KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: bob4 »

Bardzo ciekawy film dokumentalny o polskich kibicach i o wojnie, którą rozpoczął Donald.
Link do całego filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=oXAh5l6yPi4


POLECAM :ok:
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: mario1562 »

Dzieki:) juz ogladam:)
Awatar użytkownika
kasiulkah
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 3 października 2011, 17:18

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: kasiulkah »

bob4
He he he ale sie usmialam, Donald wywowal konflikt? :mur:
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: xkubx »

kasiulkah pisze:bob4
He he he ale sie usmialam, Donald wywowal konflikt? :mur:
A co, nie wywołał?
Co się takiego wielkiego stało w tej Bydgoszczy, że tak to roztrząsł na całą Polskę?
Miał pełno w porach przed wyborami i uwagę zrzucił na kibiców, ale ja nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo widzę, że łykasz jak papkę to co powiedzą w tym całym TVN :wstyd:
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: Messer »

kasiulkah pisze:bob4
He he he ale sie usmialam, Donald wywowal konflikt? :mur:

tak , przypierdziel głową w mur to może zrozumiesz, bo widać media typu tvn czy gw zrobiły ci dobrą siekę w mózgu. zresztą o to im chodzi. tyle, że jesli czlowiek jest inteligentny to zdoła się oprzeć manipulacji. takze wal w mur to może efekt jakiś da.
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: mario1562 »

Dokładnie Tusk przed wyborami zrobił sobie Temat zastepczy wojna z kibicami:)
Awatar użytkownika
kasiulkah
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 3 października 2011, 17:18

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: kasiulkah »

zalezy jaki kibic bo kibol to juz co innego, zbliza sie EURO2012 i nikt nie ma zamiaru pozwolic na burdy na stadionach zreszta Anglia sobie poradzila a tez mieli dzicz wiec mam nadzieje ze Tusk tez da rade. W UK ludzie idac na mecz nie sa obstawieni kordonem policji i wojska, wiec o czyms to swiadczy.
Kibole sami zapracowali na konflikt. Wiara wiara, wyznanie i nadzieje w klub wszystko OK, ale nie burdy i brutalnosc do postronnych ludzi, ktorzy poprostu przyszli na mecz. Tu jest pies pogrzebany a nie w filozofii. :krzeslem:
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: Messer »

kasiulkah pisze: brutalność do postronnych ludzi, ktorzy poprostu przyszli na mecz.

jednak propaganda medialna robi swoje. przyjdź, zobacz , zorientuj się trochę w tematyce, a nie pisz bzdur.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: lato »

Kasiulkah założyłaś sobie niedawno konto i starasz się błyszczeć we wszystkich tematach,a zasada jest prosta:NIE WIESZ-NIE PISZ.Ty się usmiałas ze stwierdzenia o donaldzie a ludzie zorientowani w temacie śmieją się z Ciebie sierotko.Bez odbioru.
jaślanin

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: jaślanin »

kasiulkah pisze:zalezy jaki kibic bo kibol to juz co innego, zbliza sie EURO2012 i nikt nie ma zamiaru pozwolic na burdy na stadionach zreszta Anglia sobie poradzila a tez mieli dzicz wiec mam nadzieje ze Tusk tez da rade. W UK ludzie idac na mecz nie sa obstawieni kordonem policji i wojska, wiec o czyms to swiadczy.
Kibole sami zapracowali na konflikt. Wiara wiara, wyznanie i nadzieje w klub wszystko OK, ale nie burdy i brutalnosc do postronnych ludzi, ktorzy poprostu przyszli na mecz. Tu jest pies pogrzebany a nie w filozofii. :krzeslem:
Tak zbliza sie Euro i co z tego?? Jakbys nie wiedziala to na Euro bylo losowanie biletow, wiec osob zainteresowanych druga strona kibicowania bedzie maluuuutko :niepewny:
W UK na meczach awantury tez sie zdarzaja, tak samo w Niemczech i innych krajach tylko w polskiej telewizji nie jest to pokazywane, aby utwierdzic osoby ktore w zyciu na meczu nie byly ze kibice to najgorsze co moze byc.
Podaj mi przyklady gdzie to postronne osoby sa atakowane przez kibicow?? Gdzie np widzialas zeby grupa kibicow zaatakowala matke z dzieckiem, dziadka z wnukiem itd??
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: areo1234 »

oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: oth »

zadymy są i w anglii, z miesiąc temu zginął Walijczyk pod stadionem Wembley. Awantury są i w Anglii, wiem coś o tym bo pracowałem na stadionach, tyle że publiczność jest dojrzała i płaci sporą kasę za bilety żeby oglądnąć wielki futbol, a awantury są czasem w pubach czy stacjach kolei, bardzo rzadko na ulicach (ostatnio chyba Millwall -Chelsea 2009).
U nas piłka nożna cuchnie, więc dużo jest elementu społecznego na meczach, ale na tych nowych stadionach raczej awantur nie będzie, zwłaszcza na euro gdzie Staszek ze Żmigrodu wylosował bilet koło Aliny z Nowej Wsi Mazowieckiej.

A Tusk walczy z wyimaginowanym wrogiem społecznym tak jak walczył z dopalaczami- bo to są łatwe punkty poparcia u społeczeństwa.
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: mario1562 »

Przekleństwa , małe szarpanki przez kilka osob raz na jakis czas zawsze były i bedą, tusk ani żaden inny polityk tego nie wyeliminuje, nie porównujmy sytuacji anglii sprzed iluś tam lat bo tam bylo duzo gorzej.W polsce dawno ni bylo zadnej awantury , jest kilkanaście meczów tyg co kazda kolejke liczac T-mobile ekstraklase 1 lige i drugą i na zadnym meczu nie ma zadnych zadym, wiec dlaczego zamykac stadiony dla wszytkich kibiców jest pobije sie 10 czy 20 debili na 30 tys ludzi. Donald nigdy nie wygra wojny z kibicami
Awatar użytkownika
kasiulkah
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 3 października 2011, 17:18

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: kasiulkah »

lato pisze:Kasiulkah założyłaś sobie niedawno konto i starasz się błyszczeć we wszystkich tematach,a zasada jest prosta:NIE WIESZ-NIE PISZ.Ty się usmiałas ze stwierdzenia o donaldzie a ludzie zorientowani w temacie śmieją się z Ciebie sierotko.Bez odbioru.
Nie badz prostak to jest forum to po 1. wiec kazdy moze sie wypowiadac na tematy jakie chce, wiec sie zastawnow, a po 2. TO JA JESTEM PO DRUGIEJ STRONIE BARYKADY W TYM TEMACIE - bylam ciekawa co moja - niemoja opinia spowoduje na tym forum czy ktos kto np glosowal wesprze moje kometarze, Hmmm ciekawe.


A ty lato to wyp... z takimi durnymi komentarzami, nie czepiaj sie czlowieka tylko sprawy i tematu. He He. Bez odbioru.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: KIBOL - film dokumentalny POLECAM

Post autor: dragoness »

Obejrzałam film. Jak w każdej grupie społecznej tak i tu są ludzie i ludziska, kibice i kibole, milośnicy piłki nożnej i zadymiarze, dla których nieważny jest mecz, ale fakt, że można komuś dołożyć pod pretekstem kibicowania. Faktem jest, że czasem cierpią na tym osoby postronne, ale nie można traktować całej grupy jak przestępców. Po prostu trzeba wyłapać i ukarać zadymiarzy, tylko nasze bezradne polskie prawo sobie z tym nie radzi kompletnie, ogólnie nie radzi sobie z przestępczością. Pierwsza rzecz, którą robi się z bandziorem, to wysyła się go na badania psychiatryczne za pieniądze podatników, bo on może przypadkiem niepoczytalny może być, biedaczek. Potem daje się mu zawiasy, albo kuratora, który takich delikwentów ma kilkudziesięciu i doba musiałaby mieć 48 godzin, żeby wszystkich dopilnować. Jak go już przypadkiem posadzą, to zwalniają go po odbyciu 1/3 kary, a on szybciutko popełnia takie samo przestępstwo, albo bardzo podobne. Jednym słowem, mamy kompletnie niewydolny system prawny i penitencjarny, a spektakularne akcje i deklaracje jak ta Donalda Tuska, obliczone są jedynie na zamydlenie oczu społeczeństwa, znalezienie kozła ofiarnego w obliczu faktu klęski realizacji przedwyborczych obietnic. Jak widać po wyniku wyborów, okazało się to bardzo skuteczne.
ODPOWIEDZ