
Dirty Diana
Give in to me
Billie Jean

R.I.P. [*][*]
ODPOWIEDZ