Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Enero3
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 4 grudnia 2011, 14:14

Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: Enero3 »

Po mieście krąży plotka że z odejściem starego zarządu odeszło też trochę ludzi z klubu "stu". Co się z tym wiąże to wiadomo mniej kasy za reklamę na stadionie. Czy obecny zarząd podjął już jakieś rozmowy? Wiem że z kilkoma ludźmi już rozmawiano i odchodzą razem z byłymi członkami zarządu.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: N_ »

To co oni tam dla byłego już zarządu byli czy dla pomocy klubowi bo jak dla zarządu to krzyż im na drogę takich ludzi i ich pomocy nie potrzeba !
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: viking78 »

Myślę że nie dla zarządu a dla swojej reklamy a nowy rok nowy zarząd nowe warunki każdy chce otrzymać co teraz i za co ?Myślę że odrzucanie nawet najmniejszej pomocy jest w chwili obecnej dużym minusem .
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: Diego Forlan »

Zgadzam sie z Arkiem-albo sie jest dla klubu-tudzież ewentualnej własnej reklamy a nie dla zarządu. Oby nowi sponsorzy wsparli klub w batalii o awans ...
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: domikresko »

viking78 pisze:Myślę że nie dla zarządu a dla swojej reklamy a nowy rok nowy zarząd nowe warunki każdy chce otrzymać co teraz i za co ?Myślę że odrzucanie nawet najmniejszej pomocy jest w chwili obecnej dużym minusem .
Zamknij dziub! :zalamany: Miałeś swoje 5 minut jaki efekt jest w klubie??? :wsciekly:
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: amaro87 »

Nowy zarząd i stare problemy. Miasto okroiło budżet dla klubu. Sponsorów brak i pomalutku zbliżamy się do końca ery JKS Czarni 1910? :mur:
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: Major Kożuch »

Doszły mnie słuchy ze okrojono budżet dla klubu. Jedyne miasto na podkarpaciu. Nam potrzeba takiego burmistrza jak prezydent Krosna. Mają wszystkie dyscypliny sportowe o klasę wyżej jak Jasło. Ale sami wybieraliśmy radnych miasta. Co to bedzię po rundzie wiosennej? Sam prezes nie da rady a na miasto nie ma co liczyć.
balkon
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 1 marca 2012, 07:20

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: balkon »

Sytuacja w klubie po porzednikach jest dużo gorsza jak nam kibicom się wydaje.To że Ratusz jeszcze dowalił nowemu Zarządowi bo obciecie dotacji inaczej nie można nazwać .Nie wiem co nowa ekipa zrobiła Burmistrzowi że tak się zachował ? :szok: Przecież gdy władze będą rzucać im przysłowiowe kłody pod nogi to Zarząd pod kierownictwem prezesa Bazana "rzuci kwitami" problem wróci do RATUSZA.
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: Procter »

a ja myśle że przydała by sie tutaj w naszym miescie mała demonstracja pod ratuszem!!! Jesli kibole potrafią sie zebrać na mecz i tam kibicować naszej drużynie to myśle że udałoby im sie zebrać też na takaą demonstracje pod ratuszem aby wykrzyczeć NIE dla obciećia funduszy na sport i na Nasz klub Czarni Jasło..a myśle że do tej grupki z młyna przyłączyła by sie nie jedna osoba z tak zwanej strony piknikowej i wszyscy zebraliby sie pod ratuszem. Bo to co robi burmistrz to juz orzesada obiecywał gruszki na wierzbie,że bedzie stawiał na sport że nowa hala na mosirze bedzie ze wiecej kasy na Czarnych pojdzie i gdzie to wszystko?? dobudował 1 orlika co i tak już było w planach za czasów Kurowskiej i nic na ten sport piniedzy nie wyłozyl a jeszcze je obniza!!! Powiem tylko tyle że w Debicy kibice potrafili sie zorganizowac i pojść pod ratusz domagac sie rozmowy z władzami miasta!!
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: domikresko »

Ile gorszy start ma nowy Zarząd od poprzedników ?
1.dług "menagera wegrzyna i gł. księgowego parysia" minus 150 000
2.zmniejszona dotacja z miasta minus 50 000
3.wycofanie się sponsora (Gamrat) minus 150 000
Nie wiem czy to już wszystko ale 350 tysięcy mniej na 2012 rok. :rozpacz: Jak Zarząd ma to wszystko zrobić :zalamany:
A nam się jeszcze awans marzy ! :oczami:
Panie Bazan Wy (mam na myśli Zarząd) to jesteście "kamikadze ".Życzę powodzenia. :ok:
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: Major Kożuch »

Dość optymistycznie piszesz o pracy nowego zarządu. A co do demonstracji to racja na 100 %. Walczmy o nasz klub. Kiedyś na forum ktoś napisał ..dobrze że burmistrzem będzie facet on rozumie męską grę jaką jest piłka nożna..(koniec cytatu) Co teraz napiszesz kolego?
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: amaro87 »

To U.M. chciał sie pozbyć starego zarządu bo tam nie dali sobie wcisnąć kitu. Jerzy W. ma dość odwagi aby walczyć w ratuszu o kasę dla klubu. Miał "pysk" i tego się bali. Teraz obiecali że po wyborach będą sponsorzy i miasto da kupę kasy. Już w kuluarach mówi się o końcu piłki w Jaśle. Ale jesteśmy jeszcze MY kibice. :krzeslem:
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: domikresko »

amaro87 pisze:To U.M. chciał sie pozbyć starego zarządu bo tam nie dali sobie wcisnąć kitu. Jerzy W. ma dość odwagi aby walczyć w ratuszu o kasę dla klubu. Miał "pysk" i tego się bali. Teraz obiecali że po wyborach będą sponsorzy i miasto da kupę kasy. Już w kuluarach mówi się o końcu piłki w Jaśle. Ale jesteśmy jeszcze MY kibice. :krzeslem:
To kto w końcu był prezesem Czarnych przez ostatnich 5 lat Marcin czy Jerzy ? :szok:
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: Procter »

Panowie nie wazne kto był prezesem czy JErzy czy MArcin...obaj Węgrzyny....
ZA TYDZIEN W SOBOTE MAMY MECZ NA WŁASNYM STADIONIE!!! IDEALNA OKAZJA NA TO BY ZEBRAĆ SIE WCZESNIEJ PRZED MECZEM NA RYNKU I POJSC POD RATUSZ WYRAZIIĆ SWOJE NIEZADOWOLENIE Z PRACY BURMISTRZA!!! NIECH ZOBACZY ZE NAM NA PIŁCE JASIELSKIEJ ZALEZY I NIE DAMY ZNIKNAC Z MAPY PILKARSKIEJ NASZEMU PONAD 1OO LATKOWI!!! NIE W TYM MIESCIE TAKIE RZECZY PANIE BURMISTRZU!!! DOŚĆ DYSKRYMINOWANIA SPORTU I JASIELSKIEGO KLUBU!! CZAS NAJWYŻSZY URZĄDASOM TO POKAZAC!!! DO ROBOTY!!! KU**** CZY RAZ MOGLIBYSMY SIE ZJEDNOCZYĆ W TAK WAŻNEJ SPRAWIE??!! W SPRAWIE acta JAKAS TAM MANIFESTACJA BYŁA... A TERAZ CHODZI O NASZ KLUB!! PANOWIE NAJWYŻSZY CZAS POKAZAC ZE NA NASZYM KLUBIE NAM ZALEŻY!! :wsciekly:
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Nowy Zarząd-nowi sponsorzy

Post autor: Tur »

W soboty urzędy nie pracują.
ODPOWIEDZ