Spalony

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
czekoladka88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2014, 12:26

Spalony

Post autor: czekoladka88 »

Czy któryś z Panów może mi po ludzku wytłumaczyć na czym polega spalony? Założyłam się z mężem, że przyjdę i krok po kroku udowodnię, że wiem :D
Awatar użytkownika
Harper
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 26 lipca 2012, 17:09

Re: Spalony

Post autor: Harper »

Obrazek

Ten obrazek powinien Ci pomóc, linie spalonego wyznacza ostatni obrońca (ten najbliżej własnej bramki). Jeśli w momencie podania zawodnik będzie stał bliżej bramki niż ostatni obrońca, wtedy jest spalony :)
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Spalony

Post autor: Czoper »

Nie chcę mieszać, lecz liczy się przedostatni ZAWODNIK, bo nie koniecznie bramkarz musi być w bramce. Powyższe wyjaśnienie jest też jak najbardziej poprawne.
czekoladka88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2014, 12:26

Re: Spalony

Post autor: czekoladka88 »

Dawno mnie tu nie było, ale dziękuję Wam bardzo :)
PS Wygrałam ^^
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Spalony

Post autor: rkoh »

Czekolada ty jesteś jakaś ułomna? Nie możesz sobie wpisać w google "spalony" i zobaczyć? We wszystkim trzeba cię tak za rączkę prowadzić?
januszpogorzelski0
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 czerwca 2014, 15:11

Re: Spalony

Post autor: januszpogorzelski0 »

Takie obrazkowe wytłumaczenie jest najlepsze, każdy odrazu może zrozumieć.
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Spalony

Post autor: czarna30 »

Jak tu nie rozumieć ? Ja bym się nie pytała tylko luknęła w neta i sama próbowała zrozumieć....na miejscu tej Pani spalona byłabym ze wstydu ha ha :wstyd:
Magdab
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 17 czerwca 2014, 12:26

Re: Spalony

Post autor: Magdab »

Świetne wyjaśnienie! w sumie zawsze każdy pisał, a tutaj jest bardzo fajnie w formie obrazka :D
czekoladka88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2014, 12:26

Re: Spalony

Post autor: czekoladka88 »

rkoh - nie określiłabym siebie słowem "ułomna". Na szczęście jestem zdrowym i szczęśliwym człowiekiem :) Najwyraźniej Tobie jednak czegoś brakuje, skoro w wolnym czasie wyzywasz ludzi i mieszasz ich z błotem, chociaż nic o nich nie wiesz. Forum jest między innymi od tego, żeby zadawać pytania. Radzę zapisać się na jakiś kurs dobrego wychowania, bo w innym przypadku nikt Cię nigdy nie polubi. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

czarna30 - są większe powodu do wstydu niż niewiedza na jakiś temat. A w internecie czasem są takie bzdury powypisywane, że wolałam spytać na forum. Nie widzę tutaj powodu do "spalenia się ze wstydu". Również pozdrawiam :)
zdzichchacz
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwietnia 2015, 18:49

Re: Spalony

Post autor: zdzichchacz »

Zawsze to samo, kobiety nie rozumieją spalonego:)
Ofdawer
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 lutego 2016, 21:27

Re: Spalony

Post autor: Ofdawer »

Tadzik74, Dobre ! xd a tak serio to wystarczy wpisac w google spalony, minuta nie minie i juz sie rozumie -,-
ODPOWIEDZ