nasi w ligach światowych

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

nasi w ligach światowych

Post autor: michalr607 »

Dlaczego nasi zawodnicy potrafią grać w piłkę w zagranicznych klubach a gdy grają w reprezentacji to jest zawsze to samo.Czy to jest tylko kwestia pieniędzy?
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: nasi w ligach światowych

Post autor: rjarek »

bo przyjeżdżając na reprezentację mają okazję się napier...lić do zgonu. A na kacu gra nie idzie. Taka polska mentalność.
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: nasi w ligach światowych

Post autor: President »

Widocznie tam mają z kim grać, i ładnie im to wychodzi.Lewandowski strzelił praktycznie z najlepszą drużyna świata 4 bramki a z san marino 2? co san marino to klub taki co pewnie nawet nie trenują tylko chodzą normalnie do pracy:D to samo na euro coś się nie wykazał umiejętnościami a tutaj prosze..Polak Potrafi :super: :hyhy:
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: nasi w ligach światowych

Post autor: rkoh »

bo za grę w klubie dostają porządne pieniądze
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: nasi w ligach światowych

Post autor: sasza »

Lewandowski ma za plecami w reprezentacji piach w postaci obraniaka, na skrzydłach grosickiego i błaszczykowskiego, a w dortmundzie, goetze, gundogan, reus- ot taka mała różnica w umiejętnościach.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: nasi w ligach światowych

Post autor: Pemek94 »

A ja myślę, że po prostu trener Fornalik nie potrafi się odnaleźć w funkcji selekcjonera reprezentacji. Owszem w Ruchu zrobił robotę ale to nie znaczy, że potrafi prowadzić drużynę narodową, to są dwie całkiem inne rzeczy. Najlepsze wyniki w ubiegłej dekadzie nasza reprezentacja bądź co bądź uzyskiwała z Leo Beenhakkerem choć nie miała na papierze takiej paki jak ma teraz. Bo na papierze mamy drużynę co najmniej dobrą, zawodnicy grający w czołowych ligach świata (mówię tu o grających a nie grzejących ławę) i do tego paru młodych zdolnych chłopaków. Osobiście mam jeszcze zaufanie do trenera Fornalika choć ostatnie jego decyzje mnie niepokoją (sprawa z Obraniakiem) i jeśli po meczach eliminacyjnych nic się dalej nie zmieni to najlepszym wyjściem byłoby zatrudnienie trenera spoza naszego kraju.
LESSER
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 10 października 2008, 18:24

Re: nasi w ligach światowych

Post autor: LESSER »

W pełni się zgadzam z poprzednikiem selekcjoner to coś zupełnie innego niż trener inna sprawa że ludzie do pomocy w klubie a w kadrze to całkiem inna bajka
ODPOWIEDZ