"Ona tańczy dla mnie"

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
darroman
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 3 września 2009, 11:54

"Ona tańczy dla mnie"

Post autor: darroman »

Od pewnego czasu wszędzie słychać discopolowy kawałek zespołu Weekend - "Ona tańczy dla mnie". Wymyślono nawet choreografię do utworu, a jego obecność jako pierwszej polskiej piosenki w 100 YouTube'a robi wrażenie. Zabawa w starych Jabłonkach, śpiew kibiców Legii w Szczecinie, spontaniczne akcje w centrach handlowych, czy pisk w dyskotekach przy pierwszych nutkach... Skąd taka popularność tego kawałka i czy przełamuje on już zatwardziały stereotyp discopolo? Powinni ten hit grać w rozgłośniach radiowych?

https://www.youtube.com/watch?v=JvxG3zl_WhU

https://www.youtube.com/watch?v=O-__C83RNV0

https://www.youtube.com/watch?v=H6Oxn_EGKek

https://www.youtube.com/watch?v=bP1idHNyxS0
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: "Ona tańczy dla mnie"

Post autor: T135 »

hehe może i w Jaśle tak kibice zaśpiewają :D :D
Awatar użytkownika
alexi88
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 listopada 2012, 15:24

Re: "Ona tańczy dla mnie"

Post autor: alexi88 »

hehe a ja nie rozumiem w ogole fenomenu tego kawalka.. :wstyd:
jest wiele lepszych kawalkow disco polo ;p
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: "Ona tańczy dla mnie"

Post autor: Pemek94 »

Kolego warez jeśli Ty wrzucasz do jednego worka Nergala i Guns N' Roses to albo w życiu nie słyszałeś ich muzyki albo co najmniej masz dużą wadę słuchu. Co do samego kawałka to wpada w ucho, disco polo to najlepsza muzyka do zabawy i każdy się przy niej będzie dobrze bawił :)
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: "Ona tańczy dla mnie"

Post autor: wojasxxx »

i każdy się przy niej będzie dobrze bawił :)[/quote]
no bez jaj,po co człowiek wogóle zlazł z drzewa-makabra:(
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: "Ona tańczy dla mnie"

Post autor: scand »

nóóóóóóóóóóóóóżka skacze;D dobra nutka ;D
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: "Ona tańczy dla mnie"

Post autor: Tulix »

Jestem pod wrażeniem. Chciałbym coś kiedyś takiego skomponować, żeby rozentuzjazmowani ludzie śpiewali w supermarkecie albo na meczu:)
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: "Ona tańczy dla mnie"

Post autor: warez »

Pemek94 pisze:Kolego warez jeśli Ty wrzucasz do jednego worka Nergala i Guns N' Roses to albo w życiu nie słyszałeś ich muzyki albo co najmniej masz dużą wadę słuchu. Co do samego kawałka to wpada w ucho, disco polo to najlepsza muzyka do zabawy i każdy się przy niej będzie dobrze bawił :)
Podejrzewam, że wady słuchu bym się nabawił, gdybym ich posłuchał. Ba! Ja nawet nie znam nazwy pseudo trupy Guns N' Roses :oczami:
kamila1312
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 lipca 2012, 22:52

Re: "Ona tańczy dla mnie"

Post autor: kamila1312 »

Może takie cos wam sie spodoba :D http://www.youtube.com/watch?v=4v7YYNYEMGA
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: "Ona tańczy dla mnie"

Post autor: serjtankian »

warez pisze: Pemek94 napisał(a):Kolego warez jeśli Ty wrzucasz do jednego worka Nergala i Guns N' Roses to albo w życiu nie słyszałeś ich muzyki albo co najmniej masz dużą wadę słuchu. Co do samego kawałka to wpada w ucho, disco polo to najlepsza muzyka do zabawy i każdy się przy niej będzie dobrze bawił :)


Podejrzewam, że wady słuchu bym się nabawił, gdybym ich posłuchał. Ba! Ja nawet nie znam nazwy pseudo trupy Guns N' Roses :oczami:
Z Twojej wypowiedzi wynika, że nigdy tego zespołu nie słuchałeś, więc jak możesz się o nich wypowiadać?


Wracając do tematu. Bardzo fajny pomysł na zabawę na trybunach :)
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: "Ona tańczy dla mnie"

Post autor: wieśniak »

kamila1312 pisze:Może takie cos wam sie spodoba :D http://www.youtube.com/watch?v=4v7YYNYEMGA
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: normalnie masakra :hurra:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: "Ona tańczy dla mnie" - przyjemne, lekkie

Post autor: antykieckowy »

warez pisze:Lepsze to niż jakieś tam szarpidruty, tupu Nergal, Guns'N Roses itp... Nie cierpię muzyki gdzie agresywnie gra gitara. Tych brudasów niechlujów pozamykał bym w łaźniach i umył bym ze szlaufa. Ogólnie Rock kojarzy mi się z brudasami na scenie i chodniku.
A mnie "warez" kojarzy się ze złodziejami.

Łączenie Gunsów z Nergalem i nazywanie ich muzyki agresywną zasługuje na gromkie brawa :hurra:
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: "Ona tańczy dla mnie" - przyjemne, lekkie

Post autor: warez »

antykieckowy pisze:
A mnie "warez" kojarzy się ze złodziejami.
Łączenie Gunsów z Nergalem i nazywanie ich muzyki agresywną zasługuje na gromkie brawa :hurra:
Ciekawe, czy chociaż raz w roku się myją, czy te opaski na łbach i kłaki wchłaniają cały pot. :/
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: "Ona tańczy dla mnie"

Post autor: antykieckowy »

warez pisze:
antykieckowy pisze:
A mnie "warez" kojarzy się ze złodziejami.
Łączenie Gunsów z Nergalem i nazywanie ich muzyki agresywną zasługuje na gromkie brawa :hurra:
Ciekawe, czy chociaż raz w roku się myją, czy te opaski na łbach i kłaki wchłaniają cały pot. :/
Myślę, że kąpią się bardzo często. Mało tego, robią to w wannie, która jest warta więcej niż twój dom, samochód i ty do kupy :P
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: "Ona tańczy dla mnie" - przyjemne, lekkie

Post autor: wojasxxx »

warez pisze:Lepsze to niż jakieś tam szarpidruty, tupu Nergal, Guns'N Roses itp... Nie cierpię muzyki gdzie agresywnie gra gitara. Tych brudasów niechlujów pozamykał bym w łaźniach i umył bym ze szlaufa. Ogólnie Rock kojarzy mi się z brudasami na scenie i chodniku.
Warez,warez,warez szukaj swojich komentów na wiocha.pl
p.s. nim przeczytasz to się umyj:)
ODPOWIEDZ