AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: serjtankian »

A dlaczego na Audi Cup nie został powołany Mexes ? Kontuzja jakaś?
Awatar użytkownika
noxious7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 4 lipca 2007, 12:05
Lokalizacja: Stąd

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: noxious7 »

Tak, Mexes jest kontuzjowany.

Poza tym, nie wkurza was ze pan X bedzie sprowadzony dopiero koncem sierpnia?;/ Bedzie to pewnie kluczowy zawodnik wiec bd potrzebowal czasu na aklimatyzacje i zgranie z druzyna, troche to niepowazne:/
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: zychu9 »

noxious7 pisze: Poza tym, nie wkurza was ze pan X bedzie sprowadzony dopiero koncem sierpnia?;/ Bedzie to pewnie kluczowy zawodnik wiec bd potrzebowal czasu na aklimatyzacje i zgranie z druzyna, troche to niepowazne:/
Ja się w ogóle obawiam, czy owy pan przyjdzie, bo po tym wyroku dla Silvio, coś Galliani kręci :znudzony: jednak co chodzi o aklimatyzacje itp, to damy rady w poprzednim sezonie Ibra i R70 przyszli " za pięć 12" i było dobrze, więc teraz też powinno.
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

Terminarz Meczy Milanu
1 kolejka: CAGLIARI-MILAN
2 kolejka: MILAN-LAZIO
3 kolejka: NAPOLI-MILAN
4 kolejka: MILAN-UDINESE
5 kolejka: MILAN-CESENA
6 kolejka: JUVENTUS-MILAN
7 kolejka: MILAN-PALERMO
8 kolejka: LECCE-MILAN
9 kolejka: MILAN-PARMA
10kolejka ROMA-MILAN
11 kolejka: MILAN-CATANIA
12 kolejka: FIORENTINA-MILAN
13 kolejka: MILAN-CHIEVO
14 kolejka: GENOA-MILAN
15 kolejka: BOLOGNA-MILAN
16 kolejka: MILAN-SIENA
17 kolejka: ATALANTA - MILAN
18 kolejka: MILAN-INTER
19 kolejka: NOVARA-MILAN
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

Adriano Galliani ogłosił,że nazwisko "Pana X" poznamy dopiero 29 sierpnia...hmmm ciekawe kto to będzie... :)

PS:
Oto 25 osobowa kadra Interu na nadchodzące spotkania, w tym mecz z Milanem: Julio Cesar, Castellazzi, Orlandoni; Cordoba, Caldirola, Ranocchia, Samuel, Chivu, Faraoni, Santon, Bianchetti, Nagatomo, Natalino; Stankovic, Thiago Motta, Sneijder, Alvarez, Mariga, Obi, Crisetig, Muntari; Pazzini, Eto'o, Pandev, Castaignos

Skład jakiś dziwny, osłabiony czyżby Inter lekceważył Milan??? A może są aż tak pewni swego...Wszystko się wyjaśni 6 sierpnia...Oby Milan im skopał [...] :)
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: zychu9 »

Łysy pisze:Adriano Galliani ogłosił,że nazwisko "Pana X" poznamy dopiero 29 sierpnia...hmmm ciekawe kto to będzie... :)

PS:
Oto 25 osobowa kadra Interu na nadchodzące spotkania, w tym mecz z Milanem: Julio Cesar, Castellazzi, Orlandoni; Cordoba, Caldirola, Ranocchia, Samuel, Chivu, Faraoni, Santon, Bianchetti, Nagatomo, Natalino; Stankovic, Thiago Motta, Sneijder, Alvarez, Mariga, Obi, Crisetig, Muntari; Pazzini, Eto'o, Pandev, Castaignos

Skład jakiś dziwny, osłabiony czyżby Inter lekceważył Milan??? A może są aż tak pewni swego...Wszystko się wyjaśni 6 sierpnia...Oby Milan im skopał [...] :)
w ich kadrze nie ma zawodnikow grających w copa america, czyli maicona, zanetti, cambiasso, ale za to jest julio cesar, dziwnie się przygotowują, ale to nie nasz cyrk... ;)
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: zychu9 »

Milan zdobywa Superpuchar Włoch!
Pierwsza połowa bardzo przeciętna z naszej strony, Inter zagęścił środek wychodząc ustawieniem 1-3-5-1-1. A nasi pomocnicy ( Rino-MvB-Seed) nie za bardzo wiedzieli jak ich zatrzymac.
Inter strzela piękną bramkę a jej autorem Snejeder (ktory podobno zagral ostatni mecz w barwach niebiesko-czarnych).
druga połowa to już inny Milan od samego początku przeważamy i w 60 minucie bramkę strzela Ibra, a 8 minut później KP Boateng :super:
W 93 min Eto strzela bramę, jednak ze spalonego i gol nie został uznany :hyhy:

MILAN-Inter 2-1
jakby ktoś chciał skrót http://www.youtube.com/watch?v=3sBCtV6C ... ture=feedu
Obrazek
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: serjtankian »

gratulacje dla lepszej części Mediolanu :) ;p
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: carlo07 »

Gratulacje dla Milanu, zychu mam nadzieję że rzeczywiście był to ostatni mecz Sneijdera w barwach Interu i przeniesie się do Anglii :D
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

Kurde meczu nie oglądałem bo nie miałem czasu...Ale oglądnąłem sobie skrót...
Powiem tak, ze skrótu mecz musiał być fajny i szybki...Bramka na 1-1 Ibry fajna ,ale najbardziej podobała mi sie walka o piłke w tej akcji...Tak zadziorny Milan może coś osiągnąć w Europie tylko właśnie tak trzeba walczyć do upadłego. Bramka Sneijdera też niczego sobie...
A to co zrobił Thiago Motta z Thiago Silva to powinien wylecieć za to z boiska.
Cieszy mnie bardzo to wygrana po 1 ,że ograli Inter 3 raz z rzędu, a po 2 mamy pierwsze trofeum w tym sezonie :hurra:

Forza Milan...

