Bilety na Euro 2012

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Bilety na Euro 2012

Post autor: carlo07 »

Próbujecie szansy w losowaniu? :D Dziś o 16 wystartowano ze sprzedażą, przed chwilą włączyłem stronę i tradycyjnie muszę czekać, lecz ten pasek strasznie wolniutko się ładuje także do rana pewnie się załaduje heh.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: Mała_Miczitanka »

Próbować zawsze można :) Mi właśnie wyskakuje, ze zbyt wiele osób próbuje wejsc na portal biletowy :D Można do 31 marca zdążymy się zapisać na losowanie :P
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: xkubx »

możecie podać tą stronę? :oczami:
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: carlo07 »

Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: buła »

pierdziele, takie ceny jakie ustalili to niech mnie w [...] pocałują . za 120 pln to ja sobie na Czarnych caly sezon bede smigal a nie na jeden mecz.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: Mała_Miczitanka »

Skoro porównujesz mecze na Czarnych z meczami Euro to gratuluje.. :]
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: Łysy »

Mała_Miczitanka pisze:Skoro porównujesz mecze na Czarnych z meczami Euro to gratuluje.. :]
No właśnie... :cisza:
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: buła »

Mała_Miczitanka pisze: gratuluje.. :]
dzięki i tak wolę mecze w Jaśle.mniej pikników niz na takich imprezach typu euro i mś . tu na razie przynajmniej nie ma debili z trąbkami . i nie bedzie mam nadzieje.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: carlo07 »

buła pisze:
Mała_Miczitanka pisze: gratuluje.. :]
dzięki i tak wolę mecze w Jaśle.mniej pikników niz na takich imprezach typu euro i mś . tu na razie przynajmniej nie ma debili z trąbkami . i nie bedzie mam nadzieje.
Może gdybyś był choć raz na takim meczu reprezentacji i był tam na stadionie to byś zmienił zdanie, bo ja cię kompletnie na ten moment nie kminie :zdziwko:
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: mario1562 »

no tak doklandie:) atmosfera na takim meczu np reprezentacji jest cudowna a co do biletów na Euro to ciezko jest wejsc na ta strone:/ mam nadzieje ze do 31 zdązymy:) oczywiscie kto chce kupic:)
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: carlo07 »

Mario dziś mi się udało, już aplikowałem po 4 bilety na każdy mecz Polski, już miałem dać zamów a tu mnie znowu wywaliło i od nowa muszę czekać :/ No ale już co raz mniej obciążony serwer także w najbliższym czasie nie będzie problemu z wejściem.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: lato »

...atmosfera na takim meczu np reprezentacji jest cudowna...
Kiedyś tak było,teraz lipa i ogólnie spęd rożnego rodzaju wynalazków.Najfajniej jest na wyjazdach jak całe to przypadkowe towarzystwo zostaje w domach razem ze swoimi trąbami i czapkami z rogami itp.
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: mario1562 »

no mam nadzieje:) bo chcialbym dostac przynajmnij bilet na jeden mecz
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: zychu9 »

carlo07 pisze: Może gdybyś był choć raz na takim meczu reprezentacji i był tam na stadionie to byś zmienił zdanie, bo ja cię kompletnie na ten moment nie kminie :zdziwko:

Niestety, ale obecnie jest coraz gorzej z tym na kadrze, w h*j ludzi, co nie mają zielonego pojęcia o dopingowaniu( tylko wyjazdy warto zaliczać). Niestety na Euro będzie podobnie, albo jeszcze gorzej, bo w prasie, radio, tv cały czas o tym trąbią, więc dużo ludzi, co na kadre nie jeździ, akurat na euro o bilety się stara,dlatego jaki będzie rezultat, łatwo przewidzieć :zalamany:
Osobiście z biletami będe próbował, ale znając moje szczęscie nic z tego nie wyjdzie :/
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Bilety na Euro 2012

Post autor: carlo07 »

zychu9 pisze:
carlo07 pisze: Może gdybyś był choć raz na takim meczu reprezentacji i był tam na stadionie to byś zmienił zdanie, bo ja cię kompletnie na ten moment nie kminie :zdziwko:

Niestety, ale obecnie jest coraz gorzej z tym na kadrze, w h*j ludzi, co nie mają zielonego pojęcia o dopingowaniu( tylko wyjazdy warto zaliczać). Niestety na Euro będzie podobnie, albo jeszcze gorzej, bo w prasie, radio, tv cały czas o tym trąbią, więc dużo ludzi, co na kadre nie jeździ, akurat na euro o bilety się stara,dlatego jaki będzie rezultat, łatwo przewidzieć :zalamany:
Osobiście z biletami będe próbował, ale znając moje szczęscie nic z tego nie wyjdzie :/
No dokładnie, ale liczy się atmosfera, 55 tysięcy ludzi na pewno robi wrażenie no i sam fakt że to Mistrzostwa Europy, a bilet trafić to jak 6-stke w totka no ale próbować trzeba ;p
ODPOWIEDZ