11-stka na Euro 2012

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: areo1234 »

Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) Damien Perquis (FC Sochaux-Montbèliard) Grzegorz Wojtkowiak lub Marcin Kamiński (Lech Poznań) Jakub Wawrzyniak(Legia Warszawa)
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund) Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux) Rafał Murawski (Lech Poznań) Maciej Rybus (Terek Grozny) lub Adrian Mierzejewski (Trabzonspor)
Maciej Jankowski lub Arkadiusz Piech(Ruch) : Robert Lewandowski (Borussia Dortmund)
lemon
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lipca 2011, 17:23

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: lemon »

Nie zapominajmy o rudym był dobry ale ma spadek formy jako pomocnik schetyna no i pawlak.Odoping zadba Palcio :ok:
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: sebastiano19 »

Pewne miejsce w bramce Jan Tomaszewski (ŁKS Łódź), na środek obrony Władysław Żmuda. Dalej w obronie Antoni Szymanowski (Wisła Kraków), Jerzy Gorgoń (Górnik Zabrze) i Adam Musiał (Wisła Kraków). W drugiej linii Henryk Kasperczak (Stal Mielec) Zygmunt Maszczyk (Ruch Chorzów) i Jan Domarski (Stal Mielec).
W ataku Andrzej Szarmach (Górnik Zabrze), wspomagany przez skrzydłowych Grzegorza Latę (Stal Mielec) i Roberta Gadochę (Legia Warszawa).

oby nasza obecna jedenastka jaka by nie była powalczyła o najwyższe cele tak jak ta z '73;)
ribka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 13 lutego 2012, 10:30

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: ribka »

[quote="carlo07"]Mnie ciekawi skąd wziął się Wasyl w Niemczech skoro w Belgii grają baraże o mistrza.. /quote]
Mógł się tam znaleźć, grają baraże tylko że Wasyl jest zawieszony na 4 mecze za faul, a druga sprawa że z to nie jest kosmiczna odległość ;)
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: zychu9 »

Pemek94 pisze:Ale z tego co mówi Rząsa to nic nie jest jeszcze przesądzone, więc jak to z tym w końcu jest? O.o
Smuda ma niewyparzony język i jak tylko się dowiedział i incydencie, to powiedział, że Ci dwaj zawodnicy nie będą grac u niego w kadrze, lecz później przemyślał i zrozumiał, że obrony nie ma, więc teraz Rząsa ma to odkręcić ( ja tak to widze). A Smuda jedzie do Niemiec porozmawiac z piłkarzami.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: Pemek94 »

No miejmy nadzieję, że Smuda to odkręci bo strzelił już sobie w nogę i to nie raz xD
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: verrox »

dla mnie skład jest następujący:
Bramkarz: Szczęsny
Obrońcy (od lewej):Boenish, Perquis, Wasilewski, Piszczek
Pomocnicy (od lewej): Rybus, Murawski/Dudka/Wolski, Mierzejewski/Obraniak (Wysunięty), Błaszczykowski
Napastnicy: Piech, Lewandowski (ewentualnie cofnięty)

ja wole jednak ustawienie 4-4-2 i gdybym to ja wybierał skład na euro pewnie to byłby taki skład

Mniej więcej tak to by wyglądało:
Załączniki
5348e4c56db6bce0.png
5348e4c56db6bce0.png (544.25 KiB) Przejrzano 4615 razy
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: Pemek94 »

Musimy wreszcie grać 2 napastnikami do jasnej cholery bo z jednym napastnikiem to można sobie wiadomo gdzie pogrzebać...
robobosss
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 6 listopada 2011, 09:05

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: robobosss »

Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn)
obrona:Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) Damien Perquis (FC Sochaux-Montbèliard) Dariusz Dudka (AJ Auxerre) Sebastian Boenisch (Werder Brema)
pomoc:Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund) Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux) Rafał Wolski (Legia) Kamil Grosicki (Sivasspor)
napad:Tomasz Frankowski(Jaga) lub Arkadiusz Piech(Ruch) : Robert Lewandowski (Borussia Dortmund)
Frankowski ze swoim doświadczeniem,bez wydygania że to euro 2012,instynktem i spokojem w parze z młodym i doswiadczonym zarazem Lewandowskim,mogli by stworzyć dream team w ataku.Na takich imprezach rodzą się gwiazdy z nie nacka.Frankowski ponoć za stary(figo był starszy i grał w reprezentacji),więc jeśli nie Franek to Piech,grą i stylem przypomina mi Franka.Musimy zagrać dwoma napastnikami!!!Chętnie na obronie widział Bym Żewłakowa ,ale widzimy jakie są wpływy i opinie na szczycie,inne federacje mają doświadczonych ,starszych piłkarzy w składzie a u nas inaczej.Myślę że na mecz otwarcia trafiłem skład w 80 %:)
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: sasza »

Boruc
Piszczek Żewłakow Komorowski Wawrzyniak

Błaszczykowski Dudka Murawski Obraniak
Wolski
Lewandkowski

rezerwa: Szczesny, Perquis, Wasilewski, Peszko, Piech, Jankowski, Borysiuk, Tytoń.Grosicki, Mierzejewski, Rybus
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: verrox »

nie chce ci nic mówić szasza ale chyba cie popie******* :cenzura:
jaki Boruc ? :wsciekly:
nie rozumiem ludzi popierających tego gracza :dobani:
w klubie coś tam gra a wy go dajecie tylko dlatego ze jest w 1 składzie
dla mnie on nie istnieje :mur:
kiedyś był bardzo dobrym zawodnikiem ale teraz szajba mu odbiła i uważa się za wielkiego pana
akurat w tej sprawie zgadzam sie z trenerem smudą o niepowoływaniu go do kadry
możecie się zemną nie zgadzać ale ja wiem swoje
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: winiarz171 »

