EURO 2012 dla Polski?

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
biedroneczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 marca 2007, 13:01
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: biedroneczka »

Cieszę się bardzo ale teraz dopiero widać jak dużo polityka ma wspólnego ze sportem
Awatar użytkownika
Ferr
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 maja 2006, 19:18
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: Ferr »

Nie tyle polityka co ekonomia. Polska i [zwłaszcza] Ukraina to nadal doskonałe rynki zbytu, idealne na tak komercyjną imprezę jaką jest EURO.
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: marcin »

Polityka polityką, mamy EURO i to jest najważniejsze.Jest bardzo dużo pracy lecz kiedy ona zostanie wykonana jestem pewien że będzie to naszej piłce przynosiło mnóstwo korzyści.Nowe stadiony,młodzi chłopcy będą się garnąc do piłki zobaczycie.Ja jestem bardzo szczęśliwy, z tego wyboru. :ok:
Młody
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: Młody »

ten wybor to bardzo duza niespodzianka i mysle ze ja dobrze wykorzystamy i zrobimy co w naszej mocy by bylo dobrze... :)







Rugby Jasło to nasz wspanialy klub...
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: Marcinek »

Euro coraz bliżej...jak myślicie, Polska zdąży wybudować autostrady? Stadiony? Ja to czarno widzę, i myślę, że się skompromitujemy. Rząd zapewnia, że zdążymy...ale jak tak można mówić, jeżeli w ciągu roku wybudował tylko 7km autostrady? :mur:
Dla porównania, w Chinach w ciągu roku budują 5000km.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: carlo07 »

Od oceniania czy kraje zdążą do Euro są ludzie z UEFA, a po ostatniej ich wizycie z tego co pamiętam byli zadowoleni i powiedzieli że wszystko idzie jak należy. Należy się martwić o Ukrainę czy oni zdążą bo tam wszystko idzie o wiele wolniej niż u nas.
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: N2N »

w Niemczech, by przejechać 500km. potrzeba średnio 4-5 godzin..... U nas w Polsce od 7 do nawet 10.....
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: Pemek94 »

Marcinek pisze:Euro coraz bliżej...jak myślicie, Polska zdąży wybudować autostrady? Stadiony? Ja to czarno widzę, i myślę, że się skompromitujemy. Rząd zapewnia, że zdążymy...ale jak tak można mówić, jeżeli w ciągu roku wybudował tylko 7km autostrady? :mur:
Dla porównania, w Chinach w ciągu roku budują 5000km.
Jak słucham takich głupot to mi się rzygać chce za przeproszeniem i mimo tego, że jestem realistą to i tak sądzę, że nie będzie żadnej kompromitacji, ba jestem tego pewien. Na Ukrainie w tej chwili jest 3 stadiony w Doniecku, Dniepropietrowsku i Charkowie, w Kijowie prace idą pełną parą tak samo jak we Lwowie. A jeśli chodzi o Polskę to mamy gotowy stadion w Poznaniu oraz Narodowy, PGE Arena i stadion we Wrocławiu które są już w etapie zaawansowanych prac, jak nie wierzycie polecam stronę www.stadiony.net, i polecam ją śledzić cały czas. Więc nie siejcie paniki, że będzie wielka kompromitacja bo to bzdura.

Jeśli chodzi o autostrady to też jestem spokojny, przynajmniej o te w Polsce bo widać postępy, wystarczy wybrać się w okolice Grudziądza, gdzie budowa autostrady A1 idzie pełną parą. Tak samo jeśli chodzi o A4. Daje sobie rękę uciąć, że zdążymy ze stadionami i z autostradami (może nie wszystkimi ale tymi najważniejszymi na pewno) do 2012 roku.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: Marcinek »

haha, widać, że nie masz pojęcia o drogach w Polsce, że nie masz nawet prawo jazdy i nie jezdzisz po naszym kraju :)
Apropo autostrad..... ch*j z tego że będą, jak z Rzeszowa do Krakowa, przejazd będzie kosztował w jedną stronę 40zł :szok: to ja już wole sobie starą drogą jeździć. Będzie kompromitacja na maxa. Wystarczy drogowców zapytać czy wierzą w to że zdążą wybudować te autostrady, to Cie wyśmieją. Co z tego że będą stadiony, jak nie będzie do nich jak dojechać ani dolecieć, bo lotniska też mamy takie, że pożal sie boże.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: Pemek94 »

No to zobaczymy ;)
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: risto »

Euro to impreza piłkarska, więc nie drogi są najważniejsze, a stadiony. Stadiony będą, więc kompromitacji nie będzie, myśle że wręcz przeciwnie, drogi są jakie są, ale nie jestem przekonany, czy RPA czy Brazylia mają dużo lepszą komunikację. Ja jestem jakoś dziwnie spokojny, że to będzie udana impreza.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: zychu9 »

2 grudnia w Kijowie, zostaną wylosowane grupy E2012.
1. koszyk: Polska, Ukraina, Hiszpania, Holandia
2. koszyk: Niemcy, Włochy, Anglia, Rosja
3. koszyk: Chorwacja, Grecja, Portugalia, Szwecja
4. koszyk: Dania, Francja, Czechy, Irlandia.
osobiście uważam, ze na dzień dzisiejszy to nawet mając w grupie Danie i Grecje nie awansujemy!
A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: luki666 »

ja wylosowalem Niemcy + Portugalia + Francja = pogromcy Polakow :)
z koszyka nr2 wszyscy nas bija, z 3 male szanse z Szwecja lub Chorwacja, z 4 moze Czechy dali by sie obić w co watpie :)
jednym slowem szybciej skoncza niz zaczna .
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: carlo07 »

Hmm, no to potypujmy, stawiam że trafimy na Włochy, Chorwację i Czechy. Jeśli zagramy w tej wspomnianej grupie śmierci to 1 punkt będzie sukcesem, jedyna szansa na wyjście z grupy jest jak trafimy na Rosję, Grecję i Czechy, takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: EURO 2012 dla Polski?

Post autor: Pemek94 »

Mój typ: Anglia, Chorwacja, Dania xD
ODPOWIEDZ