Mistrzostwa europy w piłce nożnej

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: POLSKA BIAŁO -CZERWONI.

Post autor: kakub »

Dobry meczyk w ofensywie i troche smrodu w obronie szczegolnie w srodku obrony. mysle ze jest coraz lepiej. był ktos z Jasła w Poznaniu? (jakies foto)?
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: POLSKA BIAŁO -CZERWONI.

Post autor: nielegalny1910 »

tak ja zawitałem na meczyk reprezentacji i nie żałuję świetny klimat ;)
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: POLSKA BIAŁO -CZERWONI.

Post autor: zychu9 »

A tymczasem wiadomo już jaki będzie podział na koszyki przed el. do Mundialu w Brazylii.

Koszyk 1 - Hiszpania, Holandia, Niemcy, Anglia, Portugalia, Włochy, Chorwacja, Norwegia, Grecja
Koszyk 2 - Serbia, Słowenia, Rosja, Francja, Czarnogóra, Szwajcaria, Słowacja, Dania, Szwecja
Koszyk 3 - Turcja, Czechy, Izrael, Irlandia, Ukraina, Belgia, Rumunia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria
Koszyk 4 - Litwa, Albania, Węgry, Białoruś, Gruzja, Armenia, Irlandia Płn., Szkocja, Polska
Koszyk 5 - Austria, Estonia, Łotwa, Finlandia, Macedonia, Mołdawia, Cypr, Azerbejdżan, Walia
Koszyk 6 - Islandia, Luksemburg, Wyspy Owcze, Kazachstan, Liechtenstein, Malta, Andora, San Marino.

Co oznacza, że możemy trafić na grupę z Hiszpanią, Francją, Turcją, Austrią i Islandią. Z drugiej strony możemy dostać grupę pokroju Norwegia, Czarnogóra, Izrael, Azerbejdżan, San Marino.

Dodam jeszcze, ze te koszyki to debilizm, taka Norwegia co jak dobrze pamiętam ostatni raz była na mistrzostwach 1998 jest w 1 koszyku :szok:
Nie wspomnę o Czarnogórze, która dopiero w tych (obecnych) eliminacjach dobrze gra i już w 2 koszyku, a taka Turcja czy Czechy w 3 koszyku :!:
jak dla mnie to dość dziwne, wręcz kontrowersyjne :zdegustowany:
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Mistrzostwa europy w piłce nożnej

Post autor: carlo07 »

Zgadzam się z tobą, o Polskę nie możemy mieć pretensji że wylądowała w 4 koszyku, ale np. Francję dali do 2 bo im mundial nie wypalił a w tym samym koszyku jest Czarnogóra która dopiero teraz rozgrywa dobre eliminacje. Tak samo z tą Norwegią jest trochę cyrk, i tak jak mówisz albo dostaniemy przesraną grupę, albo przeciętną z Norwegią i Czarnogórą jako najmocniejszych przeciwników i wtedy jest szansa że po 8 latach pojawimy się na Mundialu.
Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

Re: Mistrzostwa europy w piłce nożnej

Post autor: bob4 »

Hej. Ludziska wczorajszy mecz naszej Repry z Francją bardzo obiecujący przed EURO. Nareszcie jakiś poziom pokazali nasi biało-czerwoni.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Mistrzostwa europy w piłce nożnej

Post autor: carlo07 »

No trzeba przyznać że zaprezentowaliśmy wysoki poziom mimo porażki, Francja mimo że nie grała w optymalnym składzie to na prawdę w ich składzie byli zawodnicy zarówno znani w całym świecie jak i odgrywający dużą rolę w Ligue 1. Szkoda że nic nie strzeliliśmy, wciąż nie jest dopięta obrona, jedynym pewniakiem jest Piszczek, reszty nie widzę na Euro. Wczoraj graliśmy wreszcie z normalnym przeciwnikiem, a nie z czwartą Argentyną czy ósmą Macedonią, oby więcej takich meczy bo Euro już za niecały rok.
przem0
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 9 maja 2011, 23:57

Re: Mistrzostwa europy w piłce nożnej

Post autor: przem0 »

Gdzie Wy widzieliscie dobrą grę naszej drużyny? Chyba tak samo byliście uważni jak Szpakowski dobrze słuchał i słyszał "wspaniały i porywający" doping dla naszych Orłów.
Dobry mecz Szczesnego, pare udanych akcji Kuby i Mierzeja. Jodłowiec na stoperze to pomyłka tak samo jak trzymanie tak długo Obraniaka, który na wysokości zadania stawał tylko kiedy miał piłkę ustawioną do stałego fragmentu. Murawski dostosował się do poziomu prezentowanego przez siebie w Lechu czyli po prostu odbył kolejny mecz. Zdecydowanie brakuje lidera, Drużyna nie ma stylu, brak rotacji w składzie, atmosfera dookoła EURO czynią ją jedną z najgorszych w nowożytnej historii mimo tego że o jej sile stanowią zagraniczne "Asy".
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Mistrzostwa europy w piłce nożnej

Post autor: zychu9 »

carlo07 pisze:Zgadzam się z tobą, o Polskę nie możemy mieć pretensji że wylądowała w 4 koszyku, ale np. Francję dali do 2 bo im mundial nie wypalił a w tym samym koszyku jest Czarnogóra która dopiero teraz rozgrywa dobre eliminacje. Tak samo z tą Norwegią jest trochę cyrk,
Tak sobie z ciekawości sprawdziłem jak się liczy te pkt do rankingu i w wielkim skrócie wychodzi to tak, ze w meczu towarzyskim zdobyte 3 punkty mnoży się razy 1 a w meczu eliminacyjnym razy 2,5. Dochodzi też mnożenie ze względu na siłę zespołu
Jakby ktoś chciał się bardziej wtajemniczyć -> http://www.fifa.com/mm/document/fifafac ... points.pdf
I nie wiem jakim cudem Norwegia znalazła się w 1 koszyku, w teraźniejszych eliminacjach zdobyła 10 pkt w 5 meczach, więc jakiejś super puli pkt nie dostała, a poprzednie eliminacjach też super nie grała bo na mistrzostwa do RPA nie pojechali ( jak dobrze pamiętam to Dania ich wykiwała).
Podsumowując - nie mam pojęcia jakim cudem jest 1 koszyk?
przem0 pisze:Gdzie Wy widzieliscie dobrą grę naszej drużyny?
Jak się oglądało takie coś jak nasi odwalili w Litwie, to mecz z Francją był rzeczywiście dobry :P
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Mistrzostwa europy w piłce nożnej

Post autor: carlo07 »

Dzisiaj remisujemy z Meksykiem po niezłej grze 1:1. Smuda dał wreszcie szansę zawodnikom, których już od dłuższego czasu chciał sprawdzić, m.in. Tytoń, Wasilewski, Brożek, Małecki. Najbardziej podobał mi się Wasilewski, jeśli tak ma grać w każdym meczu to widzę go na boku obrony na Euro, pewny, agresywny, nie daje za wygraną, zaliczył chyba nawet strzał z dystansu, tacy powinni być wszyscy obrońcy, duży plus. Brożek po za golem niczego szczególnego nie pokazał, podobnie jak Małecki, Lewandowski będzie numerem jeden w ataku zdecydowanie. Teraz czas na Niemców, którzy jako pierwsi dziś wywalczyli awans do Euro 2012, a więc ciekawe czy wystawią najmocniejszy skład w Gdańsku. Ja z kolei jestem ciekaw debiutu Perquisa.
ODPOWIEDZ