Typuj Euro 2008

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
JUVEFAN
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 19 września 2006, 20:04
Lokalizacja: Jasło

Typuj Euro 2008

Post autor: JUVEFAN »

Strona internetowa liwocz-brzyska.pl zaprasza do udziału w zabawie Typer Euro 2008. Nagrodą główną w konkursie jest SZALIK reprezentacji Polski. Szczegóły na naszej stronie liwocz-brzyska.pl
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Typuj Euro 2008

Post autor: jaselko »

Jak będę chciał typować to pujdę do bukmacherów .
A jak wygram to sobie kupię tysiące szalików. :rotfl: :rotfl:
jaślanin

Re: Typuj Euro 2008

Post autor: jaślanin »

jaselko ale ten jest uzywany. takiego niekupisz :rotfl: :rotfl:
JUVEFAN
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 19 września 2006, 20:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Typuj Euro 2008

Post autor: JUVEFAN »

jaselko pisze:Jak będę chciał typować to pujdę do bukmacherów
No to sobie pujdź :cwaniak: Po co spamujesz. Masz propozycję by sobie zatypować, nie chcesz to przemilcz. Myślisz, że kogoś obchodzi to gdzie ty sobie pujdziesz albo co będziesz robił?
jaślanin pisze:jaselko ale ten jest uzywany. takiego niekupisz :rotfl: :rotfl:
Świetny joke, podziwiam
Widzę, że dla Panów ważne jest by zapisać na swoim profilu +1 post i nie ma znaczenia czy coś wnosi ciekawego w dyskusję czy też nie
Pozdrawiam antyspamerów
jaślanin

Re: Typuj Euro 2008

Post autor: jaślanin »

tak masz racje bardzo zalezy mi na ilosci postow .niepowiem kolo czego mi to lata.
jartys

Re: Typuj Euro 2008

Post autor: jartys »

jaślanin i jaselko pewnie nie kibicują nikomu, hehe. a poziom wypowiedzi na tym forum bywa różny...

ja w każdym razie obstawiam 2 : 0 dla Niemców... chyba, że stanie się cud i będzie 1:0 dla Polski ;-)
jaślanin

Re: Typuj Euro 2008

Post autor: jaślanin »

tak masz racje bo ten kto niestawia niekibicuje nikomu. idz sie przespij. niejedna osoba ktora sie wypowiada na forum jezdzi na mecze reprezentacji dzis osoby z Jasła byly na meczu Niemcy-Polska ale oni niekibicuja nikomu bo nietypowali w konkursie w ktorym mozna wygrac szalik. wypij jakies ziolka
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Typuj Euro 2008

Post autor: add »

Ja nie typuje ale kibicuje Polsce z całego serca :) zgadzam się z jaślaninem ... bo sam znam takie osoby :)
jartys

Re: Typuj Euro 2008

Post autor: jartys »

ty jaślanin nie bądź taki mądry bo widzę,że ci sodówa w główkę uderzyła;-) i weź się wyluzuj przede wszystkim, gość zadał temat - jak cię nie interesuje - nie odpowiadaj! a typowanie to zabawa chyba - przecież nie myślałeś poważnie o szaliku ??
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Typuj Euro 2008

Post autor: Czarny Lotos »

A ja sie zgadzam z JUVEFAN i jartys jeśli ktoś chce typować to nich typuję, a jeśli nie to po co pisać jakieś głupie posty :!:
Zablokowany