Mistrz Świata?

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
weronikoslawa
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 20:24

Re: Mistrz Świata?

Post autor: weronikoslawa »

a ja tam myślę, żeby se Francuzi wygrali..a cooo, niech sobie jeszcze dziadki na koniec zasmakują wygranej ;)
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Mistrz Świata?

Post autor: Gołąb »

ja jestem za wygraną Włochów bo podobno że jak zdobędą mistrzostwo kluby serie A dostaną amnestie :) i Juve pozostanie w serie A :D
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Mistrz Świata?

Post autor: Nobek »

Stawiam na Wlochow :P:D... no a tak na serio to bylem za Francją :(
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Mistrz Świata?

Post autor: Miś »

He... fajnie ;) Zidane niezla faja z niego... kozaczek taki troszku.... no a niemcy nasmiecili tymi paprochami na koncu... fujki.
weronikoslawa
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 20:24

Re: Mistrz Świata?

Post autor: weronikoslawa »

taaaaa, Zidane przyfasolił rzeczywiście nieźle temu panu włochowi..aż biedaczek poollleeeciioołłł...nieładnie postąpił, nieładnie....
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: Mistrz Świata?

Post autor: anka »

No i cud miód i orzeszki, jest tak jak chciałam - Włosi Mistrzami Świata.

Hieh, no nie powiem Zidane też "w pięknym stylu" zakończył swoją karierę.
Ale jakoś nie darzę sympatią Francji, a już Zidane i Barthez... ech.
/Może to dlatego, że łysi są? ;)/
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Mistrz Świata?

Post autor: sasza »

Szkoda Francji przez caly meczy byli lepsi, Włosi w dogrywce niepotrafili wyjsc z własnej połowy, super bronil Buffon i świetnie grał Cannavaro, szkoda rownież Zizou odchodzi w niesławie.

Najlepszy Zawodnik Mistrzostw?
Jak dla mnie Cannavaro
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Mistrz Świata?

Post autor: Miś »

Grr... no fakt faktem Zidane to faja... po tym co zrobil... No ale szlag mnie juz trafia na kazdym portalu i wogule w mediach piszcza jakie to jest strraszne... to nie moglo miec miejsca...Nie mozliwe ze zrobil cos takiego ten czlowiek ... itp. no kurde kazdy chyba komus kiedys wyplacil tak czy inaczej a ze jemu zdazylo sie z dynki na mistrzostwach to co ? :D dali by sobie spokoj :D No.
Żyleta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 10 maja 2006, 16:44
Lokalizacja: W-wa

Re: Mistrz Świata?

Post autor: Żyleta »

bardziej boli że myślą o powtórce meczu bądz nawet o zabraniu Włocho mistrzostwa, bo biedaczek Zizu nie umiał powstrzymać się. w takiej sytuacji Samuel Eto'o powinien pozabijać kibiców na stadionie? Olisadebe chyba też kibiców powinien pobić ile to jest takich złośliwości w football'u? ten kto daje się sprowokować niestety powinien mieć na uwadze że grożą za to konsekwencje a tu narazie nie zawiesili Zidana nie dali mu kary finansowej ale starają sie ukarać włochów no cóż chyba Nasze narody są podobne "kombinujemy" jak potrafimy cwaniactwo mamy we krwi. Liczmy na zdrowy rozsądek bo w innym wypadku może jeszcze kilka drużyn będzie chciało zmienić wyniiki meczu może tak Niemcy Polska ?? warunki nie były o gry to co Panowie i Panie piszemy petycje o nadanie Nam tytułu mistrza świata w piłce kopanej za rok 1974?????? :D
Zablokowany