EURO 2012 dla Polski?

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: oth »

Niemcy, Szwecja, Irlandia
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: luki666 »

carlo07 pisze:Hmm, no to potypujmy, stawiam że trafimy na Włochy, Chorwację i Czechy. Jeśli zagramy w tej wspomnianej grupie śmierci to 1 punkt będzie sukcesem, jedyna szansa na wyjście z grupy jest jak trafimy na Rosję, Grecję i Czechy, takie jest moje zdanie.
trafiles :) Rosja ,Grecja i Czechy :hurra: ale i tak zle to widze . Rosja nie da sie obic Czechy tez ,a jedna wygrana jesli takowa bedzie nie da nam szans na wyjscie z grupy :zalamany:
rpg3d
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 23 listopada 2011, 15:59

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: rpg3d »

Obstawiam, że w grupie będziemy z Grecją, Czechami i Rosją - jeśli dobrze trafię stawiacie po piwie, aha na rozpoczęciu zagramy z grekami - stawiacie po 0,7. :ok: :super:
afik
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 września 2011, 17:01

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: afik »

Nie ma co polak to ma szczęście... xD Czechy, Grecja, Rosja-grupa marzeń.Polska ma to wykorzystać!!! (Dobrze że mamy Lewego i Wojtusia Szczęsnego)
Co do grupy B... TRAGEDIA!!! Prawdziwa grupa śmierci!!Jak można ich wszystkich dać do jednej grupy!!??
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: xkubx »

afik pisze:Nie ma co polak to ma szczęście... xD Czechy, Grecja, Rosja-grupa marzeń.Polska ma to wykorzystać!!! (Dobrze że mamy Lewego i Wojtusia Szczęsnego)
Co do grupy B... TRAGEDIA!!! Prawdziwa grupa śmierci!!Jak można ich wszystkich dać do jednej grupy!!??
Przecież to jest losowanie... :wstyd:
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: Regulator »

Rosja, Czechy i Grecja to i tak mocne drużyny. Jesteśmy najsłabsi w grupie, ale nie mamy nic do stracenia i jesteśmy u siebie ;) powodzenia panowie :)
W grupie B stawiam i trzymam kciuki za Holandię. Szkoda, że ta grupa nie gra w Polsce, będzie co oglądać :D W grupie C nie lekceważyłbym Chorwacji.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: Fps »

afik pisze:Nie ma co polak to ma szczęście... xD Czechy, Grecja, Rosja-grupa marzeń.Polska ma to wykorzystać!!! (Dobrze że mamy Lewego i Wojtusia Szczęsnego)
Co do grupy B... TRAGEDIA!!! Prawdziwa grupa śmierci!!Jak można ich wszystkich dać do jednej grupy!!??
Co się tak podniecasz tymi zawodnikami ?? Co najwyżej prezentuje średnią klasę europejskie{ Lewy, na pusta bramkę nie strzela :rotfl: :rotfl: }, a co do Szczesnego to jeszcze wiele lat przednim, aby prezentował ten piłkarski talent co Artur Boruc. Az się krew we mnie gotuje, ze najlepszego polskiego bramkarza, pie**** Smuda nie zabiera na zgrupowania, no cóż to polska graj idiotów, tutaj sa tylko układy i korupcja. Kiedy Artur bronił w Austrii, to wszyscy go wielbili, a teraz co ? zapomnieliście ?? Jak by nie on to polska stała by się pośmiewiskiem europy po tamtych mistrzostwach.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: carlo07 »

Ja od dawna to powtarzam, że Boruc powinien być numerem 1 na Euro. Co do losowania, trafiliśmy teoretycznie najłatwiej jak mogliśmy. Układ spotkań też jest korzystny, na otwarcie Grecja, potem najmocniejsza chyba w grupie Rosja, no i jeśli to miałby być mecz o wszystko to gramy na końcu z teoretycznie najsłabszymi Czechami. Mina Smudy przed i po losowaniu bezcenna :super:
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: xkubx »

Czesi i Grecy do ogrania z Rosją gorzej.
Mam nadzieję, że 4 pkt wystarczą do wyjścia z grupy.
afik
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 września 2011, 17:01

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: afik »

Przecież to jest losowanie... :wstyd:[/quote]

Serio... Amerykę odkryłeś. Trudno o tym nie wiedzieć, tym bardziej że losowanie oglądałam na żywo...

A co do Szczęsnego i Lewego... Co by bez nich było? :zly: Ja trzymam za nich kciuki i mam nadzieję że pokażą się z jak najlepszej strony. :P
Ps. Lewy w BVB bardzo dobrze się spisuje teraz trwa ich mecz Borussią Monchengladbach :)
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: Fps »

Lewy strzelił :)
Panowie w Niemczech jaka była euforia po wylosowaniu Kostaryki i Ekwadoru ???
I jak sie to skończyło dostaliśmy lanie od Ekwadoru :wstyd: potem brakło szczęścia z szwabami na pocieszenie Kostaryka.
Jestem w 100% pewien ze polski zespól znów spisze sie poniżej oczekiwań.
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: xkubx »

afik pisze: Co do grupy B... TRAGEDIA!!! Prawdziwa grupa śmierci!!Jak można ich wszystkich dać do jednej grupy!!??
Przecież to jest losowanie... :wstyd:
Serio... Amerykę odkryłeś. Trudno o tym nie wiedzieć, tym bardziej że losowanie oglądałam na żywo..
To nie wiem po co zadajesz takie dziwne pytania... :oczami:
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: zychu9 »

Fps pisze:{ Lewy, na pusta bramkę nie strzela :rotfl: :rotfl: }
.
Akurat Lewy ostatnio sie wyrobił jak mało kto i w tym sezonie w BVB jest tylko Goetze od niego lepszy ( oczywiście rozmawiamy o napadzie)
Fps pisze: Az się krew we mnie gotuje, ze najlepszego polskiego bramkarza, pie**** Smuda nie zabiera na zgrupowania, no cóż to polska graj idiotów, tutaj sa tylko układy i korupcja. Kiedy Artur bronił w Austrii, to wszyscy go wielbili, a teraz co ? zapomnieliście ?? Jak by nie on to polska stała by się pośmiewiskiem europy po tamtych mistrzostwach.
Nikt o Arturze nie zapomniał, ja podobnie jak inni również widziałbym Boruca na Euro, ale co zrobić jak Smuda ma swoje zagrania i po Żewłakowie upodobował sobie Artura :kwasny:
lukasz9209
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 16:31

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: lukasz9209 »

stadion na euro wybudowali, ale teraz z Anglia nie ma gdzie grac...to jest POLSKA kolego!
ODPOWIEDZ