Barca - Real

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Barca - Real

Post autor: Levitt »

Jak wiecie w sobotę mecz pomiędzy tymi dwiema wielkimi drózynami. Jaki obstawiacie wynik, dlaczego taki, jakie składy wyjsciowe obydwu drozyn i kto strzeli bramki i dlaczego obstawiacie akurat tego zawodnika. Prosze o wasze wypowiedzi nizej.
Prosze rowniez aby pseudo fani barcy czy realu nawet sie nie wypowiadali.
Zacznę ja, ja obstawiam wynik 3:2 dla realu poniważ real jest teraz w lepszej formie niż barca, poza tym to real chce za wszelką cenę zrewanżować się barcy za te upokorzenia, 6:2 oraz 5:0. Skład w jakim powinien wyjść real to. Bramka oczywiscie Iker Casillas przed nim Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo, środek pola przejmą Alonso oraz Khedira przed nimi Ozil, Ronaldo, Benzema, Di Maria/Higuain. Jak wiecie benzema moze zagrac na pozycji lewo skrzydlowego za di marie a na wysuniętego napastnika wejdzie gonzalo, w zależności w jakiej będzie formie. Bramki w realu strzelą, Alonso ponieważ ten gracz zawsze miał to szczęście aby strzelać bramki w ważnych meczach, żadko strzela a jak strzela to ważne bramki, Ronaldo strzeli druga brameczke oraz Ozil strzeli trzecia. W barcelonie jedna strzeli Iniesta bo jest w dobrej formie a messi zawsze dorzuca do wyniku swoje trzy grosze. Skład barcy, Valdes, Pique, Puyol, Abidal, Alves przed nimi Xavi, Iniesta, Fabregas a na samym przodzie Messi, Villa oraz Pedro.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Barca - Real

Post autor: luki666 »

1:4 to bedzie dobry wynik :)
Awatar użytkownika
Vr6
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lutego 2010, 20:25

Re: Barca - Real

Post autor: Vr6 »

ja myśle ze Barcelona zagra 3 obrońcami a w trakcie meczy ewentualnie to będzie korygowane, Pep będzie chciał zdominować środek pola jeżeli im się to udo to będzie po realu a jeżeli real zagra jak gra w lidze to myślę że braknie im sił z Barceloną około 60 min, gorzej jak się nastawi na grę z kontry przy 3 obrońcach to robi sie problem . według mnie olbrzymim znaczeniem w meczu będzie to kto strzeli pierwszy bramkę i komu się pierwsze głowa zagotuje. Moim skromnym zdaniem real ma formę i na pewno się lepiej prezentuje ale wiem też że mają w głowach wyniki 6;2 czy manite 5;0 albo messiego który w 15 klasykach strzelił 13 bramek ;) juz nie wspomnę o fabregasie . jedno jest pewne nerwy na pewno komuś puszcze. wynik?? ciężko powiedzieć 2;1 zależny od tego kto pierwszy trafi
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Barca - Real

Post autor: carlo07 »

Wynik ciężko powiedzieć, ale stawiam na 1:1. Lecz jeżeli Real pokona Barcę, będzie miał już 9 punktów przewagi a to ogromna różnica jeśli chodzi o te dwa kluby. Gran Derbi zapowiada się niezwykle ciekawie, liczę na dobre widowisko niezależnie kto wygra :)
Chudy44
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 25 października 2008, 21:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Barca - Real

Post autor: Chudy44 »

Nie kibicuje ni tym, ni tym. Ale tak coś przeczuwam wysokie zwyciestwo Realu. Barca 0-4 Real
Awatar użytkownika
Vr6
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lutego 2010, 20:25

Re: Barca - Real

Post autor: Vr6 »

carlo07 pisze:Wynik ciężko powiedzieć, ale stawiam na 1:1. Lecz jeżeli Real pokona Barcę, będzie miał już 9 punktów przewagi a to ogromna różnica jeśli chodzi o te dwa kluby. Gran Derbi zapowiada się niezwykle ciekawie, liczę na dobre widowisko niezależnie kto wygra :)
co do wyniku to fakt ciężko utrafić ale nie myśle że 9 punktów straty przesądza o tytule biorąc pod uwagę ile jeszcze kolejek zostało to jest piłka i tu sie wszystko może zdarzyć :ok:
basta990
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 listopada 2011, 11:36

Re: Barca - Real

Post autor: basta990 »

2:1 dla barcy
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Barca - Real

Post autor: Fps »

Wynik to jest wielka zagadka tego spotkania, patrząc na obecna formę obydwóch drużyn najprawdopodobniej padnie remis.
Osobiście jednak uważam ze Real teraz jest najlepsza drożyną na świecie, i te podniety kibiców barcelony ze wygrali z bate 4:0 to jest śmiech, jeżeli by wygrali z jakimś bardziej europejskim klubem to ten wynik byłby ale 4:0 w [...]. Nie czarujmy sie, ta młodzież nie poradziła by sobie z Ajax, czy Napoli czy która inna drożyną. Ale cóż wielcy fani i tak nie przyznają mi racji.
Moj wynik to 3:1 dla Realu.
HALA MADRID :padam:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Barca - Real

Post autor: CYNGIEL »

basta990 pisze:2:1 dla barcy
Wydje mi się,że niewiele jest przesłanek aby typować taki wynik przy obecnej formie Realu.Remis byłby porażką dla królewskich.3:1 dla Realu. :hurra:
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: Barca - Real

Post autor: VISCA EL BARCA »

mam wielka satysfkacje ze kazdy teraz na REal stawia o jak bardzo mnie to kreci:)))))

BARCA ustawi ich w szeregu:) COME ON 3-5-2
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Barca - Real

Post autor: Levitt »

Mam nadzieje, ze Pep da na srodek obrony Abidala tak jak w lidze mistrzow gdzie real w ciagu 5 minut mial 10 sytuacji bramkowych a nie mogl ich wykorzystac. Teraz kazdy z zawodnikow realu jest w formie, nawet zmiennicy jak kaka czy callejon. I moze wiecie co sie dzieje z coentrao? W dobrym stylu wszedl w mecz z Barcelona w LE. Byl nie do przejscia, teraz chyba spadla mu forma bo nie widzialem go w ostatnim meczu albo ja jestem slepy. Bo jesli w srodku pola zagra alonso oraz coentrao to Barcelona moze sobie pomarzyc o grze na polowie realu. Jak widze, wszyscy wielka forma w realu ale ten coentrao chyba nie, jesli on bedzie w dobrej formie grand derbi dla realu i 9 pkt przewagi. Chce widziec miny pseudo fanow barcy gdy przegra. Jesli sedzia nie bedzie znow dawal pepemu zoltych za free a barca skonczy z aktorstwem rodem z hollywood to bedzie miala barca ciezka przeprawe.
Awatar użytkownika
Vr6
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lutego 2010, 20:25

Re: Barca - Real

Post autor: Vr6 »

http://www.youtube.com/watch?v=11enIeWNJbE
to filmik dla tych pseudo kibiców relu którzy niewiedza niczego złego w grze pepe :mur:
Awatar użytkownika
Vr6
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lutego 2010, 20:25

Re: Barca - Real

Post autor: Vr6 »

gdzie w Jaśle będzie leciało GD?
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Barca - Real

Post autor: johny3050 »

Vr6 pisze:gdzie w Jaśle będzie leciało GD?
viewtopic.php?f=37&t=7535
Awatar użytkownika
Fresh
Guru
Guru
Posty: 166
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 16:35

Re: Barca - Real

Post autor: Fresh »

3:1 dla Barcy ! :)
ODPOWIEDZ