Koncerty Reggae / Jasło i okolice

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
blessya
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 20 sierpnia 2012, 22:39

Koncerty Reggae / Jasło i okolice

Post autor: blessya »

Witam Was Bracia i Siostry ! Chciałbym się od Was dowiedzieć ( być może ktoś jest obeznany ) gdzie w najbliższym czasie są planowane koncerty reggae na terenie Jasła i okolic (max. 30 km) ?? Jestem zafascynowany tym rodzajem muzyki i nie wystarcza mi słuchanie jej w domu, dlatego chciałbym się wybrać na jakiś ciekawy koncercik ;) Jestem jeszcze uczniem liceum więc nie jestem w stanie zafundować sobie wypadu autem czy autobusem do większego miasta, dlatego zwracam się do Was z prośbą o info :) Pozdrawiam i dziękuje z góry ! Czekam na Waszą odpowiedź :)
Awatar użytkownika
kindofmagic
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 4 maja 2012, 22:13

Re: Koncerty Reggae / Jasło i okolice

Post autor: kindofmagic »

W połowie lipca był koncert Maleo Reggae Rockers, jeżeli Cię nie było to żałuj (-;
Co do nowych koncertów niestety nie mam żadnego info, jednak kiedy tylko o czymś się dowiem, dam znać.
blessya
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 20 sierpnia 2012, 22:39

Re: Koncerty Reggae / Jasło i okolice

Post autor: blessya »

okej okej, na Maleo byłem i poszedłbym jeszcze nie raz, niestety nic w okolicy podobnego w najbliższym terminie nie będzie :(
Awatar użytkownika
Bunkier
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 22 września 2007, 11:46
Lokalizacja: jasło

Re: Koncerty Reggae / Jasło i okolice

Post autor: Bunkier »

Tutaj raczej nie będziesz miał częstych okazji do posłuchania takiej muzyki na żywo. Swego czasu były koncerty w Bieczu w Beczu, między innymi Habakuk (osobiście nie polecam bo byłem i grali fatalnie:) ), najbliżej jak już to Rzeszów. Tam często są po różnych klubach ciekawe koncerty, również reggae :) Bilet do Rzeszowa nie kosztuje więcej niż 10 zł a masz około 60 km tylko także możesz szukać tam :)
jartys

Re: Koncerty Reggae / Jasło i okolice

Post autor: jartys »

W ostatni weekend grał zespół Cała Góra Barwinków ;-) (Na Dniach Wina)
blessya
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 20 sierpnia 2012, 22:39

Re: Koncerty Reggae / Jasło i okolice

Post autor: blessya »

przegapiłem ;(
ODPOWIEDZ