GKS Bełchatow

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: GKS Bełchatow

Post autor: acer »

Wcale się Matusiakiem nie podniecałem - jest słaby technicznie, w lidze jak i w Reprezentacji zagrał kilka niezłyh spotkań, ale tak jak było do przewidzenia wybrał gość ławę lub ewentualnie trybuny w Palermo :(
Awatar użytkownika
slav1910
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 kwietnia 2007, 22:06
Lokalizacja: JASŁO

Re: GKS Bełchatow

Post autor: slav1910 »

marcin : Za to Garguła jest nie samowity.Szkoda że takiego nie ma na Śniadeckich
A pożyjemy zobaczymy ... rado ma niezłe perspektywy jak narazie... :)

A żeby nie rozmywać tematu...Dajcie czas Matusiakowi ... pozna chłop co to liga włoska jak sie tam gra... a życie napastnika we Włoszech jest wyjątkowo trudne... do tego konkurencja na pozycji... Palermo mialo jakis interes zeby go sprowadzic... zaaklimatyzuje sie i jeszcze bedziecie sie na tym forum zachwycać jego grą... nie warto skreślac kogoś za to, że przyszedł z naszej bardzo średniej ligii i z dość średneigo klubu ( jeśli chodzi np. o ryzgrywki europejskie) do klubu co ma aspiracje gry w LM i konkuruje z drużynami które to trofeum wielokrotnie zdobywali...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: GKS Bełchatow

Post autor: marcin »

Szkoda straconych punktów, lecz mam nadzieję że to jest tylko chwilowe i chłopaki zaczną grać i zdobywać punkty. Kibicuje im dlatego że jest zespół wielkich nazwisk i ciężko pracowali na tą pozycję, nikt na nich nie stawiał a tu taka niespodzianka.
Dla tego życzę im mistrzostwa jak i naszym ukochanym CZARNYM.
Awatar użytkownika
slav1910
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 kwietnia 2007, 22:06
Lokalizacja: JASŁO

Re: GKS Bełchatow

Post autor: slav1910 »

ALe zapowiada sie b. interesujaca waalka o mistrzostwo chyba jeszcze wisla ma jakies teoretyczne szanse na mistrza... wg mnie faworyta brak. gks i lubin złapały lekka zadyszkę potraciły troche punktów za to legła Zielińskiego idzie jak burza ojj moze byc ciekawie hehe :)
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: GKS Bełchatow

Post autor: marcin »

Legia szła, jak burza.BOT I LUBIN mają juz duża przewagę, i wydaje mi sie że to pomiędzy tymi zespołami rozegra sie walka o mistrzostwo POLSKI.
ODPOWIEDZ