Nasza Kadra

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Nasza Kadra

Post autor: Gołąb »

No i stało się Paweł Janas powołał kadre na mundial - jakie są wasze opinie na ten temat ?? Kto jest wielkim nieobecnym a kto nie powinien zostać powołany ?? Jak dla mnie zamiast Gizy i Mili powinien powołac Burego i Surme z Legii a zamiast Rasiaka to albo Janczyk albo Frankowski.


Pełny skład reprezentacji Polski na finały Mistrzostw Świata 2006:
Bramkarze: Artur Boruc, Łukasz Fabiański, Tomasz Kuszczak;
Obrońcy: Marcin Baszczyński, Jacek Bąk, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk, Mariusz Jop, Mariusz Lewandowski, Michał Żewłakow;
Pomocnicy: Damian Gorawski, Kamil Kosowski, Jacek Krzynówek, Arkadiusz Radomski, Sebastian Mila, Euzebiusz Smolarek, Mirosław Szymkowiak, Radosław Sobolewski, Piotr Giza;
Napastnicy: Paweł Brożek, Ireneusz Jeleń, Grzegorz Rasiak, Maciej Żurawski.
Żyleta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 10 maja 2006, 16:44
Lokalizacja: W-wa

Re: Nasza Kadra

Post autor: Żyleta »

no coz Jelen?? mam szczere watpliwosci Kuszczak tak Boruc tez ale wolalbym jednak Dudka a nie Fabianskiego moim zdaniem tutaj doswiadczenie jest wazniejesze a nie oghranie a poza tym kto stal w bramce w finale ligi mistrzow w sezonie 2004/2005?? i pytam sie co robi tam Mila? ani nie gra w atroche na lawce posiedzi i ta forma normalnie jak w sezonie w Groclinie co wejdzie to udany rajd no i asysta czasami nawet bramka porazka ale co teraz oceniac Janasa po mistrzostwach ocenimy wybor uwazam ze nie trafny w 3 miejscach bo Bania to byl objawieniem ale zeszlorocznym przypominam ze za Stawowego Cracovia grala jak znut a teraz dolne rejony tabeli . Co do surmy to nie uwazam go za rewelacyjnego zawodnika ale napewno lepszy to wybur od Bani a ja skolei powolabym Bonina prawy pomocnik Korony Kielce wiem ze sie ostatnio nie sprawdzil ale to jest zawodnik ktory powinien wystapic na tych mistrzostwach i chyba jednak jak nie Frankowski to Kielbasa bo nie widze Rasiaka w roli egzekutora chyba ze atak bedzie wygladal Zurawski Smolarek a to moze kilka bramek wpadnie :)) oby selekcjoner mial nosa i sie nie mylil ale nie widze z ta druzyna wyjscia z grupy bo boczni obroncy a i srodkowi to do najwyzszej polki nie naleza i obawiam sie ze ta formacja pokaze ze daleko nam do Swiata i tu obawiam sie najwiekszej ilosci bledow a takze braku komunikacji z bramkarzem :/
falstaff
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 52
Rejestracja: 28 marca 2006, 01:03
Lokalizacja: wziąść milion

Re: Nasza Kadra

Post autor: falstaff »

Ogolnie bardzo mi się podoba ale Janas powienien być konsekwentny kto nie gra ten nie jedzie , jezeli dudek nie pojechal to dlaczego pojechal mila...czym on Janasa mogl przekonac walczyc kazdy potrafi.Miejmy nadzieje ze ten mix mlodych z doswiadczonymi graczami sprawdzi sie ;)
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Nasza Kadra

Post autor: sasza »

Zgodze sie z przedmówcą Janas powinen byc konsekwentny, Mila przeciez wogule nie gra a pojechal a Franek gra w kazdym meczu ale nie strzela bramek ale jest w rytmie meczowym i napewno sie przełamie, zastanawiające jest tez powolanie Pawła Brożka co on takiego dokonał w tym sezonie? strzelil 12 goli w lidze? To Piechna strzelil ich juz 21? niewidze w tym za wiele logiki
Żyleta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 10 maja 2006, 16:44
Lokalizacja: W-wa

Re: Nasza Kadra

Post autor: Żyleta »

może Janas szykuje kadre na eliminacje mistrzost europy??? bo nie widze innego wytłumaczenia powołania kilku kopaczy :/
falstaff
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 52
Rejestracja: 28 marca 2006, 01:03
Lokalizacja: wziąść milion

Re: Nasza Kadra

Post autor: falstaff »

Wg. mnie na mundial powinni pojechac doswiadczeni gracze.. mlodzi moga zaskoczyc na plus ale takze moga nie wytrzymac presji psychicznej
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Nasza Kadra

Post autor: Miś »

Nie znam sie na pilce noznej.. ale starzy grajkowie to mieli okazje juz pokazac na co ich stac.. tak ze w sumie mnie to troche ciekawi jak to bedzie z terazniejsza kadra na tym mundialu...
Żyleta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 10 maja 2006, 16:44
Lokalizacja: W-wa

Re: Nasza Kadra

Post autor: Żyleta »

no będzie nie za ciekawie ale o tym się już niedługo przekonamy
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Nasza Kadra

Post autor: sasza »

Janas buduje sklad juz na lata powołując młodych to z jednej strony bardzo dobrze ale z drugiej moga sie nie sprawdzic i co wtedy?Ale trzeba skonczyc juz te dywagacje dlaczego nie pojechal dudek frankowski.Piłkarze muszą dobrze sie przygotowac do mundialu, Janasowi trzeba dac narazie spokoj, oceniac go bedziemy po munidalu!!!

[ Dodano: 2006-06-10, 11:05 ]
No coż co tu pisać zagraliśmy wczoraj żenująco!!Nie oddaliśmy strzału do 85 minuty, naszymi rozgrywającymi byli jop i bąk a gdzie szymkowiak? hmm atak to tylko smolarek próbowałem wziąśc na siebie cieżar, żurawski bez formy jak narazie.Coś mi sie wydaje że juz moze sie pakować bo wątpie że z taką gra wygramy z niemcami
ODPOWIEDZ