Stainless Steel

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Stainless Steel

Post autor: Gołąb »

Oto co napisali o sobie na swojej stronce internetowej:

Krótko gramy, krótka biografia. Wszystko zaczęło się w lipcu 2004r. Borsuk grający na gitarze pogrywał sobie czasami z bębniarzem Mateuszem Nigborowiczem. Do tego bardzo bogatego składu dołączył po jakimś czasie basista Maciej Szpyrka, ochrzczony jako Pół ton. Tak zaczęła się historia Dead End. Odbył się nawet jeden koncert na Ogródku Jordanowskim z okazji żakinady.

Chłopakom jednak czegoś brakowało. Drogą dedukcji odkryli, że potrzebna jest druga gitara i wokal. Wtem jak grom z jasnego nieba, przed oczami, ukazał im się najlepszy kumpel Borsuka, Jasamm. Szybko nauczył się wszystkich kawałków, które grali. Teksty również opanował perfekcyjnie (do Fade To Black). Oznaczało to, że Dead End może wyruszyć w trase koncertową.

Postanowili pozyskać fanów w Tarnowcu. Po koncercie jednak doszło do małego transferu. Za perkusją zasiadł Blokers i siedzi za nią do dzisiejszego dnia. Dead End próbowało grać wszędzie. Dwukrotnie grali na Metal Invasion w klubie Amigo w Jaśle. W JDK-u zaszaleli, zaszaleli zagrali trzy razy. Z okazji dni papieskich, jako suport Pneumy i na Noworocznym Darze. Na Mosirze jeszcze kurde raz.

Pewnego pięknego dnia niespodziewający się niczego Borsuk, otrzymał od Pół Tona smsa o treści: "mam nowa nazwe dla zespołu. Stainless Steel. Obcinałem paznokcie u nóg i zobaczyłem to na nożyczkach". Nie chce mi się więcej pisać.

I tak Dead End stał się Stainless Steel. Grali koncerty, dość to się nawet kręciło, ale niestety Jasamma pochłonęły ciężkie studia i nie mógł zawsze przejeżdżać na koncerty, a trzeba było grać. Stainless Steel poprosiło wtedy wokalistę Half Of Axe, Mariana, o pomoc. Idealnie dopasował się do nowo powstających piosenek i wspomógł ich na koncertach. Hmmm... na wakacjach 2005r. zespół miał nieludzki zastój. Jasamm i Blokers wyjechali za granicę w poszukiwaniu pieniędzy, a Pół ton z Borsukiem siedzieli w Jaśle i pili:) No czasami im się zdarzyło spotkać i powymyślać jakieś pierdoły. Mają już kilka swoich piosenek i zupełnie nowych pomysłów, z których w najbliższym czasie powstaną nowe piosenki, które bez wątpienia podbiją wszystkie listy przebojów. Nie chce mi się już pisać!!!

Zespół jest otwarty na propozycje koncertowe i wszelkie formy współpracy.




A mnie nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich na ich stronke internetową i prosić o wypowiadanie sie na temat tej kapelki

>>> Stainless Steel web <<<
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Stainless Steel

Post autor: natalijka »

Coś cicho o nich ostatnio...Chyba mają przerwę drobną.
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: Stainless Steel

Post autor: milenka »

Zespół super. Pamiętam ich koncert w JDKu w październiku, baaardzo mi się podobał, aż miło sie człowiekowi robi, jak pomyśli, ze w Jaśle istnieją takie dobre amatorskie zespoły. Super granie. :)
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Stainless Steel

Post autor: Darkness »

Bodzio wez sie opanuj chlopie,wszedzie piszesz posty z ikonkami ktore nic wlasciwie nie wnosza az sie dziwie ze Ci tego nikt nie kasuje :szok: Do Ciebie w zasadzie nic nic nie mam tylko to ze to sa posty bez sensu no i praktycznie w kazdym temacie na calym forum dales jakas buzke czego nie rozumiem bo jak nie masz nic do powiedzenia to co przez to chcesz osiagnac?Chba tylko wieksza liczbe postow :dontgetit: i normalnie jestem przez to wkurw_ony bo jak ja gdzienigdzie sie wypowiadalem to mi to kasowali choc moim zdaniem bylo na temat a takie buzki zoastwiaja,bez sensu :dobani: zly jestem przez to na adminow i modow bo sa jeb_nie niesprawiedliwi :cisza:
Awatar użytkownika
Bodzio
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 15 listopada 2006, 10:35
Lokalizacja: JASłO

Re: Stainless Steel

Post autor: Bodzio »

ok niebede!!
:dobani:
Awatar użytkownika
wesemir
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 29 grudnia 2006, 17:34
Lokalizacja: Jasło / Krakow

Re: Stainless Steel

Post autor: wesemir »

Z ta kapela tez mam troszke wspolnego :) udalo mi sie raz zagrac z paroma z nich wielkie uklony dla krola szynszyli i ich komitywie z kleszczami (kto wtajemniczony ten wie .. :> Leszek )
Awatar użytkownika
Dixel
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 30 marca 2006, 16:07
Lokalizacja: Wolica city

Re: Stainless Steel

Post autor: Dixel »

Narazie nic nie robia bo Studia maja swoje prawa sesja i wogole. Czesto spotykam sie ostatnio z Poltonem czyli Basista i na razie uczy sie na sesje wiadomo Polibuda krakow rulez :kwasny:
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Stainless Steel

Post autor: natalijka »

A mnie się wydawało, że ostatnio sobie coś w studio nagrali :>
AngelAgnes
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 09:47
Lokalizacja: Jasło

Re: Stainless Steel

Post autor: AngelAgnes »

Półton to moj kumpel z muzycznej ;) pozdr.. dla Macka :) i reszty ekipy :D
Karus
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 marca 2006, 18:51
Lokalizacja: Jasło

Re: Stainless Steel

Post autor: Karus »

Dópa rlz .... no i szacuken dla SS x)
rancherr
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 stycznia 2007, 14:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Stainless Steel

Post autor: rancherr »

Witam,
fajnie przeczytac dobre i te gorsze posty. Co do ktoregos tam postu: tak to prawda ze bylismy w studio i nagralismy 2 piosenki. Niedlugo moze gdzies sie ukaza a my myslimy o dalszym nagrywaniu.
pozdrawiam Leszek.
Awatar użytkownika
Kittie
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 13 lutego 2007, 15:10
Lokalizacja: Jasło / Kraków

Re: Stainless Steel

Post autor: Kittie »

przyznaje, że chlopaki z zespołu grają naprawde fajną muze. byłam chyba na ich trzech koncertach.. pierwszym w JDKu jak grali covery Metallicy jeszcze jako dead end przed Pneumą .. i przyznaje, że naprawde zrobili na mnie wielkie wrażenie. :hyhy:
życze powodzenia przy nagrywaniu kolejnych utworów ..
\m/ ^_^ \m/
madziaszek404
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 2 lutego 2007, 17:12
Lokalizacja: z angli

Re: Stainless Steel

Post autor: madziaszek404 »

heja!!a ja pierwszy raz slysze o nich :/!!i mam pytanko a jaki to oni rodzaj muzyki graja???
ODPOWIEDZ