Ja uważam,, że Boruc jest w tej chwili najlepszym polskim bramkarzem na Euro, ogranym na dużych imprezach. Teraz pomimo że gra w slabej Fiorentinie jest niemal co mecz najlepszym zawodnikiem. Szczęsny również jest bdb, jednak właśnie u niego widać syndrom "wielkiego pana" co mnie bardzo denerwuje, a nie oszukujmy sie, na dużych imprezach jeszcze nie zaistniał. Tak więc brak Boruca w kadrze jest dla mnie wielkim nieporozumieniem, powinien on tam być. Trójką bramkarzy ma być Szczęsny, Tytoń i Fabiański.. Ludzie, Fabiański? Pewnie tylko dlatego że ma doświadczenie w siedzeniu na ławie :wstyd: Czekam na zmiane trenera i powrót Boruca do kadry po Euro. Poza tym polecam zajrzeć do rankingu Castrola jeśli lubicie statystyki Boruc jest 251, Szczęsny 538.
Cytat z artykułu "Ciekawie wygląda rywalizacja polskich bramkarzy. Od kilku miesięcy w notowaniu najlepiej radzi sobie Artur Boruc (251), choć wiadomo już, że golkiper Fiorentiny nie wystąpi w czerwcowych Mistrzostwach Europy. Boruc aż dziesięć razy zachował w ligowych meczach czyste konto. W minionym miesiącu zanotował rekordową skuteczność obrony strzałów rywali. Udało mu się zablokować aż 80 procent prób strzeleckich przeciwników! Tymczasem stojący między słupkami polskiej reprezentacji Wojciech Szczęsny systematycznie obniża swoją lokatę w zestawieniu i w tej chwili zajmuje 538 miejsce. Pozostało mu już niewiele czasu na pracę nad formą przed UEFA Euro 2012™."
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: verrox »

winiarz masz racje że Boruc jest bardziej ogranym zawodnikiem
uważam że u nas w reprezentacji jest potrzebna świeżość młodość
Szczęsny od Boruca jest młodszy o jakieś 10 wiosen (Szczęsny ma dopiero 22 lata a Boruc 32 mniej więcej więc z tym rankingiem to nie najlepszy przykład bo Boruc zaczął gre o wiele wcześniej)
to kiedy ja sie pytam ci młodzi mają zdobywać doświadczenie jak ci starzy im nie dają taka prawda
Boruc jest "za bardzo doświadczony"
jest ograny to prawda ale teraz trzeba postawić na młodzież
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: sasza »

verrox pisze:nie chce ci nic mówić szasza ale chyba cie popie******* :cenzura:
jaki Boruc ? :wsciekly:
nie rozumiem ludzi popierających tego gracza :dobani:
w klubie coś tam gra a wy go dajecie tylko dlatego ze jest w 1 składzie
dla mnie on nie istnieje :mur:
kiedyś był bardzo dobrym zawodnikiem ale teraz szajba mu odbiła i uważa się za wielkiego pana
akurat w tej sprawie zgadzam sie z trenerem smudą o niepowoływaniu go do kadry
możecie się zemną nie zgadzać ale ja wiem swoje
Spójrz w statystyki tego zawodnika później się wypowiadaj bo z tego co piszesz to można stwierdzić że nie masz pojęcia o czym mówisz. Boruc był najlepszym polskim zawodnikiem na mundialu w Niemczech i Euro w Austrii, jest to zawodnik który regularnie gra w przeciwieństwie od Tytonia i Fabiana. I ma coś czego nie ma Szczęsny-doświadczenie.
A to że w kadrze Smudy gra gość który jest oskarżony o korupcję a nie gra Boruc który wypił kieliszek wina to świadczy to tylko o Dyzmie.
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: 11-stka na Euro 2012

Post autor: winiarz171 »

verrox pisze:Szczęsny ma dopiero 22 lata a Boruc 32 mniej więcej więc z tym rankingiem to nie najlepszy przykład bo Boruc zaczął gre o wiele wcześnie
wyraźnie pisze, że w ostatnim miesiącu "Boruc aż dziesięć razy zachował w ligowych meczach czyste konto. W minionym miesiącu zanotował rekordową skuteczność obrony strzałów rywali. Udało mu się zablokować aż 80 procent prób strzeleckich przeciwników! "
Co sie tyczy o doświadczenie...w takich turniejach powinni grać własnie tacy ludzie, zobacz Niemcy- dawniej tylko Kahn, później Lehmann, Holandia, van der Sar, Hiszpania- Casillas. Na tej pozycji liczy sie najbardziej doświadczenie, spokój i ogranie. Młodzi zawodnicy zdobywają doświadczenie bedac na takich turniejach, mogą rozegrać jakiś mecz, ale nie mogą być podstawowymi bramkarzami! Mówią, że bramkarz im starszy tym lepszy...
ODPOWIEDZ