Michał "Miszel" Szpak

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: dragoness »

Myślałam, że to pisał krytyk muzyczny ( co czasami miarodajne nie jest), a to blog jakiś jest po prostu. Cóż, ja sobie wyrobię opinię po odsłuchaniu płyty. Pierwszy utwór mi się podobał.
47GB
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 24 listopada 2010, 22:01

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: 47GB »

W najbliższą niedzielę w programie Dzień Dobry TVN pojawi się Michał wraz ze swoim zespołem (Whiplash) i wspólnie wykonają utwór promujący jego najnowszą płytę.
czlowiek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 10:32

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: czlowiek »

niestety ale koleś jest żenujący...ale czego się nie robi dla pieniądza...szołbiznesowa prostytucja??
kasieg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 14:06

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: kasieg »

47GB pisze:W najbliższą niedzielę w programie Dzień Dobry TVN pojawi się Michał wraz ze swoim zespołem (Whiplash) i wspólnie wykonają utwór promujący jego najnowszą płytę.
dzięki za informację ... chętnie oglądnę i posłucham . .
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: Pemek94 »

Od razu warto powiedzieć, że to nie będzie TEN WHIPLASH, który grał koncerty w Jaśle i okolicach... Niestety Michał albo się już sprzedał albo nastąpi to niebawem... xD
47GB
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 24 listopada 2010, 22:01

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: 47GB »

Drogi Pemek94, zespół jest ten sam i nie wiem skąd masz takie info, ale widziałam "ten whiplash" kilka lat temu wielokrotnie (w tym roku byłam na dwóch koncertach Michała na wakacjach), i wiem na pewno, że większość składu zostało z 'dawniejszych' czasów. Więc proszę - nie pisz jak nie wiesz.
Poza tym - prawie każdy zespół przechodzi przetasowania w składzie, że wspomnę tylko o takich grupach jak: metallica, slpiknot, korn, limp bizkit, nirvana, sepultura, coma, tool, perfect, budka suflera, ocean, machine head, slayer, iron maiden, ac/dc, mam wymieniać dalej?
Pozdro!!! Dla fanów muzyki!
joseph1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 listopada 2011, 18:42

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: joseph1234 »

moim zdaniem pan Szpak poza kreowaniem się na męską Lady Gage to nic sobą specjalnego nie prezentuje .Robi szum koło swojej osoby kobiecym wyglądem i zachowaniem a gdy już wszyscy przyzwyczają się do tego to słuch po nim zaginie ,jak po wielu innych jego 5 minut już minęło .Musiałby zaśpiewać jakiś przebój który uczynił by go znanym z tego jak śpiewa a nie jak wygląda .Głos ma ale głos to nie wszystko za wcześnie zaczął uważać się za gwiazdę i brak mu pokory i nadrabia wyglądem .
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: Pemek94 »

47GB pisze:Drogi Pemek94, zespół jest ten sam i nie wiem skąd masz takie info, ale widziałam "ten whiplash" kilka lat temu wielokrotnie (w tym roku byłam na dwóch koncertach Michała na wakacjach), i wiem na pewno, że większość składu zostało z 'dawniejszych' czasów. Więc proszę - nie pisz jak nie wiesz.
Poza tym - prawie każdy zespół przechodzi przetasowania w składzie, że wspomnę tylko o takich grupach jak: metallica, slpiknot, korn, limp bizkit, nirvana, sepultura, coma, tool, perfect, budka suflera, ocean, machine head, slayer, iron maiden, ac/dc, mam wymieniać dalej?
Pozdro!!! Dla fanów muzyki!
Chodziło mi o dokładnie ten jeden występ w DD TVN bo zagrali piosenkę z Jego najnowszej płyty, która wg mnie nie jest taka jak ten stary Whiplash. Ale już zostawmy to, chodziło mi głównie o to, że Michał się sprzeda bo musi to zrobić chcąc zostać na dłużej w tym świecie, w którym się znajduje, no chyba, że wyda jakiś hit lata albo hit na lata, ale ja w to jednak nie wierze xD
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: serjtankian »

Michał odwiedzi jasielski Empik :) Termin na razie jeszcze nie znany.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: serjtankian »

edytować się nie dało.

19 lutego Michał Szpak odwiedzi jasielski Empik w Galerii Jasło.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: luki666 »

serjtankian pisze:edytować się nie dało.

19 lutego Michał Szpak odwiedzi jasielski Empik w Galerii Jasło.
wowa wiwa :rotfl: ale szalenstwo bedzie w Empiku !! :hurra:
mam przeczucie ze juz nie dlugo pofruwa na obecnej wysokosci :rotfl: pora wracac bedzie do dziupli :rozpacz:
Tobiko
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 09:28

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: Tobiko »

Michał Szpak szybko przeminie, już mało kto go kojarzy, produkt skierowany do gimnazjalistów:)
danielek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 6 stycznia 2010, 12:35

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: danielek »

Ja trzymam za niego kciuki i wierzę że mu się uda :super:
Nie rozumie tylko dlaczgo tak go krytykujecie? W końcu godnie reprezentuje Jasło i dzięki niemu Polska usłyszała że wogóle jest taka miejscowość jak Jasło :ok:
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: luki666 »

danielek pisze:Ja trzymam za niego kciuki i wierzę że mu się uda :super:
Nie rozumie tylko dlaczgo tak go krytykujecie? W końcu godnie reprezentuje Jasło i dzięki niemu Polska usłyszała że wogóle jest taka miejscowość jak Jasło :ok:
i co w zwiazku z tym ,ze uslyszala? lepiej nam sie zyje? a moze przedsiebiorcy zaczeli wiecej inwestowac? :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: pomelo »

Oj ludzie tu nie chodzi o jakąś promocje miasta,bo od tego są urzędnicy w urzędzie którzy biorą kase na promocje i to ich obowiązek... A chłopak ma pasje i coś mu się chce robić i chwała mu za to,jak by stał pod sklepem i żebrał na piwo(jak niektórzy młodzi) to było by lepiej??! W naszym kraju chodzi o to żeby nikt nie wychodził przed tłum,był przeciętny i szary ,z takim nikt nie ma problemu.
ODPOWIEDZ