EURO 2012 dla Polski?

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.

Moderator: paul_proteus

Re: EURO 2012 dla Polski?

Postprzez oth » 1 grudnia 2011, 16:42

Niemcy, Szwecja, Irlandia
oth
VIP
VIP

Postprzez luki666 » 2 grudnia 2011, 20:29

carlo07 napisał(a):Hmm, no to potypujmy, stawiam że trafimy na Włochy, Chorwację i Czechy. Jeśli zagramy w tej wspomnianej grupie śmierci to 1 punkt będzie sukcesem, jedyna szansa na wyjście z grupy jest jak trafimy na Rosję, Grecję i Czechy, takie jest moje zdanie.

trafiles :) Rosja ,Grecja i Czechy :hurra: ale i tak zle to widze . Rosja nie da sie obic Czechy tez ,a jedna wygrana jesli takowa bedzie nie da nam szans na wyjscie z grupy :zalamany:
luki666
VIP
VIP

Postprzez rpg3d » 2 grudnia 2011, 21:02

Obstawiam, że w grupie będziemy z Grecją, Czechami i Rosją - jeśli dobrze trafię stawiacie po piwie, aha na rozpoczęciu zagramy z grekami - stawiacie po 0,7. :ok: :super:
rpg3d
Bywalec
Bywalec

Postprzez afik » 2 grudnia 2011, 21:15

Nie ma co polak to ma szczęście... xD Czechy, Grecja, Rosja-grupa marzeń.Polska ma to wykorzystać!!! (Dobrze że mamy Lewego i Wojtusia Szczęsnego)
Co do grupy B... TRAGEDIA!!! Prawdziwa grupa śmierci!!Jak można ich wszystkich dać do jednej grupy!!??
afik
Debiutant
Debiutant

Postprzez xkubx » 3 grudnia 2011, 12:58

afik napisał(a):Nie ma co polak to ma szczęście... xD Czechy, Grecja, Rosja-grupa marzeń.Polska ma to wykorzystać!!! (Dobrze że mamy Lewego i Wojtusia Szczęsnego)
Co do grupy B... TRAGEDIA!!! Prawdziwa grupa śmierci!!Jak można ich wszystkich dać do jednej grupy!!??

Przecież to jest losowanie... :wstyd:
xkubx
Guru
Guru

Postprzez Regulator » 3 grudnia 2011, 13:52

Rosja, Czechy i Grecja to i tak mocne drużyny. Jesteśmy najsłabsi w grupie, ale nie mamy nic do stracenia i jesteśmy u siebie ;) powodzenia panowie :)
W grupie B stawiam i trzymam kciuki za Holandię. Szkoda, że ta grupa nie gra w Polsce, będzie co oglądać :D W grupie C nie lekceważyłbym Chorwacji.
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Fps » 3 grudnia 2011, 14:01

afik napisał(a):Nie ma co polak to ma szczęście... xD Czechy, Grecja, Rosja-grupa marzeń.Polska ma to wykorzystać!!! (Dobrze że mamy Lewego i Wojtusia Szczęsnego)

Co się tak podniecasz tymi zawodnikami ?? Co najwyżej prezentuje średnią klasę europejskie{ Lewy, na pusta bramkę nie strzela :rotfl: :rotfl: }, a co do Szczesnego to jeszcze wiele lat przednim, aby prezentował ten piłkarski talent co Artur Boruc. Az się krew we mnie gotuje, ze najlepszego polskiego bramkarza, pie**** Smuda nie zabiera na zgrupowania, no cóż to polska graj idiotów, tutaj sa tylko układy i korupcja. Kiedy Artur bronił w Austrii, to wszyscy go wielbili, a teraz co ? zapomnieliście ?? Jak by nie on to polska stała by się pośmiewiskiem europy po tamtych mistrzostwach.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez carlo07 » 3 grudnia 2011, 14:26

