EURO 2008

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

EURO 2008

Post autor: jaselko »

Jakie szanse BIAŁO-CZERWONYCH? Czy jakieś biura podróży organizują wyjazd do Austrii na mecze Polaków?
jaślanin

Re: EURO 2008

Post autor: jaślanin »

Czlowieku niebadz smieszny :rotfl: Na Euro chcesz jechac z biura podrozy?? Z biura podrowy mozesz pojechac jedynie do Austrii lub Szwajcari. Zdobyc bilet na mecz polakow graniczy z cudem. W 2 polowie grudnia bedzie losowanie biletow. Wiekszosc biletow ktore dostanie PZPN z penoscia pojdzie dla dzialaczy i sponsorow a niewielka ilosc zostanie przeznaczona dla kibicow. Wez tez pod uwage ze w Austrii i Szwajcarii niema ogromnych stadionow wiec biletow bedzie baaaaaaaaardzo malo :zalamany:
jarek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 14 października 2006, 17:53
Lokalizacja: Umieszcz

Re: EURO 2008

Post autor: jarek »

Głosujemy!!!!!!!!!!!!!! POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2008

Post autor: jaselko »

Panie Jaślanin chodziło mi o wyjazd do Austrii na mecze Polaków a nie o wejście na mecz .Zdaję sobie sprawę ,że wejście na stadion graniczy z cudem ,ale wyobraż sobie samą atmosferę przed meczem i to , że tysiące Polaków będą oglądać i kibicować BIAŁO-CZERWONYM oglądając mecz na telebimie.O to mi chodziło i myślę ,że warto jest wydać pieniądze ,żeby to przeżyć.
jaślanin

Re: EURO 2008

Post autor: jaślanin »

No to tak drogo by niewyszlo. Jak mecz bylby w Wiedniu a chcialbys zaliczyc np 2 mecze spac mozna w Bratyslawie poniewaz w Austrii jest drogo. Z Wiednia do Bratysławy ok 60 km
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2008

Post autor: jaselko »

No tak ale w Wiedniu gramy tylko jeden mecz z Austrią .A jak daleko jest miasto w którym gramy dwa mecze-KLAGENFURT?

[ Dodano: 3 Grudzień 2007, 23:39 ]
Przepraszam ,ale być może nazwę miasta napisałem błędnie ortograficznie.
jaślanin

Re: EURO 2008

Post autor: jaślanin »

No to juz dalej i to znacznie dalej okolo 260km od Wiednia
remsen5612
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 czerwca 2006, 13:15
Lokalizacja: Born in Jaslo

Re: EURO 2008

Post autor: remsen5612 »

i jak tam poszło losowanie biletów?
mnie sie udało - 8 czerwiec z Niemcami...
może komuś się też poszczęściło, bo w kupie raźniej...
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2008

Post autor: jaselko »

To gratuluję mi pozostało oglądać mecz w telewizji.Dopingój głośno Polaków i ciesz się razem z nami zwycięstwem-skromnym ,bo skromnym ,ale 1-0 .Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