DJ na poprawiny

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

DJ na poprawiny

Post autor: gumis138 »

Witam co myślicie żeby zatrudnić dj na poprawiny może macie jakiegoś sprawdzonego proszę o porady i opinie :ok:
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: DJ na poprawiny

Post autor: jjaa18+ »

wedlug mnie swietny pomysł z dj ja polecam dj błazeja jest rewelacyjny bylam na imprezie z jego udzialem naprawde swietnie gra i z tego co wiem nie duzo bierze za poprawiny tu namiary na niego www.dj-blazej.pl tel. 509039970
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: DJ na poprawiny

Post autor: gumis138 »

Dzięki za podpowiedz zapoznaliśmy się już z ofertą i chyba skorzystamy :hurra: pozdro :ok:
baska2023
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 22 lipca 2012, 12:20

Re: DJ na poprawiny

Post autor: baska2023 »

Wydaje mi sie że na poprawiny lepszy jest zespół na żywo taki z saksofonistą, akordeonem, perkusja który zasiądzie pomiedzy goścmi na poprawinach i zacznie przygrywać melodie biesiadne aby goście pośpiewali, u mnie tak było. Mieli własne spiewniki z piosenkami na poprawiny. Wszyscy spiewali, był poprostu szał. A na dj szkoda kasy, lepiej samemu sobie włączyć magnetofon lub mp3 przy którym można potańczyc jesli ktoś chce. mam kontakt do nich: tel 606697922. Nie pija alkoholu.
słoneczko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 10 czerwca 2011, 17:03

Re: DJ na poprawiny

Post autor: słoneczko »

ja również polecam DJ Błażeja, grał na moich poprawinach i jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam :) www.dj-blazej.pl
ODPOWIEDZ