PS: Czemu nie było Taiwo??? I gdzie Snejder odchodzi bo jestem nie na bieżąco... :znudzony:
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: carlo07 »

PS: Czemu nie było Taiwo??? I gdzie Snejder odchodzi bo jestem nie na bieżąco... :znudzony:
Ostatnio najgłośniej jest o transferze Sneijdera do Manchesteru United, tyle plotek przeczytałem na jego temat że mam już mętlik w głowie no ale skoro tak piszą to coś musi być na rzeczy. Podobno dostał tydzień czasu do namysłu i po finale pucharu Włoch miał podjąć decyzję, no ale jak się stanie to zobaczymy wkrótce :)
Awatar użytkownika
noxious7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 4 lipca 2007, 12:05
Lokalizacja: Stąd

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: noxious7 »

Taiwo mpauzowal bo policzyli mu czerwien z ligi francuskiej, pierwszy puchar zdobyty ! Tak jak powiedzial gattuso trzeba wzmocnic pomoc, marzy mi sie montolivo albo aquilani + pan x :) I racja prz bramce na 1:1 az mi ciarki przeszly jak walczyli o ta pilke!! uhh
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

Dzisaj o 18:30 gramy sparing z Malmoe

Kadra Milanu na to spotkanie:
Bramkarze: Abbiati, Amelia, Roma;
Obrońcy: Antonini, Abate, Bonera, De Sciglio (52), Ely (53), Oddo, Taiwo, Zambrotta;
Pomocnicy: Ambrosini, Emanuelson, Gattuso, Kevin-Prince Boateng, Van Bommel, Valoti (57);
Napastnicy: Cassano, Comi (58), Ibrahimović, Kingsley Boateng (59).

Przewidywane składy:
MALMOE: Melicharek; Stenstrom, Andersson, Jansson, Hamad; Mehmeti, Pekalski, Mutavadzic, Durmaz; Larsson, Figueiredo.
MILAN: Abbiati; Abate, Oddo, Bonera, Taiwo; Ambrosini, Van Bommel, Gattuso; Boateng; Cassano, Ibrahimovic.

Jak widać nie wszyscy polecieli do Szwecji...No ale tak czy owak takim składem powinniśmy sobie dać rade... :)
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

odświeżam...

Malmo - AC MILAN 2-2 karne:2-3
0-1 Cassano'27
1-1 Durmaz'36
2-1 Malm'48
2-2 K.Boateng '89

http://www.youtube.com/watch?v=IbejuokHL4A - bramki jakby ktoś chciał sobie obejrzeć...

Na tym skrócie są tylko bramki więc nie wiem jak Milan wyglądał przez cały mecz...
Mogę tylko powiedzieć,że przy bramce na 2-1 dla Malmo - Rodrigo Ely (nr.53)zawalił bo dał się prześcignąć i odpuścił gdyby był tam Thiago Silva lub Nesta bramka by nie padła moim zdaniem...Poza tym ładne asysty Emanuelsona i Cassano...

To teraz odpoczynek i w czwartek Trofeo TIM...
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

Dzisiaj o 20:45 TROFEO TIM ,które odbędzie się na stadionie San Nicola w Bari...
Jak wiadomo zagrają w nim najbardziej utytułowane zespoły Serie A (AC MILAN,Inter i Juventus)

Powołani na to spotkanie milaniści:
Bramkarze: Amelia, Roma, Piscitelli (51)
Obrońcy: Abate, Antonini, Bonera, Nesta, Oddo, Taiwo, Zambrotta, De Sciglio (52), Ely (53)
Pomocnicy: Ambrosini, Boateng, Emanuelson, Flamini, Gattuso, Van Bommel, Sampirisi (62), Fossati (54)
Napastnicy: Cassano, Comi (58), Kingsley Boateng (59), Ganz (61)

Jak widać skład mamy osłabiony. Nie zagrają między innymi zawodnicy grający na Copa America: Thiago Silva,Yepes,Pato i Robinho...Poza tym nie zagra Zlatan Ibrahimović ze względu na kontuzje oraz Inzaghi i Seedorf. Jak widać Alegri powołał 8 zawodników Primavery.

Kadry naszych rywali:

Inter Mediolan:
Castellazzi, Orlandoni, Cincilla, Zanetti, Lucio, Caldirola, Ranocchia, Samuel, Chivu, Faraoni, Santon, Jonathan, Bianchetti, Stankovic, Thiago Motta, Sneijder, Alvarez, Cambiasso, Obi, Crisetig, Muntari, Pazzini, Milito, Pandev, Castaignos.

Juventus Turyn:
Buffon, Motta, Pazienza, Marchisio, Del Piero, Manninger, Vucinic, Barzagli, Ziegler, Bonucci, Pirlo, Vidal, Lichtsteiner, Krasic, De Ceglie, Storari, Matri, Sorensen, Marrone, Pasquato, Ruggiero, Libertazzi, Spinazzola.

terminarz gier:
Inter-Juventus
Milan- przegrany 1 meczu
Milan-wygrany 1 meczu

Transmisja na OrangeSport: http://www.orange.pl/portal/ogladaj-Ora ... info.phtml

PS: Kaka jest skłonny wrócić do Nas tylko jego ojciec a zarazem agent ma coś przeciw...Kaka ma go rozpracować,przydałby się Kaka bo umie porwać zespół do przodu myślę,że pare meczy by zagrał i forma by wróciła... :)
ODPOWIEDZ