Fifa 11, jakie ustawienia klawiatury do trików?

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Fifa 11, jakie ustawienia klawiatury do trików?

Post autor: Levitt »

Nie wiedziałem gdzie rozpoczać ten temat, to zaczne go tutaj. A więc mam pytanie do WAS. Posiadam Fife 11 PC. Jak wiadomo znacznie różni się sterowanie na PC a na Konsoli. Więc pytanie do was, jak najlepiej ustawić sterowanie w fifa 11, chodzi mi najbardziej o triki. Są one ustawione na cyfrach numlocka + jakiś klawisz chyba caps lock. Ja sobie przestawiłem na lewy shift + z,x,c,v. Można lepiej ustawić sterowanie trikami w fifa 11? Tak dla formalności dodam ktory klawisz za co słóży : a - strzał, s - podanie, d - dośrotkowanie, wślizg, e - sprint, w - podanie prostopadłe, q - zmiana zawodnika bez piłki. I was o wypowiedzenie się w tym temacie, jak najlepiej ustawić klawiature pod triki :)
Awatar użytkownika
mamfejm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2011, 10:11

Re: Fifa 11, jakie ustawienia klawiatury do trików?

Post autor: mamfejm »

Przykro mi że nie mogę Ci pomóc, ale bardzo proszę sprawdzaj pisownię słów częściej. Źle się to czyta. Pozdrawiam :)
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Fifa 11, jakie ustawienia klawiatury do trików?

Post autor: Levitt »

Jeżeli chcesz sobie nibić posty to nie tutaj, może i masz rację nie mogłem się za bardzo wysłowić ponieważ śpieszyło mi się z lekka. Błędów ort. popełniłem chyba 2. Także jeśli masz pisać bez sensu to lepiej nic nie pisz. Dziękuje
Awatar użytkownika
kobraic
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 23:06

Re: Fifa 11, jakie ustawienia klawiatury do trików?

Post autor: kobraic »

No właśnie też nie wiem, wie ktoś jak to ustawić. W innych fifach jest normalnie a w tej bezsensu :/
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Fifa 11, jakie ustawienia klawiatury do trików?

Post autor: Levitt »

Fifa 11 jest stworzona bardziej z myślą o grze na padzie a nie na pc. Ja zainwestuję w pada, Tobie także radzę. Pad kosztuje max do 100 zł. Z tego co na allegro widziałem 69 z funkcją chłodzenia ;P
ODPOWIEDZ