MŚ 2014

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: MŚ 2014

Post autor: wieśniak »

wieśniak pisze:Liczę na Chile ,Wybrzeże Kości Słoniowej lub Kostarykę :P Wszyscy grają a wygrywają Niemcy :D gdzieś to już słyszałem :D
no cóż Urugwaj,też dał radę :hyhy:
Pewne jest to ,że fifa to szrot z 17 wieku :P
smakosz1
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 21:09

Re: MŚ 2014

Post autor: smakosz1 »

ajaks1 pisze:Brazylia zagra w finale, w grupie idzie im na razie średnio ale to jest turniej, więc trzeba siły rozkładać, Holandii nie będzie nawet w półfinale, Francja minimum półfinał, wysoko powinny zajść pozostałe zespoły z Ameryki Płd. bo widać, ze to ich mundial, Anglia, Hiszpania, Włochy po fazie grupowej do domu, Niemcy ćwierćfinał max. Kostaryka mnie zaskoczyła całkowicie. Nie spodziewałem się że będą mieć taką formę.
A jednak Niemcy Panie Ajaks1, dziewczyny miały rację, pozdrawiam :)
Juno Reactor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 18 października 2012, 14:22
Lokalizacja: Jasełko

Re: MŚ 2014

Post autor: Juno Reactor »

I po Mundialu-zweryfikował on przynajmniej że "panny" z Brazylii bez super hiper Neymara nie umieją trafić nawet w piłke. Pisze super hiper z jawna szyderą bo jasnym jest że nie da sie psychicznie bazować na człowieku który w swoim klubie nie umie nic pokazać za wyjątkiem teatralnych fauli. Uczynić z młodziutkiego niestabilnego zawodnika filara i bazować na jego dokonaniach... A oni uczynili go fundamentem swojego sukcesu... Sukcesu który w tym skorumpowanym piłkarsko kraju raczej za szybko nie nastąpi. Może zamiast wiecznych karnawałów by tak potrenowali coniektórzy?
ODPOWIEDZ