Ja od dawna to powtarzam, że Boruc powinien być numerem 1 na Euro. Co do losowania, trafiliśmy teoretycznie najłatwiej jak mogliśmy. Układ spotkań też jest korzystny, na otwarcie Grecja, potem najmocniejsza chyba w grupie Rosja, no i jeśli to miałby być mecz o wszystko to gramy na końcu z teoretycznie najsłabszymi Czechami. Mina Smudy przed i po losowaniu bezcenna :super:
carlo07
VIP
VIP

Postprzez xkubx » 3 grudnia 2011, 15:28

Czesi i Grecy do ogrania z Rosją gorzej.
Mam nadzieję, że 4 pkt wystarczą do wyjścia z grupy.
xkubx
Guru
Guru

Postprzez afik » 3 grudnia 2011, 16:50

Przecież to jest losowanie... :wstyd:[/quote]

Serio... Amerykę odkryłeś. Trudno o tym nie wiedzieć, tym bardziej że losowanie oglądałam na żywo...

A co do Szczęsnego i Lewego... Co by bez nich było? :zly: Ja trzymam za nich kciuki i mam nadzieję że pokażą się z jak najlepszej strony. :P
Ps. Lewy w BVB bardzo dobrze się spisuje teraz trwa ich mecz Borussią Monchengladbach :)
afik
Debiutant
Debiutant

Postprzez Fps » 3 grudnia 2011, 17:44

Lewy strzelił :)
Panowie w Niemczech jaka była euforia po wylosowaniu Kostaryki i Ekwadoru ???
I jak sie to skończyło dostaliśmy lanie od Ekwadoru :wstyd: potem brakło szczęścia z szwabami na pocieszenie Kostaryka.
Jestem w 100% pewien ze polski zespól znów spisze sie poniżej oczekiwań.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez xkubx » 3 grudnia 2011, 18:17

afik napisał(a):Co do grupy B... TRAGEDIA!!! Prawdziwa grupa śmierci!!Jak można ich wszystkich dać do jednej grupy!!??

Przecież to jest losowanie... :wstyd:

Serio... Amerykę odkryłeś. Trudno o tym nie wiedzieć, tym bardziej że losowanie oglądałam na żywo..

To nie wiem po co zadajesz takie dziwne pytania... :oczami:
xkubx
Guru
Guru

Postprzez zychu9 » 3 grudnia 2011, 18:49

Fps napisał(a):{ Lewy, na pusta bramkę nie strzela :rotfl: :rotfl: }
.

Akurat Lewy ostatnio sie wyrobił jak mało kto i w tym sezonie w BVB jest tylko Goetze od niego lepszy ( oczywiście rozmawiamy o napadzie)

Fps napisał(a): Az się krew we mnie gotuje, ze najlepszego polskiego bramkarza, pie**** Smuda nie zabiera na zgrupowania, no cóż to polska graj idiotów, tutaj sa tylko układy i korupcja. Kiedy Artur bronił w Austrii, to wszyscy go wielbili, a teraz co ? zapomnieliście ?? Jak by nie on to polska stała by się pośmiewiskiem europy po tamtych mistrzostwach.

Nikt o Arturze nie zapomniał, ja podobnie jak inni również widziałbym Boruca na Euro, ale co zrobić jak Smuda ma swoje zagrania i po Żewłakowie upodobował sobie Artura :kwasny:
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez lukasz9209 » 16 października 2012, 21:35

stadion na euro wybudowali, ale teraz z Anglia nie ma gdzie grac...to jest POLSKA kolego!
lukasz9209
Początkujący
Początkujący

Postprzez omel33 » 13 marca 2019, 10:07

Warto było obstawiać mecze na ostatnim euro, ale wydaje mi się, że na aktualnym możemy sporo ugrać. Jeśli interesuje was tematyka piłki nożnej i obstawiania meczy polecam wam tą stronę i-gol.pl  . Znajdziecie tu wiele interesujących i przydatnych informacji na ten temat
omel33
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna