Barca - Real

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Barca - Real

Post autor: zychu9 »

carlo07 pisze: Taką drużyną która może przejąć pałeczkę po Barcie są piłkarze $ity, dopiero co się zgrywają i ekipa ta jest powoli budowana ale za 2,3 lata może na prawdę robić różnicę. No zobaczymy jak to będzie ale takie jest moje zdanie :)
Tutaj można polemizować, nie wydaje mi się, żeby szejkowie tak sobie trzymali skład i niech się ogrywa, oni chcą wyników teraz, zaraz i coś czuje, że połowa obecnego składu zostanie zmieniona na przyszły sezon.

Co do wczorajszego meczu, to dobrze, że wygrała Barca, przynajmniej liga będzie ciekawsza ;)
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Barca - Real

Post autor: N_ »

Obrazek
Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

Re: Barca - Real

Post autor: bob4 »

Mimika zajebista. Barca ponownie pokazała, że jest najlepszym klubem na świecie.
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Barca - Real

Post autor: Drapichrust »

Ile jeszcze ta łamaga Valdez będzie bronił w Barcelonie? On jest mizerny. Odstaje od nich, co widać gołym okiem.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Barca - Real

Post autor: carlo07 »

Jak nastroje po wczorajszym Gran Derbi? Muszę przyznać że fenomenalny mecz, pierwszy raz od kilku ostatnich meczy widziałem jak Real spycha Barcę do defensywy, przeliczyłem oglądając skrót jeszcze dziś klarowne sytuację obu drużyn i wyszło mi 8:4 dla Realu. Szkoda tylko że znów głównym bohaterem był sędzia, bo gdyby nie on wynik mógł być inny. Mimo wszystko Real potwierdził że nie przypadkowo ma te 5pkt przewagi nad Barcą w lidze.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Barca - Real

Post autor: luki666 »

carlo07 pisze:Jak nastroje po wczorajszym Gran Derbi? Muszę przyznać że fenomenalny mecz, pierwszy raz od kilku ostatnich meczy widziałem jak Real spycha Barcę do defensywy, przeliczyłem oglądając skrót jeszcze dziś klarowne sytuację obu drużyn i wyszło mi 8:4 dla Realu. Szkoda tylko że znów głównym bohaterem był sędzia, bo gdyby nie on wynik mógł być inny. Mimo wszystko Real potwierdził że nie przypadkowo ma te 5pkt przewagi nad Barcą w lidze.
taaa 7 żółtych i czerwona kartka.... to niby to spychanie ? :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
stoprocent
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 20 sierpnia 2010, 12:20

Re: Barca - Real

Post autor: stoprocent »

luki oszczedz sobie. Wiemy, ze jestes kibicem Barcy, ale bylbys przynajmniej troche obiektywny, chyba, ze nie znasz sie na futbolu :mur:
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Barca - Real

Post autor: carlo07 »

luki666 pisze:
carlo07 pisze:Jak nastroje po wczorajszym Gran Derbi? Muszę przyznać że fenomenalny mecz, pierwszy raz od kilku ostatnich meczy widziałem jak Real spycha Barcę do defensywy, przeliczyłem oglądając skrót jeszcze dziś klarowne sytuację obu drużyn i wyszło mi 8:4 dla Realu. Szkoda tylko że znów głównym bohaterem był sędzia, bo gdyby nie on wynik mógł być inny. Mimo wszystko Real potwierdził że nie przypadkowo ma te 5pkt przewagi nad Barcą w lidze.
taaa 7 żółtych i czerwona kartka.... to niby to spychanie ? :rotfl: :rotfl:
Tak myślałem że zaraz któryś z kibiców zacznie mnie jeździć ale co zrobić.. Jak widać po avatarze nie jestem za żadną z tych drużyn i wyraziłem swoje zdanie na temat tego meczu, dla mnie Real wypadł lepiej w tym spotkaniu i tyle.
mooseq
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 18 stycznia 2012, 13:08

Re: Barca - Real

Post autor: mooseq »

wg mnie sędziowie nie dali rady, jak na taki poważnny mecz za często się mylili, ale na korzyść obu stron. Chociaż pierwsza bramka dla RM powinna być uznana :P i co w tedy, 2:3 i zdziwko w bfarcelonie ^^
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: Barca - Real

Post autor: Papuga »

mooseq pisze:wg mnie sędziowie nie dali rady, jak na taki poważnny mecz za często się mylili, ale na korzyść obu stron. Chociaż pierwsza bramka dla RM powinna być uznana :P i co w tedy, 2:3 i zdziwko w bfarcelonie ^^
rca

zgadzam się, mimo że jestem wielką fanką Barcy to powinno być 3:2 dla Realu, sędzia przygrał w .....

======================================
Visca el Barca !!!
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Barca - Real

Post autor: oth »

Przy stanie 1-0 drugą żółta powinien zobaczyć Diarra i wogóle nie byłoby żadnej dyskusji.
W pierszym meczu Barca zdominowała Real, w drugim Real był ciut lepszy od Barcy, ogólnie wygrał lepszy.
A bramka dla Realu słusznie nieuznana, Dani był faulowany, także wg fachowców Marki

http://www.youtube.com/watch?v=4YCttL2vq0Y
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Barca - Real

Post autor: oth »

Obrazek
JackyX
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 23 maja 2006, 20:56
Lokalizacja: Jasełko

Re: Barca - Real

Post autor: JackyX »

Faul był, Diarra out. W dziesiątkę kurewscy umoczyli by zdecydowanie wyżej i pewnie nie strzelili tylu bramek. Amen.
Awatar użytkownika
stoprocent
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 20 sierpnia 2010, 12:20

Re: Barca - Real

Post autor: stoprocent »

w tym meczu Real nie byl ciut lepszy tylko duzooo lepszy, a bramka powinna zostac uznana. gdyby kazde takie wolne gwizdali to po rogach nigdy nie byloby bramek :wstyd:
mooseq
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 18 stycznia 2012, 13:08

Re: Barca - Real

Post autor: mooseq »

poza tym zawodnicy szybko zorientowali się w jakiej formie był sędzia i zaczęli kiedy tylko byłą okazja, dawać nura na murawę :D z obu stron.
Albo przeciwnicy zrobili się nagle w tym meczu tacy silni, a może grawitacja wzrosła?

pzdr!
ODPOWIEDZ