Radio Solaris szuka prezenterów!

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21

Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: kamilmilus11 »

WWW.RADIOSOLARIS.PL ogłasza nabór na prezenterów radia!

Jeżeli spełniasz poniższe warunki to zapraszamy.

1. Spory zapas muzyki na dysku.
2. Posiadasz kulturę osobistą i miłą osobowość!
3. Nie wstydzisz się swojego głosu i jesteś pewny siebie?
4. Potrafisz obsługiwać program dla prezenterów radia internetowego.
5. Gra ci w duszy muzyka?

O NAS:
-Istniejemy już około 2 lat.
-Mamy zgraną ekipe , o czym świadczą zloty radiowe.

Zapraszamy na gg : 44021978 lub bezpośrednio na http://radiosolaris.pl/formularz.html
POZDRAWIAMY
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: Emily »

Mam rozumieć, że wiek bez znaczenia? Patrząc na stronę internetową i na brak szczegółów w tej sprawie...
wojkup
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 13 lipca 2007, 20:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: wojkup »

Emily pisze:Mam rozumieć, że wiek bez znaczenia? Patrząc na stronę internetową i na brak szczegółów w tej sprawie...
Oj Emily, na stronie radia jak byk jest info:
1. Masz ukończone 18 lat w niewielkich przypadkach od 17 roku życia jeśli posiadasz dużo doświadczenia.

Z kolei moje pytanie, czy w Waszym radiu jest w ogóle jakieś wynagrodzenie?
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: Emily »

wojkup pisze:
Emily pisze:Mam rozumieć, że wiek bez znaczenia? Patrząc na stronę internetową i na brak szczegółów w tej sprawie...
Oj Emily, na stronie radia jak byk jest info:
1. Masz ukończone 18 lat w niewielkich przypadkach od 17 roku życia jeśli posiadasz dużo doświadczenia.

Z kolei moje pytanie, czy w Waszym radiu jest w ogóle jakieś wynagrodzenie?
Akurat tego nie czytałam. Tylko szkoda, że niektórzy mają po 14. :hyhy:
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: kamilmilus11 »

Wiecie robimy wyjątki .
Co do wynagrodzenia niestety nie ma .
Mamy częste zloty na podkarpaciu . Prawdopodobnie będziemy patronatem medialnym przyszłej imprezy w Kołaczycach .
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: Emily »

Widać, że robicie wyjątki patrząc na kadrę. Także nie wiem, czy informacja o jakichś wytycznych wieku jest prawdziwa.
Pozdrawiam.
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: kamilmilus11 »

Odświeżamy :D
lovemeamore
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 listopada 2011, 19:08

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: lovemeamore »

a jakieś wynagrodzenie jest :D ?
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: kamilmilus11 »

odswierzam :D
nie ma wynagrodzenia :D Częste zloty w Kołaczycach :D
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: Emily »

Odświeżaj... Zloty w Kołaczycach ze względu na zamieszkanie pewnych prezenterów?
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: kamilmilus11 »

dokładnie
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: Emily »

Dobrze myślałam.
bubble
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 marca 2010, 16:42

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: bubble »

Emily potwornie się czepiasz i zastanawiam się czym to jest spowodowane - może sama chcesz się załapać, a może próbowałaś i się nie powiodło - może nie byłaś na tyle dobra co tych kilka 'wiekowych wyjątków'? A może to oni są jakimiś Twoimi znajomymi, którzy zaszli Ci za skórę? Nie wiem, pamiętaj jednak, że nie jesteś anonimowa. Tym bardziej jako nader aktywna osoba na jasielskim forum jesteś już baaardzo rozpoznawalna - na dodatek z imienia i nazwiska, więc może zamiast być uszczypliwym - lepiej spróbować swoich sił w tym, w czym jest się dobrym, tak jak robią to chłopcy w Solarisie (jak mniemam).

Btw. dziwią mnie te komentarze na temat wynagrodzenia - wiadome, że każdy chce teraz zarobić, szuka sposobu na kasę, ale masę jest osób pasjonujących się dziennikarstwem, a łyknięcie jakiejś tam namiastki w takim amatorskim, Intrnetowym radio to zawsze jakiś staż pracy, zawsze jakieś fajne doświadczenie na przyszłość.

Ale swoją drogą - pytanie do ogłoszeniodawcy: na jakiej zasadzie są zatrudniani prezenterzy? Czy to wszystko jest w 100% legalne (włącznie z muzyką puszczaną w radio - czy pochodzi z legalnych źródeł i jak to jest sprawdzane - z tego, co widziałam na stronie podstawowym kryterium jest to, żeby mieć dysk pełen mp3, ale... wiadome jak z tym jest). Pytanie oczywiście z czystej ciekawości - nie staram się być uszczypliwa, raczej bardziej interesuje mnie sam proces funkcjonowania takiej stacji, jak to wygląda od wewnątrz. Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Radio Solaris szuka prezenterów!

Post autor: Emily »

bubble pisze:Emily potwornie się czepiasz i zastanawiam się czym to jest spowodowane - może sama chcesz się załapać, a może próbowałaś i się nie powiodło - może nie byłaś na tyle dobra co tych kilka 'wiekowych wyjątków'? A może to oni są jakimiś Twoimi znajomymi, którzy zaszli Ci za skórę? Nie wiem, pamiętaj jednak, że nie jesteś anonimowa. Tym bardziej jako nader aktywna osoba na jasielskim forum jesteś już baaardzo rozpoznawalna - na dodatek z imienia i nazwiska, więc może zamiast być uszczypliwym - lepiej spróbować swoich sił w tym, w czym jest się dobrym, tak jak robią to chłopcy w Solarisie (jak mniemam).
Wybacz,ale na takie głupoty czasu nie mam. Po prostu widać, że coś tu nie gra, jeżeli ktoś coś pisze na stronie, a co innego jest gdzie indziej. Nikt mi nie zaszedł za skórę, och wybacz. Na szczęście. Tylko po prostu mogę widzieć jakieś niedociągnięcia.

Ja chcę się załapać? Gdybym nawet chciała, to nie przyjęliby mnie ze względu na słuchaną muzykę, choć nie wiem, co oni tam preferują. :rotfl:

Co do anonimowości, to mi tego nie tłumacz. Każdy robi to, co lubi.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