Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
przylepka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 13 listopada 2011, 13:34

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: przylepka »

Jak dla mnie to porazka :/. Od 80 lat nasz druzyna miala orzełka na piersi, a teraz logo pzpn, ktore przypomina mi godlo holenderskie :/. Po strzelonym golu w d*** beda mogli sie pocalowac, a nie orzełka:/. Brak słow!!!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18474
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: dragoness »

http://euro2012.wp.pl/title,Nike-walczy ... omosc.html No super! Im bardziej zależało, niż Polakom!
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: JURT »

Wstyd, kompromitacja i tyle :wstyd: :cenzura: . No ale czego się spodziewać po panu lacie :idiota: :idiota: (celowo napisane małą literą) i spółce. Dopóki oni są w pzpn-ie to takie "niespodzianki" będą. Ciekawe co jeszcze "mądrego" pzpn-owska "inteligencja" wymyśli. :cenzura:
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: dax »

W naszym kochanym kraju wszystko już sprzedano, więc przyszła kolej na orzełka, ponieważ nie ma już za wiele co sprzedawać a chętnych żeby się nachapać wciąż nie brakuje.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: carlo07 »

Dziś z Węgrami w Poznaniu tylko 7 tysięcy ludzi na 43 tysięcznym obiekcie. Brawo panie lato, oby tak dalej a na euro będzie więcej kibiców z drużyn przyjezdnych niż Polaków..
buno
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 listopada 2011, 18:21

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: buno »

panowie kibole tu z tej strony buno jesli ktos bedzie czytal ta wiadomosc nich da mi znac kto ma naszywki czarnych jaslo oraz zdjecie z powrotu ze sandecji pozdr buno jaslo odpiszcie nk kamila i piotr banach nasza klasa
mmmmmmmm
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 11:32

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: mmmmmmmm »

Czy bedzie wygrana z PZPN
Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej

Zarząd PZPN wysłuchał bardzo uważnie wszystkich opinii kibiców, przedstawicieli mediów, instytucji i osób związanych z piłką, które wypowiadały się na temat strojów z nowym logotypem reprezentacji Polski. Zważywszy na wagę problemu i rozmiar, jaki przybrała publiczna dyskusja, kierownictwo PZPN zdecydowało, że na jednym z najbliższych posiedzeń rozważy pojawiające się argumenty, aby znaleźć najlepsze w tej sytuacji i satysfakcjonujące wszystkich rozwiązanie.


(pzpn.pl)
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: CZ_1910 »

buno pisze:panowie kibole tu z tej strony buno jesli ktos bedzie czytal ta wiadomosc nich da mi znac kto ma naszywki czarnych jaslo oraz zdjecie z powrotu ze sandecji pozdr buno jaslo odpiszcie nk kamila i piotr banach nasza klasa
Buno, takie naszywki widziałem kiedyś w sklepie Sportowym na przeciwko baru Żaczek. a zdjęcia masz tutaj pod tym linkiem http://fotovideo.eev.pl/viewtopic.php?t=115
buno
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 listopada 2011, 18:21

buno czarni jaslo

Post autor: buno »

ok znalazlem to zdiecie wiec taka prosba dajcie te zdiecia na nk kamila i piotr banach nasza klasa umiecie bo ja jestem zielony w tym pozdr buno
buno
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 listopada 2011, 18:21

buno czarni jaslo

Post autor: buno »

witajcie znajomi i nie znajomi kibole z jasla z tej strony buno .chcialem sie zapytac jak mozna przenies te zdjecia ze sandecji na nk nasza klasa czy znajdzie sie ktos taki co wytlumaczy po chlopsku :P buno
buno
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 listopada 2011, 18:21

buno czarni jaslo

Post autor: buno »

tak mi pasuje przenis te zdjecia ze sandecji ale ja k ... nie umie dlatego zwracam sie do was kto mnie nauczy po chlopsku moze ktos odp znajomy z jasla pozd buno :wstyd: :wstyd:
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: Drapichrust »

@dragoness
proponuję nie podniecać się tak tą informacją. Już widzę jak Nike walczyło o godła. Dla takiej firmy liczy się przede wszystkim zamówienie i kasa. A takie teksty to rzucone są pod publiczkę, aby utrzymać dobre imię firmy w czasie takiej porażki z Godłem Narodowym.
P.S. Nie wierz we wszystko co Ci te portale podają pod nos.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: buno czarni jaslo

Post autor: luki666 »

buno pisze:tak mi pasuje przenis te zdjecia ze sandecji ale ja k ... nie umie dlatego zwracam sie do was kto mnie nauczy po chlopsku moze ktos odp znajomy z jasla pozd buno :wstyd: :wstyd:
masz je juz na kompie czy nie? jesli nie to przeciag wszystkie na pulpit,powinny sie automatycznie zapisac(u mnie tak jest) jak dodac na nk chyba wiesz:) jesli nie to pisz pomoge :)
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: rondo »

Drapichrust dokladnie . Nike boi o swoje 4 litery , nic wiecej . Dobrze pamietaja czym podobne zamieszanie skonczyło sie w 2009 kiedy sponsorzy reprezentacji wycofywali sie po tym jak ich sprzedaz w Polsce spadła w szybkim tempie tylko dlatego ze kibice naglosnili bojkot . Całe te obiecanki PZPNu medialne spekulacje ze Borek i Boniek szykuja bunt to bajki , komus tam na gorze zdaje sie ze kibica mozna kolejny raz zrobic w bambuko , podmienia kilku panow i bedzie cacy a tak na serio to trzesa porami bo bez kibicow to te wszystkie stadiony moga sobie przerobic na targowiska .
Kilka tygodni temu , panowie Borek Juskowiak a nawet Kowalczyk ( uchodzacy za odwaznego ) dywagowali dlaczego malo ludzi chodzi na nowe obiekty i sciemniali ze teraz jest TV i duzo woli z fotela , tylko obecny w studio Vukovic mial odwage powiedziec wskiazujac na decyzje politykow które zniechecaja do przyjscia na mecz , Borek na te słowa zrobił taka mine jakby ujrzał smsa od szefa "jestes zwolniony " .
buno
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 listopada 2011, 18:21

buno czarni jaslo

Post autor: buno »

tak sa zdjecia ale nie umie ich przenies dlatego zwracam sie z prosba do was
ODPOWIEDZ